Kategoria Filtr: Filtr przeciwpyłkowy, Filtr pyłkowy, Filtr klimatyzacji, Filtr powietrza kabinowy, Filtr kabinowy klimatyzacja, Filtr kabinowy przeciwpyłkowy, Filtr wentylacja przestrzeni pasażerskiej w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Filtr klimatyzacji

BOSCH Filtr kabinowy przeciwpyłkowy najwyższej jakości
FEBI BILSTEIN Filtr kabinowy przeciwpyłkowy najwyższej jakości
RIDEX Filtr kabinowy przeciwpyłkowy najwyższej jakości
MAPCO Filtr kabinowy przeciwpyłkowy najwyższej jakości
VAICO Filtr kabinowy przeciwpyłkowy najwyższej jakości
Filtr przeciwpyłkowy STARK w przystępnej cenie
Filtr przeciwpyłkowy MANN-FILTER w przystępnej cenie
Filtr przeciwpyłkowy VALEO w przystępnej cenie
Filtr przeciwpyłkowy TOPRAN w przystępnej cenie
Filtr przeciwpyłkowy SWAG w przystępnej cenie

Filtr powietrza kabinowy dla samochód kupić niedrogo online

Filtry kabinowe są przeznaczone do oczyszczania powietrza docierającego do wnętrza pojazdu. Skutecznie wychwytują one kurz, produkty spalania paliwa i oleju, neutralizują szkodliwe mikroorganizmy oraz alergeny, a także odczynniki chemiczne. Filtry należy wymieniać co sześć miesięcy, zazwyczaj wczesną wiosną i jesienią lub po każdorazowym przejechaniu 15 000 - 20 000 kilometrów.

Co powinieneś wiedzieć o wymianie filtra kabinowego

  1. Pierwszą oznaką zatykania się tej części jest pojawienie się nieprzyjemnego zapachu w kabinie pasażerskiej. Dodatkowo zanieczyszczenie elementu filtrującego prowadzi do zakłócenie obiegu powietrza, co może spowodować zaparowanie szyb. Jeśli naruszona zostanie jego integralność, na desce rozdzielczej oraz innych elementach wnętrza samochodu może gromadzić się kurz, a na powierzchni szyb – ciemny osad.
  2. Procedura montażu nowych części samochodowych zależy od ich położenia: do niektórych części powinno uzyskać się dostęp od strony komory silnika, a do reszty – od strony przedziału pasażerskiego. W niektórych samochodach element filtrujący jest scalony z obudową. W innych samochodach można wymieniać wyłącznie kartridż filtra. W takim przypadku obudowę filtra należy wyczyścić odkurzaczem.
  3. Procedurę montażu można z łatwością przeprowadzić samodzielnie. Podczas montażu ważne jest, aby wyżej wspomniana część samochodowa została zamontowana we właściwej pozycji. Wymaga to ustawienia strzałki znajdującej się na kartridżu zgodnie z kierunkiem przepływu powietrza wlatującego do samochodu.
  4. Wraz z wymianą tej części samochodowej zaleca się przedmuchać powietrzem kanały wentylacyjne: tam także może gromadzić się kurz.
  5. Wyłącznie wysokiej jakości części są w stanie przez długi czas skutecznie oczyszczać powietrze docierające do wnętrza samochodu. Z tego powodu zalecamy zakup filtrów kabinowych w naszym sklepie internetowym. Aby przedłużyć żywotność części możesz również wyczyścić je raz na jakiś czas sprężonym powietrzem lub wytrząsnąć z nich kurz. Jednocześnie nie zaleca się mycia części. Jest to nieskuteczne i nierozsądne, gdyż zupełnie nowe części znajdujące się w naszym katalogu są tanie.

Oferty Filtr kabinowy klimatyzacja auto części