Kategoria Układ zapłonowy / żarowy: Kable zapłonowe, Kable do świec, Zestaw przewodów zapłonowych w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Zestaw przewodów zapłonowych

BOSCH Kable do świec najwyższej jakości
RIDEX Kable do świec najwyższej jakości
STARK Kable do świec najwyższej jakości
NGK Kable do świec najwyższej jakości
VALEO Kable do świec najwyższej jakości
Kable zapłonowe TOPRAN w przystępnej cenie
Kable zapłonowe METZGER w przystępnej cenie
Kable zapłonowe JP GROUP w przystępnej cenie
Kable zapłonowe JAPANPARTS w przystępnej cenie
Kable zapłonowe DELPHI w przystępnej cenie

Przewody zapłonowe / złącza dla samochód kupić niedrogo online

Przewody zapłonowe przesyłają impulsy elektryczne z cewki na świece zapłonowe. Umożliwiają one odpalenie silnika. Dane części są bardzo wytrzymałe: przy odpowiedniej eksploatacji pozostają w pełni sprawne nawet do ośmiu lat.

Co należy wiedzieć na temat przewodów zapłonowych?

  1. Uszkodzone części utrudniają rozruch silnika zwłaszcza w warunkach o wysokiej wilgotności. Problemy z odpaleniem silnika pojawiają się w różnych trybach roboczych. Zwiększa się wtedy zużycie paliwa, a jego moc znacznie spada. Mogą pojawić się problemy z radiem oraz systemem informacyjno-rozrywkowym.
  2. Nowe części muszą zostać zainstalowane przez profesjonalistów. Przewody powinny zostać podłączone wyłącznie zgodnie z określoną kolejnością. Nawet najdrobniejsze błędy w trakcie wymiany mogą być bardzo niebezpieczne.
  3. Zazwyczaj przewody zapłonowe kupuje się w zestawie. Dodatkowo w razie potrzeby można zamontować nowe świece zapłonowe, cewkę zapłonową lub kopułkę aparatu zapłonowego. W naszym katalogu znajdziesz szeroki wybór tych wszystkich części dostępnych w przystępnych cenach.
  4. Ostrożnie wybieraj części zamienne, ponieważ wyłącznie wysokiej jakości produkty będą Ci służyły przez długi czas. Upewnij się, że punkty stykowe części są bezpiecznie zamocowane, a przewody nie dotykają elementów silnika.

Oferty Kable zapłonowe auto części