AJUSA 21012700: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić AJUSA Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Średnica wewnętrzna: 14[mm] AJUSA 8427769032233 sklep online

AJUSA Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Średnica wewnętrzna: 14[mm]
Numer artykułu: 21012700

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 8427769032233
Recenzje (0)
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • Grubość [mm]: 1,5
  • Średnica [mm]: 20
  • TECDOC-Nr silnika: AR 30184
  • Warunki: nowy
3,06 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: AJUSA
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 8427769032233
AJUSA 8427769032233

numer 8427769032233 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki AJUSA odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI 0138492
AUDI 234032235
AUDI N0138492
AUDI N0138493
CHRYSLER 0228195
DAEWOO 11023589
DAEWOO 916014003
DAEWOO 94525114
DEUTZ-FAHR 01118693
FIAT 7522709
FORD 4803630
ISUZU 9095714140
MAN 06561900706
MERCEDES-BENZ 007603014106
MERCEDES-BENZ N007603014106
MWM 604920101420
OPEL 11023582
OPEL 2091046
OPEL 94525114
SAAB 3536966
SKODA 10280060
VOLVO 007603014106
VOLVO 007603014108
VW N0138492
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
ELRING 056.130
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
CORTECO 005783H
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
TOPRAN 110 600
AJUSA 21012700
DT Spare Parts 9.01006
DT Spare Parts 9.01028
REINZ 41-70089-00
CORTECO 005783S
FA1 232.150.100
FA1 244.851.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
PAYEN KG664
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V40-1110
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
CORTECO 005519H
AUTOMEGA 190021210
AUTOMEGA 190064710
FA1 244.851-U-20
FA1 244.851-U-5
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.2505
KLOKKERHOLM 9539474
KLOKKERHOLM 9557473
VAICO V30-1007
FA1 259.150.010
VIKA 11030366501
AUGER 71508
PAYEN KG5366
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
PAYEN KG5144
3RG 83742
AIC 52648
KS TOOLS 430.0529
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o AJUSA Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 21012700
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 8427769032233
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 8427769032233
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 8427769032233
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 8427769032233
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 8427769032233
(0)