AIC 52648: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić AIC Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Średnica wewnętrzna: 14[mm] AIC 4046283526482 sklep online

AIC Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Średnica wewnętrzna: 14[mm]
Numer artykułu: 52648

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4046283526482
Recenzje (0)
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • Średnica [mm]: 20
  • Warunki: nowy
1,41 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: AIC
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 4046283526482
AIC 4046283526482

numer 4046283526482 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki AIC odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI N0138492
CHRYSLER 05073946AA
CHRYSLER 5073946AA
DAEWOO 11023582
DAEWOO 11023589
FORD 1005306
GENERAL MOTORS 11023582
MAZDA 995641400
OPEL 2091046
SEAT N0138492
SKODA N0138492
VAG N0138492
VW N0138492
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15038900
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT Spare Parts 9.01028
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
CORTECO 005519H
AUTOMEGA 190021210
AJUSA 21029500
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.2505
KLOKKERHOLM 9557473
FA1 259.150.010
AUGER 71508
PAYEN KG5366
ACKOJA A53-0068
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
FA1 257.877.011
PAYEN KG5144
AIC 52648
METZGER 8030071
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o AIC Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 52648
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4046283526482
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4046283526482
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4046283526482
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4046283526482
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4046283526482
(0)