Kategoria Filtr: Filtr paliwa w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Filtr paliwa

BOSCH Filtr paliwa diesel najwyższej jakości
FEBI BILSTEIN Filtr paliwa diesel najwyższej jakości
RIDEX Filtr paliwa diesel najwyższej jakości
MAPCO Filtr paliwa diesel najwyższej jakości
VAICO Filtr paliwa diesel najwyższej jakości
Filtr paliwa STARK diesel i benzyna w przystępnej cenie
Filtr paliwa MANN-FILTER diesel i benzyna w przystępnej cenie
Filtr paliwa VALEO diesel i benzyna w przystępnej cenie
Filtr paliwa TOPRAN diesel i benzyna w przystępnej cenie
Filtr paliwa ELRING diesel i benzyna w przystępnej cenie

Filtr paliwa diesel i benzyna dla samochód kupić niedrogo online

Filtry paliwa wychwytują najdrobniejsze cząstki zanieczyszczeń z paliwa, zapobiegając przyspieszonemu zużyciu wtryskiwaczy oraz pompy paliwowej. Żywotność tych elementów zależy od rodzaju paliwa. Na przykład efektywne oczyszczanie oleju napędowego możliwe jest przy przebiegu do 20 000 - 30 000 km, filtracja zgrubna cząstek w benzynie do 60 000 - 80 000 km, a filtracja drobnych cząstek do 20 000 – 30 000 km.

Co należy wiedzieć na temat wymiany filtrów paliwa?

  1. Pogorszona wydajność zużycia paliwa jest główną oznaką awarii. Poza tym silnik nie pracuje na pełnych obrotach, zwłaszcza podczas przyspieszania lub jazdy pod górę. Oprócz tego z okolic pompy paliwowej można usłyszeć nietypowe dźwięki.
  2. Wymianę części należy powierzyć specjalistom ze stacji serwisowej. Jest to procedura grożąca wybuchem pożaru, co dodatkowo wymaga najwyższej dokładności podczas dokonywania prac.
  3. Przed zakupem filtra paliwa w naszym sklepie internetowym sprawdź stan złączy i przewodów. W razie zaistniałej potrzeby zamów także nowe części. W tym przypadku dostawa wszystkiego, czego potrzebujesz do naprawy będzie tańsza.
  4. W celu przedłużenia żywotności filtra paliwa stosuj wyłącznie wysokiej jakości paliwo. Poza tym jeśli korzystasz z kanistra na benzynę, upewnij się, że jest on czysty. Jakiekolwiek ciała obce, które przedostaną się do wnętrza układu mogą przyspieszyć zużycie jego elementów.

Oferty Filtr paliwa auto części