Kategoria Zawieszenie, wahacze: Tuleja drążka stabilizatora, Gumy stabilizatora, Poduszka stabilizatora w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Poduszka stabilizatora

FEBI BILSTEIN Gumy stabilizatora najwyższej jakości
A.B.S. Gumy stabilizatora najwyższej jakości
RIDEX Gumy stabilizatora najwyższej jakości
MAPCO Gumy stabilizatora najwyższej jakości
VAICO Gumy stabilizatora najwyższej jakości
Tuleja drążka stabilizatora SKF w przystępnej cenie
Tuleja drążka stabilizatora STARK w przystępnej cenie
Tuleja drążka stabilizatora MONROE w przystępnej cenie
Tuleja drążka stabilizatora TRW w przystępnej cenie
Tuleja drążka stabilizatora TOPRAN w przystępnej cenie

Zawieszenie, stabilizator dla samochód kupić niedrogo online

Tuleje stabilizatora to elementy mocujące, które łączą stabilizator z nadwoziem samochodu. Elementy te zmniejszają hałas i częściowo pochłaniają drgania pojawiające się w zawieszeniu podczas pracy całego układu. Wymienia się je średnio po każdorazowym przejechaniu 30 000 kilometrów.

Co należy wiedzieć na temat wymiany tulei stabilizatora?

  1. Oznakami uszkodzenia tych części są nietypowe dźwięki dochodzące z podwozia samochodu w trakcie jazdy, luz lub chybotanie się kierownicy, a także ściąganie samochodu na jedną ze stron. Kierowca i pasażer z przodu mogą odczuwać mocne uderzenia w nadwozie samochodu w obszarze stóp.
  2. Wymianę części najlepiej jest powierzyć profesjonalistom. Aby uzyskać dostęp do części, samochód musi zostać umieszczony na podnośniku lub nad kanałem warsztatowym. Co więcej, w niektórych przypadkach istnieje konieczność zdjęcia osłony silnika, a także lekkiego podniesienia skrzyni biegów lub ramy pojazdu. Bez odpowiednich umiejętności prawidłowe wykonanie tych procedur jest dość trudne.
  3. Spróbuj kupić tuleje stabilizatora wraz z łącznikami stabilizatora: żywotność tych części jest w przybliżeniu taka sama. Poza tym przy zakupie kilku produktów z naszego katalogu na raz możesz zaoszczędzić pieniądze: jeśli kwota zamówienia jest równa lub przekracza określoną wartość, otrzymasz darmową dostawę.
  4. Części należy wymieniać po obu stronach osi. W przeciwnym razie stabilizator będzie działał nieprawidłowo.
  5. W celu uniknięcia przedwczesnego uszkodzenia tych elementów regularnie oczyszczaj je z brudu. Brud oraz topiący się lód uszkadzają gumę. Nie należy nakładać smaru na powierzchnię części, jeśli producent samochodu nie zaleca tego typu czynności. Może on zawierać substancje, które mają szkodliwy wpływ na materiał produkcyjny części. Podczas jazdy w trudnym terenie spróbuj nieco zwolnić. Dokręcaj poluzowane mocowania w odpowiednim czasie.

Oferty Tuleja drążka stabilizatora auto części