Kategoria Łożyska: Łożysko piasty, Łożysko zestaw naprawczy piasty, ożysko piasty koła, Zestaw łożysk koła w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla ożysko piasty koła

FEBI BILSTEIN Łożysko piasty tył i przód najwyższej jakości
A.B.S. Łożysko piasty tył i przód najwyższej jakości
RIDEX Łożysko piasty tył i przód najwyższej jakości
MAPCO Łożysko piasty tył i przód najwyższej jakości
VAICO Łożysko piasty tył i przód najwyższej jakości
Łożysko piasty SKF tył lewy prawy w przystępnej cenie
Łożysko piasty STARK tył lewy prawy w przystępnej cenie
Łożysko piasty TOPRAN tył lewy prawy w przystępnej cenie
Łożysko piasty SWAG tył lewy prawy w przystępnej cenie
Łożysko piasty METZGER tył lewy prawy w przystępnej cenie

Zestaw łożysk koła tył i przód dla samochód kupić niedrogo online

Łożyska piasty koła są wymagane dla zapewnienia równomiernego obrotu koła wokół jego osi. Ich żywotność wynosi zazwyczaj od 100 000 do 150 000 przejechanych kilometrów.

Co powinieneś wiedzieć o wymianie łożyska piasty koła

  1. Powszechnym objawem awarii tej części samochodowej jest jej buczenie. Poza tym w kabinie pasażerskiej mogą być odczuwalne wibracje.
  2. Montaż danego elementu najlepiej powierzyć specjalistom na stacji serwisowej. Do tego celu niezbędne będzie wykorzystanie podnośnika samochodowego. Dodatkowo błędy podczas montażu, na przykład nieodpowiedni moment dokręcenia lub przypadkowe uderzenie, mogą spowodować przedwczesną usterkę elementu.
  3. W celu demontażu tej części samochodowej wymaga się użycia specjalnego ściągacza. Przy pomocy takiego narzędzia praca może zostać wykonana jak najostrożniej bez ryzyka uszkodzenia gniazda montażowego. Wydłuży to żywotność nowej części zamiennej. Do zdejmowania części nie wolno korzystać z ostrych przedmiotów ani wiertarki.
  4. Aby prawidłowo zamontować część, zaleca się zakup łożyska piasty koła wraz z uszczelkami i elementami mocującymi, które także wymagają wymiany. Poza tym tego typu zestawy zawierają często specjalny smar. W naszym sklepie możesz zamówić przez Internet zestaw, który będzie w pełni odpowiadał specyfikacji Twojego pojazdu.
  5. W przeciwieństwie do wielu innych elementów zawieszenia, te części samochodowe mogą być wymieniane oddzielnie, a nie parami na osi.
  6. Ryzyko przedwczesnego zużywania się części może zostać zmniejszone poprzez unikanie ostrego hamowania. Poza tym dane części samochodowe powinny być smarowane od czasu do czasu. Wybierając smar, miej na uwadze, że powinien on zachowywać swoje pierwotne właściwości w wysokich temperaturach. Wynika to z faktu, że te części znacznie nagrzewają się podczas działania.

Oferty Łożysko koła auto części