BGA OS0310: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelniacz wału korbowego
Kupić BGA Uszczelniacz wału korbowego w niskiej cenie od Rexbo
Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy NZ GS BGA 2247811802525 sklep online

BGA Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy NZ GS
Numer artykułu: OS0310

Recenzje o Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy 2247811802525
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: Od strony skrzyni biegów
  • Szerokość [mm]: 6,8
  • Średnica [mm]: 105
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 85
  • TECDOC-Nr silnika: ZB
  • Warunki: nowy
55,35 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: BGA
  • Typ: Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy
  • EAN: 2247811802525
BGA 2247811802525

numer 2247811802525 Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy marki BGA odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI 053103173
AUDI 068103053
AUDI 53103173
AUDI 68103053
FORD 95VW6734AA
MERCEDES-BENZ 0000150245
MERCEDES-BENZ 150245
MITSUBISHI M862835
NISSAN 1227900QAB
OPEL 44047963
OPEL 4404963
OPEL 9112963
RENAULT 30862835
RENAULT 4404963
RENAULT 6001545289
RENAULT 7703087224
SEAT 053103173
SEAT 068103053
SEAT 53103173
SEAT 68103053
SKODA 053103173
SKODA 068103053
SKODA 53103173
SKODA 68103053
SUZUKI 1134467JG0
VOLVO 271680
VOLVO 3547000
VW 053103173
VW 068103053
VW 53103173
VW 68103053
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy
GOETZE 24-30727-87/0
PAYEN NA5133
ELRING 342.093
REINZ 81-34417-00
ELRING 711.720
ELRING 115.100
GLASER P76353-01
GLASER P77117-01
AJUSA 15062100
AJUSA 15037900
CORTECO 005565S
CORTECO 12015256B
CORTECO 12015257B
CORTECO 20018246B
TOPRAN 101 410
TOPRAN 104 474
TOPRAN 105 753
TOPRAN 207 140
FEBI BILSTEIN 37745
VAICO V10-2265
VAICO V10-2266
AJUSA 15062500
REINZ 41-70089-00
REINZ 81-23708-50
FA1 259.150.100
FA1 259.150-U-50
RUVILLE 295406
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.008
PAYEN NA5037
JP GROUP 1119600500
SWAG 30 93 7745
FA1 259.150-U-5
DT Spare Parts 11.11051
KRAFT 1150020
AUTOMEGA 190021210
AUTOMEGA 190022510
AUTOMEGA 190040610
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
INA 413 0094 10
DT Spare Parts 6.20513
ELWIS ROYAL 8455524
TRISCAN 8550 10030
BGA OS0310
BGA OS0312
FAI AutoParts OS1181
FAI AutoParts OS850
FAI AutoParts OS870
FAI AutoParts OS881B
FA1 259.150.010
REINZ 81-34417-10
PAYEN PA401
AJUSA 15111300
TRISCAN 8550 100003
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o BGA Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy OS0310
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy 2247811802525
(0)
4 Recenzje Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy 2247811802525
(0)
3 Recenzje Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy 2247811802525
(0)
2 Recenzje Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy 2247811802525
(0)
1 Recenzje Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy 2247811802525
(0)