Kategoria Zawieszenie, wahacze: Drążek wspornik stabilizator w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Wszystkie kategorie w katalog Zawieszenie, wahacze

Producentów części zamiennych dla Drążek wspornik stabilizator

FEBI BILSTEIN Łącznik stabilizatora przednie lewy najwyższej jakości
A.B.S. Łącznik stabilizatora przednie lewy najwyższej jakości
RIDEX Łącznik stabilizatora przednie lewy najwyższej jakości
MAPCO Łącznik stabilizatora przednie lewy najwyższej jakości
VAICO Łącznik stabilizatora przednie lewy najwyższej jakości
Drążek wspornik stabilizator SKF przednie prawy w przystępnej cenie
Drążek wspornik stabilizator STARK przednie prawy w przystępnej cenie
Drążek wspornik stabilizator MONROE przednie prawy w przystępnej cenie
Drążek wspornik stabilizator TRW przednie prawy w przystępnej cenie
Drążek wspornik stabilizator TOPRAN przednie prawy w przystępnej cenie

Łącznik stabilizatora tylne i przednie dla samochód kupić niedrogo online

Łączniki stabilizatora to elementy zawieszenia, które zapewniają zwrotność, stabilność i sterowność pojazdu. Zapewniają one elastyczne połączenie stabilizatora ze zwrotnicą lub piastą koła. Umożliwiają one ograniczoną mobilność elementów, które z nimi współpracują, oraz pełnią funkcję tłumienia. Te części samochodowe należy wymieniać co 30 000 – 50 000 przejechanych kilometrów.

Co powinieneś wiedzieć o wymianie łączników stabilizatora

  1. Awarie tych części wpływają przede wszystkim na wydajność samochodu na drodze: może być on ściągany na jedną ze stron lub stać się mniej stabilny podczas pokonywania zakrętów. W przypadku manewrowania i hamowania nadwozie pojazdu nadmiernie się kołysze. Podczas jazdy autem po drogach o nierównej nawierzchni można usłyszeć stukanie dobiegające z okolic zawieszenia.
  2. Wymianę tych części najlepiej wykonać na stacji serwisowej: tego typu procedura jest dość pracochłonna i wymaga umieszczenia pojazdu na podnośniku lub w kanale samochodowym.
  3. Zaleca się także wymianę tulei stabilizatora, które mocują je do podwozia samochodu lub ramy nośnej. Tak samo jak łączniki, pracują one w trudnych warunkach i są wystawione na stałe drgania oraz środowisko sprzyjające korozji.
  4. Dane części samochodowe należy wymieniać parami na osi. Aby zaoszczędzić na zakupie części zamiennych, złóż swoje zamówienie na łączniki stabilizatora w naszym sklepie internetowym. Przystępne ceny, liczne promocje oraz możliwość uzyskania darmowej dostawy pomoże Ci lepiej i taniej serwisować swój pojazd.
  5. Żywotność serwisowa części w dużej mierze zależy od warunków eksploatacyjnych pojazdu. Aby uniknąć konieczności przedwczesnej wymiany komponentów, staraj się jeździć bezpiecznie i ostrożnie, zwalniaj w przypadku pokonywania nierówności na drodze oraz kałuż, nie przeładowuj przedziału bagażowego. Kupuj wyłącznie wysokiej jakości części i powierzaj ich montaż profesjonalistom.

Oferty Drążek wspornik stabilizator auto części