ASHIKA 60-00-0241: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Tarcza hamulcowa
Kupić ASHIKA Tarcza hamulcowa w niskiej cenie od Rexbo
Tarcza hamulcowa Ø: 280[mm], wentylowany wewnętrznie, Ø: 280[mm] ASHIKA 8052553274683 sklep online

ASHIKA Tarcza hamulcowa Ø: 280[mm], wentylowany wewnętrznie, Ø: 280[mm]
Numer artykułu: 60-00-0241

Recenzje o Tarcza hamulcowa 8052553274683
Recenzje (0)
  • Średnica [mm]: 280
  • Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznie
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24,1
  • Minimalna grubość [mm]: 21,9
  • Wysokość [mm]: 67,6
  • Typ pojazdu: 30 + 33
  • Długość opakowania [cm]: 31,5
  • Szerokość opakowania [cm]: 30
  • Wysokość opakowania [cm]: 16
  • Warunki: nowy
265,38 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Typ pojazdu: 30 + 33
  • Strona zabudowy: Oś przednia
  • Inne szczegóły
  • Producent: ASHIKA
  • Typ: Tarcza hamulcowa
  • EAN: 8052553274683
ASHIKA 8052553274683

numer 8052553274683 Tarcza hamulcowa marki ASHIKA odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CITROËN 1607872080
CITROËN 4246L2
CITROËN 4246L3
CITROËN 4246L4
CITROËN 4246X9
CITROËN 4246Y1
CITROËN 424926
CITROËN 424927
CITROËN 424999
CITROËN 4249E2
CITROËN 4249H8
CITROËN 4249K3
CITROËN 46806233
FIAT 10775395
FIAT 10775890
FIAT 10781790
FIAT 10781890
FIAT 10784190
FIAT 1300501080
FIAT 1341044080
FIAT 1351194080
FIAT 14144190
FIAT 14144690
FIAT 14145020
FIAT 14145090
FIAT 14148090
FIAT 14148190
FIAT 14151095
FIAT 14152090
FIAT 500351992
FIAT 50707078
FIAT 51728377
FIAT 51740244
FIAT 51848616
FIAT 51848618
FIAT 51848619
FIAT 51848620
FIAT 51856411
FIAT 51858362
FIAT 71738905
FIAT 71749828
FIAT 71752979
FIAT 71753740
FIAT 71771465
FIAT 71772817
FIAT 71805143
FIAT 71805276
FIAT 71805277
FIAT 71805279
FIAT 71805282
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Tarcza hamulcowa
FERODO DDF1800
FERODO DDF1809
FERODO DDF1132
FERODO DDF1574
FERODO DDF1653
FERODO DDF768
FERODO DDF1144
FERODO DDF1145
FERODO DDF1170
NK 62193058
MAPCO 20406
ABE C3P017ABE
ABE C4C012ABE
Magnum Technology AGP118MT
ABE C4F004ABE
DELPHI BG3841
DELPHI BG2846
DELPHI BG2847
DELPHI BG4059
DELPHI BG4061
DELPHI BG4099
LPR C1003P
LPR C1006P
LPR P1009V
LPR F2006V
LPR F2007V
LPR F2015P
LPR F2171V
LPR F2181V
MEYLE 215 521 0004
BOSCH 1 987 301 012
BOSCH 1 987 301 016
BOSCH 1 987 301 055
BOSCH 1 987 301 057
BOSCH 1 987 301 078
BOSCH F 026 407 083
QUINTON HAZELL BDC4361
QUINTON HAZELL BDC4362
QUINTON HAZELL BDC5365
QUINTON HAZELL BDC5661
QUINTON HAZELL BDC5592
KYB 635806
VAICO V22-0229
VEMO V99-14-0059
Barum BAR24127
HELLA 8GA 002 073-121
HELLA 8GA 006 841-121
HELLA 8GD 002 078-121
HELLA 8GH 007 157-201
ATE 13.0460-4978.2
ATE 24.0116-0124.1
ATE 24.0116-0125.1
ATE 24.0124-0127.1
ATE 24.0128-0213.1
MANN-FILTER W 9009
MANN-FILTER WP 1144
BERU GN037
NGK 96853
SWF 119416
VALEO 598568
BOSCH 0 451 203 201
BOSCH 0 986 478 434
BOSCH 0 986 479 066
BOSCH 0 986 479 297
BOSCH 0 986 479 313
BOSCH 0 986 479 314
BOSCH 0 986 479 316
BOSCH 0 986 479 399
BOSCH 0 986 494 048
BOSCH 0 986 494 110
BOSCH 1 987 301 042
BOSCH 1 987 302 071
BOSCH 1 987 302 075
BOSCH 1 987 302 078
BOSCH 1 987 302 079
BOSCH 1 987 302 202
TEXTAR 92073900
TEXTAR 92116200
TEXTAR 92116700
QUINTON HAZELL BP1341
FERODO DDF767
FERODO FVR1478
FERODO FVR1927
BREMBO 08.8094.30
BREMBO 08.8094.40
BREMBO 09.5904.14
BREMBO 09.8931.10
BREMBO 09.8932.10
BREMBO 09.9614.14
BREMBO P 23 091
DENSO DG-195
PHILIPS 12342PRB1
PHILIPS 12499B2
PHILIPS 55718EBKM
PHILIPS 55719EBKM
HENGST FILTER H17W29
HENGST FILTER H210WN
ZIMMERMANN 180.3013.52
DELPHI LP1750
DELPHI LP1994
MAGNETI MARELLI 002551100000
MAGNETI MARELLI 002557100000
MAGNETI MARELLI 062900060304
MAGNETI MARELLI 153071760101
MAGNETI MARELLI 351811070000
MAGNETI MARELLI 351973070000
FEBI BILSTEIN 06580
FEBI BILSTEIN 06882
FEBI BILSTEIN 10564
FEBI BILSTEIN 10565
FEBI BILSTEIN 12708
NK 201941
NK 201942
NK 201943
NK 201944
NK 203732
NK 209945
NK 221947
MAPCO 15037
MAPCO 15038
MAPCO 15416
MAPCO 20012
MEYLE 025 239 1719/W
REMSA 0960.01
JAPANPARTS FC-ECO016
TRW DF2721
TRW DF2722
TRW DF4481
TRW DF4752
TRW DF4769S
TRW GDB1517
VAICO V22-40007
VAICO V24-0019
VAICO V24-0160
VAICO V24-80008
VAICO V42-0095
VAICO V42-80013
VAICO V42-80017
VAICO V42-80018
KRAFT 1703040
LPR 05P966
BRECK 23917 00 703 10
MAHLE ORIGINAL OC 248
MAHLE ORIGINAL OC 613
TOPRAN 108 842
TOPRAN 721 013
Barum BA2241
COOPERSFIAAM FILTERS FT5018A
COOPERSFIAAM FILTERS FT5844
BOSCH 1 987 302 282
BREMBO 09.A235.20
BREMBO 09.8931.20
SACHS 314 708
BILSTEIN 22-183415
TOPRAN 721 169
TOPRAN 722 454
MAGNETI MARELLI 360407100100
JAPANPARTS PM403
MAPCO 64609
MAPCO 15336
NK 311943
NK 311941
VEMO V99-84-0009
VEMO V99-84-0007
VEMO V99-84-0002
VEMO V99-84-0005
VEMO V99-84-0012
VEMO V99-84-0003
METZGER 2340046
FEBI BILSTEIN 38882
VALEO 197248
VALEO 197023
VALEO 345174
VALEO 197228
BOSCH 0 986 479 312
VALEO 586007
VALEO 186418
VALEO 586014
LEMFÖRDER 30880 01
VALEO 197131
VALEO 197043
VALEO 197115
JURID 562526JC
JURID 561969JC
JURID 561984JC
JURID 562215JC
JURID 567761J
JURID 573113J
JURID 573274J
TRISCAN 8110 10563
TRISCAN 8120 10141
UFI 23.303.00
UFI 23.546.00
UFI 60.H2O.00
ICER 141523
PHILIPS 12498B2
PHILIPS 12496NAB2
PHILIPS 12594B2
METZGER 25255
PHILIPS 12342PRBW
PHILIPS 12972PRBW
PHILIPS 12342CTVBW
PHILIPS 12972CTVBW
PHILIPS 12342LLECOB1
PHILIPS 12499LLECOCP
PHILIPS 12498LLECOCP
PHILIPS 12498LLECOB2
PHILIPS 12499LLECOB2
FEBI BILSTEIN 39830
JURID 562266J
JURID 562215J
KNECHT OC 248
KNECHT OC 613
VALEO 197329
VALEO 197318
BOSCH 1 987 302 777
DT Spare Parts 6.24207
DT Spare Parts 7.25379
BOSCH F 002 G50 048
PHILIPS 12594CP
PHILIPS 12342CVPGS2
PHILIPS 12342CVPYS2
PHILIPS 12342CVPPS2
PHILIPS 12342CVPBS2
PHILIPS 12972CVPGS2
PHILIPS 12972CVPYS2
PHILIPS 12972CVPPS2
PHILIPS 12972CVPBS2
FERODO DDF1170-1
FERODO DDF1574-1
FERODO DDF1653-1
FERODO DDF1800-1
FERODO DDF1809-1
FERODO DDF767C-1
FERODO DDF768-1
FERODO FCR229A
MONROE V4501
MONROE V4512
PHILIPS 12499EDBW
PHILIPS 12972LLECOS2
FERODO DDF1171
TRW DF4771S
TEXTAR 92157200
sbs 1815201943
sbs 1815201944
sbs 1815311941
sbs 1815311943
BILSTEIN 22-228017
NK 311944
JAPANPARTS A-603
JAPANPARTS B128
PHILIPS 12496LLECOCP
NK 313732
NK 319945
VALEO 586115
JURID 562753JC
JURID 562757JC
CHAMPION CH270/002
FERODO FSL1927
FERODO DDF767-1
HELLA 8GD 002 078-123
HELLA 8GA 002 073-123
OPTIMAL BS-4760
OPTIMAL BS-8374
OPTIMAL BS-8380
OPTIMAL A-67541G
STARK SKSA-0130016
STARK SKBP-0010192
STARK SKBP-0010276
STARK SKBD-0020122
STARK SKBD-0020177
BOSCH 1 987 301 110
ZIMMERMANN 230.2375.20
PHILIPS 12342WHVB1
PHILIPS 12342WHVSM
PHILIPS 12972WHVB1
PHILIPS 12972WHVSM
TEXTAR 2391701
TEXTAR 92073800
TEXTAR 92116600
OPTIMAL A-3648G
OPTIMAL A-3648H
MINTEX MDB2328
MINTEX MDC1686
MINTEX MDC1849
MINTEX MDC2154
SOFIMA S 0920 R
SOFIMA S 3003 DR
SOFIMA S 6H2O NE
NK 62193438
MINTEX MDC839
MINTEX MDC840
TEXTAR 92157400
TEXTAR 92157500
MINTEX MDC1816
MINTEX MDC1817
MINTEX MDC1978
TEXTAR 92073803
TEXTAR 92073903
TEXTAR 92116203
TEXTAR 92116603
TEXTAR 92116703
FEBI BILSTEIN 116049
MAGNETI MARELLI 008507100000
A.B.S. 16291
A.B.S. 16292
A.B.S. 17462
A.B.S. 17740
A.B.S. 17768
A.B.S. 37331
A.B.S. 37578
DENCKERMANN A210007
BLUE PRINT ADN12123
FREMAX BD-3806
FREMAX BD-4681
FREMAX BD-4682
FREMAX BD-4696
FREMAX BD-5622
TRW JGM1050T
ZIMMERMANN 230.2372.20
ZIMMERMANN 23917.195.2
CIFAM 800-340
CIFAM 800-341
CIFAM 800-884C
CIFAM 800-912C
CIFAM 800-952C
CIFAM 822-325-0
CIFAM 822-710-0
DELPHI HDS419
FAE 74216
KAMOKA 103131
KAMOKA 1031534
KAMOKA 1031536
KAMOKA 1033148
KAMOKA 20335003
KAMOKA F102701
KAMOKA F114101
KAMOKA JQ1012956
LUCAS DIESEL LP093
MISFAT Z303
MISFAT Z621
PURFLUX LS235
PURFLUX LS389
PHILIPS 12342LLECOS2
STARK SKBD-0022218
JURID 562266JC
BRECK 24465 00 703 00
STARK SKBD-0022412
BOSCH 0 986 494 604
BOSCH 1 987 302 804
BOSCH 0 986 479 B99
BOSCH 0 986 479 B96
BOSCH 0 986 479 B34
BOSCH 1 987 302 814
ZIMMERMANN 180.3013.20
ZIMMERMANN 180.3020.20
ZIMMERMANN 230.2373.20
TRW DF4481S
JAPANPARTS MM-00135
STARK SKSA-0131937
METELLI 23-0340
METELLI 23-0341
METELLI 23-0884C
METELLI 23-0912C
METELLI 23-0952C
HELLA 8GA 006 841-123
VALEO 301568
VALEO 872918
TEXTAR 92157403
TEXTAR 92157203
MAGNETI MARELLI 360406022600
MAGNETI MARELLI 360406023500
MAGNETI MARELLI 360406023600
MAGNETI MARELLI 360406023800
MAGNETI MARELLI 360406023900
MAGNETI MARELLI 363700201354
MAGNETI MARELLI 431602040290
STARK SKOF-0860040
STARK SKOF-0860110
RIDEX 82B0120
RIDEX 82B0173
RIDEX 402B0192
RIDEX 402B0276
RIDEX 854S0874
NK 201958
NK 311958
RIDEX 82B0498
FERODO DDF1170C-1
FERODO DDF1574C-1
FERODO DDF768C-1
TRISCAN 8120 101003C
TRISCAN 8120 101005C
TRISCAN 8120 10140C
TRISCAN 8120 10141C
TRISCAN 8120 10199C
METZGER 6110104
METZGER 6110163
METZGER 6110252
METZGER 6110338
METZGER 6110438
RIDEX 82B0600
RIDEX 82B0325
STARK SKBK-1090195
RIDEX 7O0041
MEAT & DORIA 15321/3
MEAT & DORIA 15569
HOFFER 15321/3
HOFFER 15569
RIDEX 7O0111
SWAG 70 93 9830
HIDRIA H1 815
METZGER 6110354
METZGER 6110473
METZGER 6110651
JP GROUP 1195901400
JP GROUP 1195902400
JP GROUP 1195902500
JP GROUP 1218505300
JP GROUP 1218505309
JP GROUP 4163100909
JP GROUP 4163101909
JP GROUP 4163200909
JP GROUP 4163602419
REMSA 61015.10
REMSA 61055.00
REMSA 61056.00
REMSA 61204.10
REMSA 61351.10
REMSA 6476.10
REMSA 6741.00
REMSA 8486.01
TOPRAN 104 499
TOPRAN 109 100
TOPRAN 104 515
CHAMPION COF101108S
JURID 562468JC
TRW JGM1050S
STARK SKGP-1890077
FRIGAIR CT04.701
FRIGAIR DC04.103
ASHIKA 30-ECO016
KOLBENSCHMIDT 50014079
DT Spare Parts 9.78104
DT Spare Parts 9.78125
DT Spare Parts 9.78105
sbs 1815209945
ALCO FILTER SP-1330
MAGNETI MARELLI 153071760520
MAGNETI MARELLI 363916060186
MAGNETI MARELLI 361302040230
MAGNETI MARELLI 361302040137
MAGNETI MARELLI 361302040168
MAGNETI MARELLI 361302040135
MAGNETI MARELLI 361302040166
TESLA B10401
STARK SKSA-0132740
DT Spare Parts 7.59009
DT Spare Parts 9.78130
BERAL BCR229A
SogefiPro FT8501A
BOSCH 0 986 479 R98
BOSCH 0 986 479 S70
BOSCH 0 986 495 254
MEYLE 025 239 1719/PD
MEYLE 025 244 6519
ASHIKA 10-05-500
KAMOKA 103139
JAPKO 10500
MAXGEAR 11-0211
DT Spare Parts 12.23000
DT Spare Parts 12.41000
DT Spare Parts 12.41001
DT Spare Parts 12.41002
DT Spare Parts 12.41003
DT Spare Parts 12.41004
DT Spare Parts 12.41005
DT Spare Parts 12.60000
DT Spare Parts 12.60007
PHILIPS 12342ELC2
PHILIPS 12342LLECOC1
PHILIPS 12342PRC1
PHILIPS 12342PRC2
PHILIPS 12342RVB1
PHILIPS 12342RVS2
PHILIPS 12342VPB1
PHILIPS 12342VPC2
PHILIPS 12342VPS2
PHILIPS 12342XV+B1
PHILIPS 12342XV+S2
PHILIPS 12496NACP
PHILIPS 12496SVB2
PHILIPS 12496SVS2
PHILIPS 12498CP
PHILIPS 12498VPB2
PHILIPS 12499CP
PHILIPS 12499VPB2
PHILIPS 12972ELC2
PHILIPS 12972LLECOB1
PHILIPS 12972LLECOC1
PHILIPS 12972PRB1
PHILIPS 12972PRC1
PHILIPS 12972PRC2
PHILIPS 12972RVB1
PHILIPS 12972RVS2
PHILIPS 12972VPB1
PHILIPS 12972VPC2
PHILIPS 12972VPS2
PHILIPS 12972XV+B1
PHILIPS 12972XV+S2
MASTER-SPORT 13046049782-SET-MS
MASTER-SPORT 13046049782N-SET-MS
PROFIT 1540-0306
AUTOMEGA 180041810
AUTOMEGA 180060310
sbs 1815311944
sbs 1815311958
sbs 1815311960
sbs 1815313732
sbs 1815319945
MAXGEAR 19-0594
MAXGEAR 19-0798
MAXGEAR 19-0798MAX
MAXGEAR 19-0799
MAXGEAR 19-0799MAX
MAXGEAR 19-0993
MAXGEAR 19-1066
MAXGEAR 19-1334
MAXGEAR 19-1334MAX
MAXGEAR 19-1876
MAXGEAR 19-1876MAX
MAXGEAR 19-1944
MAXGEAR 19-1944MAX
MAXGEAR 19-2001
MAXGEAR 19-2001MAX
MAXGEAR 19-2006
URO Parts 2103203689
MEYLE 214 322 0001
MEYLE 214 860 0003
MEYLE 215 521 0018
MEYLE 215 521 0019
MEYLE 215 521 0029
MEYLE 215 523 0004
MEYLE 215 523 0027
METELLI 22-0325-0
METELLI 22-0710-0
MEYLE 226 623 0018
MASTER-SPORT 24011601141-PCS-MS
MASTER-SPORT 24011601151-PCS-MS
MASTER-SPORT 24011601241-PCS-MS
MASTER-SPORT 24011601251-PCS-MS
MASTER-SPORT 24012401271-PCS-MS
SASIC 2464L24J
FEBEST 2501-BOXR
MAXGEAR 26-0031
MAXGEAR 26-0566
BREMI 26063
MEYLE 283 521 0004/PD
ROADHOUSE 2960.01
MAGNETI MARELLI 363710201354
JAPKO 3ECO016
MEYLE 40-14 322 0001
MEYLE 40-26 623 0000
KRAFT 4003320
FEBI BILSTEIN 43902
FEBI BILSTEIN 43933
FEBI BILSTEIN 43937
FEBI BILSTEIN 49537
ASHIKA 50-00-0018
JAPKO 500018
JURID 563018J
JURID 563021J
JURID 563026J
KRAFT 6003425
KRAFT 6045810
KRAFT 6045913
KRAFT 6055907
SASIC 6100017
SASIC 6100018
ROADHOUSE 61015.10
ROADHOUSE 61055.00
ROADHOUSE 61056.00
ROADHOUSE 61204.10
ROADHOUSE 61351.10
SWAG 62 11 6049
SWAG 62 94 3933
SWAG 62 94 3937
SWAG 62 94 9537
SASIC 6210025
SASIC 6210036
ROADHOUSE 6476.10
MAXGEAR 66-0060
ROADHOUSE 6741.00
DT Spare Parts 7.61102
SWAG 70 91 0564
SWAG 70 91 0565
SWAG 70 93 8882
SWAG 70 94 3902
OSRAM 7240
MAXGEAR 78-0008
MAXGEAR 78-0010
MAXGEAR 78-0018SET
MAXGEAR 78-0088
MAXGEAR 78-0090
MAXGEAR 78-0098
KLAXCAR FRANCE 86230x
KLAXCAR FRANCE 86235jbx
KLAXCAR FRANCE 86235z
KLAXCAR FRANCE 86243x
KLAXCAR FRANCE 86404x
KLAXCAR FRANCE 86435z
KLAXCAR FRANCE 86436z
KONI 8705-1332
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.103
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.110
ERA 886048
HELLA 8DB 355 010-391
HELLA 8DD 355 104-401
HELLA 8DD 355 104-411
HELLA 8DD 355 104-431
HELLA 8DD 355 108-411
HELLA 8DD 355 108-981
HELLA 8DD 355 109-001
HELLA 8DD 355 109-021
HELLA 8DD 355 113-711
HELLA 8DD 355 122-691
HELLA 8DD 355 122-701
HELLA 8DD 355 127-811
HELLA 8DD 355 127-821
TEXTAR 92275003
TEXTAR 92275103
NGK 94629
ASHIKA A-603
JAPKO A-603
STATIM A.560
DENCKERMANN A210507
BRAXIS AA0066
BRAXIS AB0146
BRAXIS AD0267
BRAXIS AE0085
BRAXIS AE0176
BRAXIS AE0728
DENCKERMANN B110899
DENCKERMANN B110938
ASHIKA B128
JAPKO B128
DENCKERMANN B130031
DENCKERMANN B130069
DENCKERMANN B130070
DENCKERMANN B130292
DENCKERMANN B130371
DENCKERMANN B130372
DENCKERMANN B130438
DENCKERMANN B130442
DJ PARTS BD1523
AISIN BPFI-1010
AISIN BPFI-2001
BRECK BR 323 VA100
ZEKKERT BS-1460
ZEKKERT BS-1470
FTE BS4361
FTE BS4361B
FTE BS4362
FTE BS4362B
FTE BS7166
FTE BS7166B
FTE BS7169
FTE BS7357
FTE BS7357B
BSG BSG 65-130-002
BSG BSG 70-210-003
BSG BSG 70-210-016
BSG BSG 70-210-017
CHAMPION CH270
DENCKERMANN D130189
FRIGAIR DC04.118
FERODO DDF1132C
FERODO DDF1144C
FERODO DDF1170C
FERODO DDF1171C
FERODO DDF1574C
FERODO DDF1653C
FERODO DDF1800C
FERODO DDF1809C
FERODO DDF767C
FERODO DDF768C
CLEAN FILTER DF1898
CLEAN FILTER DO1838
Dr!ve+ DP1010.10.0873
Dr!ve+ DP1010.11.0234
Dr!ve+ DP1010.11.0285
Dr!ve+ DP1010.11.0293
Dr!ve+ DP1010.11.0543
Dr!ve+ DP1010.11.0548
Dr!ve+ DP1010.11.0777
Dr!ve+ DP1010.11.0792
Dr!ve+ DP1110.11.0013
Dr!ve+ DP1110.11.0102
DENCKERMANN DSB122G
MECAFILTER ELH4157
MECAFILTER ELH4375
FERODO FCR229C
JAPANPARTS FO-500S
MULLER FILTER FO294
MULLER FILTER FO3003
FERODO FSL1478
FAST FT11005
FAST FT11275
FAST FT11305
FAST FT29107
FAST FT29107HD
FAST FT29131
FAST FT29131HD
FAST FT31007
FAST FT31034
FAST FT31069
FAST FT31070
FAST FT31095
FAST FT31096
FAST FT31108
FAST FT38002
FAST FT38072
SogefiPro FT4584
FAST FT82706
FAST FT82736
FAST FT93217
GABRIEL G54271
METZGER H1 815
ASHIKA MA-00135
ASHIKA MA-00680
ASHIKA MA-00691
MINTEX MDC2685
MINTEX MDC2686
JAPKO MJ00135
JAPKO MJ00680
JAPKO MJ00691
JAPANPARTS MM-00680
JAPANPARTS MM-00691
LPR P1022V
MASTER-SPORT P1144-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT P1144-OF-PCS-MS
JAPANPARTS PA-0018AF
FRAM PH10267
FRAM PH4847A
ASHIKA PM403
JAPKO PM403
QUINTON HAZELL QBL472
QUINTON HAZELL QBL477
QUINTON HAZELL QBL581
QUINTON HAZELL QFL0082
QUINTON HAZELL QFL0281
ROTINGER RT 1743
ROTINGER RT 1763
ROTINGER RT 2763
ROTINGER RT 2981
WIX FILTERS WL7160
WIX FILTERS WL7445
BOSCH 1 987 301 137
TEXTAR 92275105
CHAMPION 561984CH
CHAMPION 562468CH
CHAMPION 562526CH
CHAMPION 562753CH
CHAMPION 563018CH
CHAMPION 563021CH
CHAMPION 563026CH
CHAMPION 573113CH
CHAMPION 573274CH
MINTEX MDC2686C
MAGNETI MARELLI 002613100000
MAGNETI MARELLI 363700423091
FEBI BILSTEIN 43974
TRISCAN 8120 10154C
NK 311960
SWAG 62 94 3974
VAICO V22-0541
LPR F2015PR
LPR F2171VR
JP GROUP 4163100900
JP GROUP 4163101900
JP GROUP 4163102500
JP GROUP 4163200500
JP GROUP 4163200900
JP GROUP 4163602410
JP GROUP 4163701310
BRECK BR 070 SA100
BRECK BR 075 SA100
FRIGAIR DC03.112
BLUE PRINT ADL142107
BLUE PRINT ADL144328
BLUE PRINT ADP154327
DT Spare Parts 12.96500
MASTER-SPORT 1144-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 314708-PCS-MS
MASTER-SPORT 9009-OF-PCS-MS
Barum BAR16114
Barum BAR16124
BSG BSG 70-300-022
LUCAS LP093
KRAFT 1703397
QUARO QD0865
QUARO QD3229
QUARO QD3403
QUARO QD6469
QUARO QD8699
QUARO QD9523
QUARO QP3456
DT Spare Parts 12.93102
RIDEX 854S1629
PHILIPS 12342XV+BW
PHILIPS 12972CVUBW
PHILIPS 12972XV+BW
BLUE PRINT ADP154326
MAXGEAR 19-0993MAX
LUCAS LLB448
LUCAS LLB472
LUCAS LLB477
PHILIPS 12342CVUBW
RIDEX 243G0078
METZGER 6110851
ASHIKA 30-00-0200
JP GROUP 4142102600
JAPKO 300200
TOMEX brakes TX 12-45
QUINTON HAZELL QAG181348
BREMBO 09.8931.21
PHILIPS 12342WVUB1
PHILIPS 12342WVUSM
PHILIPS 12342XVGB1
PHILIPS 12342XVGS2
PHILIPS 12972WVUB1
PHILIPS 12972WVUSM
PHILIPS 12972XVGB1
PHILIPS 12972XVGS2
MAGNETI MARELLI 361302040512
NK 201960
OPTIMAL BP-96001
OPTIMAL BS-8374C
OPTIMAL BS-8380HC
MAPCO 47037
FILTRON OP 592/9
FILTRON OP 594
BLUE PRINT ADP154222
BLUE PRINT ADP154341
BLUE PRINT ADP154342
TESLA B40401
TESLA B50401
MAXGEAR 11-0555
BSG BSG 25-200-006
BSG BSG 40-992-005
BSG BSG 40-992-015
FEBEST 2807G-006F
QUARO QP3456C
KAMOKA KP040
TOMEX brakes TX 70-19
TOMEX brakes TX 70-60
TOMEX brakes TX 70-61
TOMEX brakes TX 70-95
MAXGEAR 78-0191
MAXGEAR 78-0192
MAXGEAR 78-0193
MAXGEAR 78-0194
ERA 887023
AE TOPLIGHT 34550
AE TOPLIGHT 34650
AE TOPLIGHT 38550
AE TOPLIGHT 38650
TEXTAR 92305203
MINTEX MDC2878C
JAPANPARTS DI-0240
JAPANPARTS DP-0609
KAVO PARTS SSA-10079
ASHIKA 60-00-0237
ASHIKA 60-00-0240
ASHIKA 60-00-0241
ASHIKA 60-00-0618
ASHIKA 60-00-0619
ASHIKA 60-00-0621
ASHIKA 60-00-0633
ASHIKA 61-00-0230
ASHIKA 61-00-0526
ASHIKA 61-00-0609
ASHIKA 61-00-0611
AUTOMEGA 217946110
JAPKO 600237
JAPKO 600240
JAPKO 600241
JAPKO 600618
JAPKO 600619
JAPKO 600621
JAPKO 600633
JAPKO 610230
JAPKO 610526
JAPKO 610609
JAPKO 610611
BSG BSG 25-130-006
JAPANPARTS PA-0655AF
JAPANPARTS PP-0610AF
ASHIKA 50-00-0655
ASHIKA 51-00-0610
JAPKO 500655
JAPKO 510610
DAKAtec 950003
DAKAtec 950004
MONROE 401114RM
KAMOKA 2000434
ASHIKA 50-00-0222
ASHIKA 61-00-0610
SAMKO 5SP966
SAMKO C1003P
SAMKO C1006P
SAMKO F2006V
SAMKO F2007V
SAMKO F2015P
SAMKO F2171V
SAMKO F2181V
SAMKO P1009V
SAMKO P1022V
JAPKO 500222
JAPKO 610610
TOMEX brakes TX 71-38
AUGER 91348
DACO Germany 421958
DACO Germany 451961
RIDEX 402B1445
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300823
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715015
MASTER-SPORT 202401270
MASTER-SPORT 450001122
STARK SKGP-1890229
RIDEX 243G0230
HELLA 8EG 008 498-651
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300872
PHILIPS 12342RGTB1
PHILIPS 12342RGTS2
PHILIPS 12342XVPB1
PHILIPS 12342XVPS2
PHILIPS 12972RGTB1
PHILIPS 12972RGTS2
PHILIPS 12972XVPB1
PHILIPS 12972XVPS2
BOTTO RICAMBI BRM1992
HELLA 8DD 355 132-141
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300864
JAPANPARTS DP-0609C
ASHIKA 60-00-0237C
ASHIKA 60-00-0240C
ASHIKA 60-00-0241C
ASHIKA 60-00-0618C
ASHIKA 60-00-0619C
ASHIKA 60-00-0621C
ASHIKA 60-00-0633C
ASHIKA 61-00-0230C
ASHIKA 61-00-0526C
ASHIKA 61-00-0609C
ASHIKA 61-00-0611C
MASTER-SPORT 201601150
MASTER-SPORT 201601151
JAPKO 600237C
JAPKO 600240C
JAPKO 600241C
JAPKO 600618C
JAPKO 600619C
JAPKO 600621C
JAPKO 600633C
JAPKO 610230C
JAPKO 610526C
JAPKO 610609C
JAPKO 610611C
QUARO QD8444
VALEO 672554
BOSCH 1 987 301 411
BOSCH 1 987 301 416
BOSCH 1 987 301 426
BOSCH 1 987 301 431
DENCKERMANN E300029
GH GH-351958C11A
GH GH-351960C01
ProfiPower 1B2007
ProfiPower 1F0065
ProfiPower 3B1030
ProfiPower 3B1033
ProfiPower 3B1045
ProfiPower 3B2125
Oyodo 20A9014-OYO
Oyodo 20A9033-OYO
JPN 20H9013-JPN
JPN 30H9045-JPN
BILSTEIN 22-325488
FAST FT82756
MAGNETI MARELLI 363916061157
BILSTEIN 23-325500
BOSCH F 026 407 321
QUARO QD0763
MTR 12108531
MTR 12108535
MTR 12108552
MTR 12135413
MTR 12160785
IVECO 5802823579
IVECO 2995655
RIDEX PLUS 7O0041P
MASTER-SPORT 16K005513
BOSCH 1 987 301 153
MONROE 401164RM
EINPARTS EPB01
K2 AH416
K2 AH715
IAP QUALITY PARTS 709-08030
IAP QUALITY PARTS 709-08031
IAP QUALITY PARTS 709-08032
IVECO 2994057
IVECO 5802219038
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o ASHIKA Tarcza hamulcowa 60-00-0241
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Tarcza hamulcowa 8052553274683
(0)
4 Recenzje Tarcza hamulcowa 8052553274683
(0)
3 Recenzje Tarcza hamulcowa 8052553274683
(0)
2 Recenzje Tarcza hamulcowa 8052553274683
(0)
1 Recenzje Tarcza hamulcowa 8052553274683
(0)