Kategoria Filtr: Filtr osuszacza klimatyzacji w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Filtr osuszacza klimatyzacji

FEBI BILSTEIN Osuszacz najwyższej jakości
RIDEX Osuszacz najwyższej jakości
STARK Osuszacz najwyższej jakości
VAN WEZEL Osuszacz najwyższej jakości
VALEO Osuszacz najwyższej jakości
Filtr osuszacza klimatyzacji TOPRAN w przystępnej cenie
Filtr osuszacza klimatyzacji SWAG w przystępnej cenie
Filtr osuszacza klimatyzacji JP GROUP w przystępnej cenie
Filtr osuszacza klimatyzacji HELLA w przystępnej cenie
Filtr osuszacza klimatyzacji DENSO w przystępnej cenie

Osuszacz dla samochód kupić niedrogo online

Osuszacze klimatyzacji to elementy klimatyzatora służące do usuwania wilgoci oraz zabrudzeń z danego podzespołu. Zapobiegają one tworzeniu się kwasów i zasad, co przyczynia się do przedłużenia żywotności części. Elementy te powinny być wymieniane w przypadku, gdy system klimatyzacji został rozszczelniony lub w przypadku uszkodzenia sprężarki.

Co należy wiedzieć na temat osuszaczy klimatyzacji?

  1. Objawami awarii osuszacza klimatyzacji są: mniej efektywne działanie klimatyzacji, częste wyłączanie się sprężarki i zamarzanie przewodów wychodzących.
  2. W celu wymiany tej części zalecana jest wizyta w warsztacie samochodowym. Prace wymagają spuszczenia czynnika chłodzącego. Po dokonaniu wymiany klimatyzacja musi zostać ponownie nabita. Tego typu czynność powinna zostać wykonana wyłącznie na stacji serwisowej.
  3. Podczas zakupu osuszacza klimatyzacji zamów także pierścienie uszczelniające. Montując wszystkie komponenty jednocześnie, oszczędzasz na dostawie i koszcie robocizny. W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki asortyment części do klimatyzacji samochodowych. Prowadzimy promocje, dzięki którym można je kupić w najlepszej cenie.
  4. W celu uniknięcia przedwczesnej awarii ważne jest monitorowanie integralności przewodów i rurek oraz szczelności połączeń systemu klimatyzacji. Stosuj dodatki i uszczelniacze wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Wymień sprężarkę w odpowiednim czasie.

Oferty Filtr osuszacza klimatyzacji auto części