Kategoria Zawieszenie, wahacze: Zestaw wahaczy, Zestaw naprawczy zawieszenia, Komplet wahaczy, Zestaw montażowy wahacza, Zestaw naprawczy wahacza poprzecznego w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Komplet wahaczy

FEBI BILSTEIN Zestaw naprawczy, wahacz poprzeczny tylnego najwyższej jakości
A.B.S. Zestaw naprawczy, wahacz poprzeczny tylnego najwyższej jakości
RIDEX Zestaw naprawczy, wahacz poprzeczny tylnego najwyższej jakości
MAPCO Zestaw naprawczy, wahacz poprzeczny tylnego najwyższej jakości
VAICO Zestaw naprawczy, wahacz poprzeczny tylnego najwyższej jakości
Zestaw wahaczy SKF tylnego i przedniego w przystępnej cenie
Zestaw wahaczy STARK tylnego i przedniego w przystępnej cenie
Zestaw wahaczy MONROE tylnego i przedniego w przystępnej cenie
Zestaw wahaczy SACHS tylnego i przedniego w przystępnej cenie
Zestaw wahaczy TRW tylnego i przedniego w przystępnej cenie

Zestaw montażowy wahacza tylnego i przedniego dla samochód kupić niedrogo online

Zestawy naprawcze i mocowania wahacza służą przywróceniu funkcjonalności zawieszenia oraz montażu jego poszczególnych elementów. Kategoria ta obejmuje elementy przegubów kulowych, gumowe i metalowe tuleje, pierścienie ustalające, śruby montażowe i podkładki. Mogą być sprzedawane zarówno oddzielnie, jak i w zestawach.

Co należy wiedzieć na temat wymiany zestawów naprawczych i mocowań wahacza?

  1. Być może trzeba będzie kupić zestawy naprawcze i mocowania wahaczy, jeśli wystąpi jeden z następujących objawów: ściąganie pojazdu na jedną ze stron podczas jazdy, pogorszona sterowność, z zawieszenia słychać odgłosy stukania lub czuć wstrząsy na nadwoziu pojazdu, gdy jest on w ruchu (zwłaszcza podczas przejeżdżania przez nierówności na drodze), nierównomierne zużywanie się opon, wibracje odczuwalne w przedziale pasażerskim.
  2. Elementy zawieszenia powinny być montowane przez specjalistów. Instalacja wymaga posiadania konkretnych umiejętności oraz użycia specjalistycznego sprzętu. Mogą być również potrzebne specjalne smary. Możesz je także kupić w naszym sklepieinternetowym. W celu złożenia zamówienia przez Internet skontaktuj się z naszymi specjalistami.
  3. Aby wydłużyć żywotność elementów zawieszenia, spróbuj kupować wyłącznie wysokiej jakości części zamienne. Unikaj pozostawiania pojazdu na zewnątrz. Spróbuj zapewnić optymalną wilgotność w garażu, w którym przechowujesz swój samochód. Powstrzymuj się przed gwałtownymi manewrami, zwłaszcza na drogach o kiepskiej nawierzchni.

Oferty Zestaw naprawczy wahacza poprzecznego auto części