BOSCH F 026 400 135: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr powietrza
Kupić BOSCH Filtr powietrza w niskiej cenie od Rexbo
Filtr powietrza Wkład filtra BOSCH 4047024713260 sklep online

BOSCH Filtr powietrza Wkład filtra
Numer artykułu: F 026 400 135

Recenzje o Filtr powietrza 4047024713260
Recenzje (0)
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Rok prod. do: 11/2012
  • Długość [mm]: 163
  • Szerokość [mm]: 196
  • Szerokość 2 [mm]: 165
  • Wysokość [mm]: 69
  • Ilość: 1
  • Warunki: nowy
64,65 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: BOSCH
  • Typ: Filtr powietrza
  • EAN: 4047024713260
BOSCH 4047024713260

numer 4047024713260 Filtr powietrza marki BOSCH odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
BOSCH S0135
FORD 1516725
FORD 1696540
FORD 1729860
FORD 1739714
FORD 1752535
FORD 1793585
FORD 1803059
FORD 1810699
FORD 1836805
FORD 8V219601A1A
FORD 8V219601AA
FORD 8V219601AB
FORD AE81Z9601AA
FORD B8EZ9601AA
FORD BE8Z9601A
FORD CN119601AC
FORD CN119601AD
FORD ET769601AA
FORD N04039C155A
MAZDA Y64513Z40
MAZDA Y64513Z40A
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr powietrza
BOSCH F 026 400 135
VAICO V25-0009
PURFLUX A1315
MAGNETI MARELLI 153071760235
MAPCO 60124
MAHLE ORIGINAL LX 2633
BLUE PRINT ADM52259
COOPERSFIAAM FILTERS PA7640
TOPRAN 304 054
FEBI BILSTEIN 39218
VALEO 585160
JC PREMIUM B2G071PR
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1323062
UFI 30.390.00
MANN-FILTER C 17 006
KNECHT LX 2633
NIPPARTS N1323064
BLUE PRINT ADM52257
SOFIMA S 3390 A
HENGST FILTER E1019L
KAMOKA F231001
CHAMPION CAF100888P
JAPANPARTS FA-346S
STARK SKAF-0060256
RIDEX 8A0250
OPTIMAL FA-00850
JP GROUP 1518611400
JP GROUP 1518611409
ASHIKA 20-03-346
ALCO FILTER MD-8446
PROFIT 1512-3095
AUTOMEGA 180017410
JAPKO 20346
MAXGEAR 26-0730
KOLBENSCHMIDT 50014270
MEYLE 712 321 0006
DENCKERMANN A141254
BSG BSG 30-135-026
MANN-FILTER C 17 021
FRAM CA10653
Dr!ve+ DP1110.10.0161
MECAFILTER ELP9254
FAST FT37150
CLEAN FILTER MA3066
MULLER FILTER PA3376
QUINTON HAZELL QFA0167
WIX FILTERS WA9606
MASTER-SPORT 17006-LF-PCS-MS
KRAFT 1712015
VAICO V25-0277
KAVO PARTS MA-5649
FILTRON AP 151/5
DJ PARTS FA1487
CEI 103.216
Euroricambi 95534664
MEAT & DORIA 18516
PIPERCROSS PP1743
PURRO PUR-PA4027
JPN 20F3053-JPN
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o BOSCH Filtr powietrza F 026 400 135
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr powietrza 4047024713260
(0)
4 Recenzje Filtr powietrza 4047024713260
(0)
3 Recenzje Filtr powietrza 4047024713260
(0)
2 Recenzje Filtr powietrza 4047024713260
(0)
1 Recenzje Filtr powietrza 4047024713260
(0)