Kategoria Karoseria: Kierunkowskazy, Lampa kierunkowskazu, Kierunkowskaz boczny, Migacz boczny w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Kierunkowskaz boczny

BOSCH Kierunkowskazy przednie prawy najwyższej jakości
FEBI BILSTEIN Kierunkowskazy przednie prawy najwyższej jakości
RIDEX Kierunkowskazy przednie prawy najwyższej jakości
STARK Kierunkowskazy przednie prawy najwyższej jakości
VAN WEZEL Kierunkowskazy przednie prawy najwyższej jakości
Kierunkowskazy VALEO tylne lewy w przystępnej cenie
Kierunkowskazy SWAG tylne lewy w przystępnej cenie
Kierunkowskazy JP GROUP tylne lewy w przystępnej cenie
Kierunkowskazy JOHNS tylne lewy w przystępnej cenie
Kierunkowskazy HELLA tylne lewy w przystępnej cenie

Migacz boczny lewy i prawy dla samochód kupić niedrogo online

Kierunkowskazy informują innych użytkowników drogi o zamiarze kierowcy do ruszenia, zatrzymania, zmiany pasa ruchu lub wyprzedzania. Te części nie posiadają z góry określonej żywotności.

Co należy wiedzieć na temat wymiany kierunkowskazów?

  1. Główną oznaką awarii tych elementów jest brak ich reakcji po włączeniu. Ponadto mogą one również świecić się bez przerwy - a nie migać. Kolejnym powodem do przeprowadzenia diagnostyki jest częste przepalanie się żarówki. Jeśli na częściach widoczne są pęknięcia i odpryski, zaleca się ich wymianę.
  2. W celu zamontowania nowych części zaleca się skontaktowanie ze specjalistami ze stacji serwisowej. Procedura różni się w zależności od marki i modelu samochodu. W szczególności konieczny może być demontaż kierownicy. Tego typu procedura powinna być wykonana z największą ostrożnością, ponieważ podczas montażu bardzo ważna jest prawidłowa instalacja poduszki powietrznej kierowcy.
  3. W razie potrzeby dane części są zazwyczaj wymieniane pojedynczo. Niemniej jednak jeśli zdecydujesz się na zamontowanie elementów różniących się kolorem od wcześniej zamontowanych części, najlepiej jest kupić kierunkowskazy w zestawie.
  4. W celu zapobiegnięcia uszkodzenia termicznego obudowy i reflektorów należy instalować wyłącznie żarówki o mocy dozwolonej przez producenta samochodu.
  5. Brud należy usuwać za pomocą miękkiej ściereczki bez użycia środków czyszczących o właściwościach ściernych. Do umycia szkieł można zastosować specjalne środki chemiczne.

Oferty Kierunkowskaz auto części