Kategoria Układ zapłonowy / żarowy: Świeca żarowa w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Świeca żarowa

BOSCH Świeca żarowa najwyższej jakości
FEBI BILSTEIN Świeca żarowa najwyższej jakości
RIDEX Świeca żarowa najwyższej jakości
MAPCO Świeca żarowa najwyższej jakości
STARK Świeca żarowa najwyższej jakości
Świeca żarowa NGK w przystępnej cenie
Świeca żarowa VALEO w przystępnej cenie
Świeca żarowa TOPRAN w przystępnej cenie
Świeca żarowa SWAG w przystępnej cenie
Świeca żarowa METZGER w przystępnej cenie

Świeca żarowa dla samochód kupić niedrogo online

Świece żarowe służą do podgrzewania powietrza wlatującego do komory spalania. Zapewniają one odpalenie silnika Diesla w niskiej temperaturze. Gwarantują stabilną pracę silnika podczas pierwszych kilku minut od momentu jego rozruchu. Należy je wymieniać po każdorazowym przejechaniu od 60 000 do 80 000 kilometrów.

Co powinieneś wiedzieć o wymianie świecy żarowej

  1. Odpowiednia kontrolka ostrzegawcza na desce rozdzielczej pomoże Ci w stwierdzeniu, czy świece żarowe działają prawidłowo. Jeśli kontrolka nie załącza się w ogóle lub ciągle się świeci, wymagana jest diagnostyka całego układu podgrzewania wstępnego. Nieprawidłowe działanie świec żarowych może być sygnalizowane problemami przy odpalaniu silnika oraz jego niestabilną pracą na biegu jałowym.
  2. Te części samochodowe powinny być wymieniane na stacji serwisowej. Główną trudnością, która może uniemożliwić samodzielną wymianę, jest fakt, że stare części są często niemożliwe do wykręcenia bez użycia specjalnego sprzętu. Jeden nieostrożny ruch – a końcówka części może pęknąć. Czasami w takim przypadku niezwykle trudno jest wyciągnąć ją z otworu. Ponadto podczas dokręcania nowych części zamiennych niezbędne jest ścisłe przestrzeganie momentu dokręcania.
  3. Części należy wymieniać pełnym zestawem: ich żywotność jest zazwyczaj taka sama. Dodatkowo kupno kilku części na raz pomaga zaoszczędzić pieniądze. Na przykład, jeśli złożysz zamówienie na świece zapłonowe w naszym sklepie internetowym, a kwota zakupu osiągnie określoną wartość, dostarczymy Twoją przesyłkę zupełnie za darmo.
  4. W celu zapewnienia długotrwałej i nieprzerwanej pracy części niezwykle ważne jest, aby były one prawidłowo zamontowane. Kupuj wyłącznie wysokiej jakości części samochodowe, które z łatwością znajdziesz w naszym katalogu. Ich żywotność serwisowa jest także uzależniona od funkcjonalności przekaźnika świec żarowych, gdyż jego awaria może doprowadzić do przepalenia się świec. Należy regularnie przepłukiwać wtryskiwacze paliwa, aby zapobiec przedostawaniu się strumienia paliwa do końcówki świecy żarowej.

Oferty Świeca żarowa auto części