Kategoria Części karoserii, światła, szyby: Wkład lusterka, Szkło lusterka bocznego, Wkład do lusterka w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Wszystkie kategorie w katalog Części karoserii, światła, szyby

Producentów części zamiennych dla Wkład do lusterka

FEBI BILSTEIN Szkło lusterka bocznego lewego i prawego najwyższej jakości
RIDEX Szkło lusterka bocznego lewego i prawego najwyższej jakości
STARK Szkło lusterka bocznego lewego i prawego najwyższej jakości
VAN WEZEL Szkło lusterka bocznego lewego i prawego najwyższej jakości
TOPRAN Szkło lusterka bocznego lewego i prawego najwyższej jakości
Wkład lusterka SWAG prawego i lewego w przystępnej cenie
Wkład lusterka JP GROUP prawego i lewego w przystępnej cenie
Wkład lusterka JOHNS prawego i lewego w przystępnej cenie
Wkład lusterka HELLA prawego i lewego w przystępnej cenie
Wkład lusterka TYC prawego i lewego w przystępnej cenie

Szkło lusterka, lusterko zewnętrzne lewego i prawego dla samochód kupić niedrogo online

Szkło lusterka wstecznego umożliwia obserwowanie sytuacji na drodze za samochodem, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa podczas jazdy autem. Żywotność szkieł lusterek nie jest z góry określona: są one wymieniane wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Co powinieneś wiedzieć o wymianie szkła lusterka wstecznego

  1. Objawami kiepskiego stanu części są pęknięcia, odpryski, zadrapania, plamy oraz jej zaciemnienie. Wszystkie te usterki są łatwo widoczne.
  2. Z reguły wymiany można dokonać samodzielnie. Należy zachować przy tym wyjątkową ostrożność, gdyż ten element jest bardzo delikatny. Część szklaną można zdjąć za pomocą specjalnego plastikowego narzędzia do zdejmowania. Nie ma przy tym konieczności demontażu całej jednostki. Nie zaleca się korzystania do tego celu ze śrubokręta lub innych metalowych narzędzi w celu uniknięcia przypadkowego uszkodzenia uchwytu.
  3. W większości przypadków możesz bez problemu kupić szkło lusterka wstecznego oddzielnie - bez obudowy. Już teraz możesz rzucić okiem na katalog naszego sklepu internetowego i zamówić przez Internet produkt, który odpowiada specyfikacjom technicznym Twojego pojazduu. Prosimy zauważyć, że dla niektórych pojazdów szkła lusterek oferowane są wyłącznie w zestawie z obudową.
  4. Jeśli jeden z elementów optycznych jest uszkodzony, nie ma potrzeby wymiany drugiego. Wystarczy kupić oddzielnie szklaną część w przystępnej cenie i ją zamontować.
  5. Nie zaleca się usuwania lodu z tych części samochodowych, stapiając go za pomocą opalarki przemysłowej. Temperatura strumienia powietrza jest zbyt wysoka i spowoduje pęknięcie szklanej części. Próby usunięcia lodu przy pomocy gorącej wody lub ostrych przedmiotów będą miały takie same konsekwencje. Najlepiej jest zastosować specjalne środki chemiczne, które również zmniejszają ryzyko ponownego formowania się lodu.

Oferty Wkład lusterka auto części