CORTECO 005565S: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić CORTECO Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm] CORTECO 3358960331458 sklep online

CORTECO Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm]
Numer artykułu: 005565S

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3358960331458
Recenzje (0)
  • Materiał: Miedź
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • Grubość [mm]: 1,5
  • Numer podwozia do: -S6999999
  • Rodzaj połączenia: opakowanie konturowe
  • Średnica [mm]: 20
  • Warunki: nowy
6,81 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Wyposażenie pojazdu: dla pojazdów bez klimatyzacji
  • Materiał miski olejowej: Stal
  • Inne szczegóły
  • Producent: CORTECO
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 3358960331458
CORTECO 3358960331458

numer 3358960331458 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki CORTECO odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 234032235
AUDI N0138492
BMW 07119963226
CHRYSLER 05073945AA
CHRYSLER 05073946AA
DAEWOO 94525114
DAF 0244680
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01301223
DODGE 05073946AA
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
KHD 01118693
KHD 01301223
MAN 06561900706
MASSEY FERGUSON 1440012X1
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
MITSUBISHI MN960041
MWM 01118693
MWM 604920101420
OPEL 11023582
OPEL 2091046
OPEL 4803630
OPEL 94525114
PEUGEOT 117005
RENAULT 7703062043
RENAULT TRUCKS 0003008058
RENAULT TRUCKS 0870073700
RENAULT TRUCKS 5000254857
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
SEAT N0138492
SKODA N0138492
VAG N138492
VOLVO 9690116
VW N0138492
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
PAYEN NA5133
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15037900
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
BOSCH 2 916 710 609
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 08277
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
CORTECO 12015256B
CORTECO 220057H
CORTECO 220120S
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
SWAG 99 90 8277
VAICO V30-2001
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.125
TOPRAN 104 474
MAPCO 95945
VAICO V10-2265
BLUE PRINT ADA100103
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT Spare Parts 9.01028
GATES GAT4394
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
ELRING 303.220
BLUE PRINT ADA100105
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
FA1 564.470.011
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
FA1 564.470.001
PAYEN KG664
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
AUTOMEGA 190021210
AJUSA 21013700
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.1025
KS TOOLS 430.2505
FEBI BILSTEIN 48899
KLOKKERHOLM 9557473
BGA OS0310
FAI AutoParts OS870
BGA PK5600
METZGER 8030031
TRISCAN 9500 1012
FA1 259.150.010
AUGER 71508
PAYEN KG5366
ACKOJA A53-0068
ELRING 877.840
METZGER 8030099
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
FA1 257.877.011
PAYEN KG5144
TRISCAN 8550 100003
DAKAtec 30508
FAST FT94737
AIC 51937
AIC 52648
AIC 56424
KS TOOLS 430.0014
KS TOOLS 430.0025
METZGER 8030071
ENERGY NE00733
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o CORTECO Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 005565S
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3358960331458
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3358960331458
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3358960331458
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3358960331458
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3358960331458
(0)