DENSO IK20TT: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Świeca zapłonowa
Kupić DENSO Świeca zapłonowa w niskiej cenie od Rexbo
świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 DENSO 042511470248 sklep online

DENSO świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 Iridium TT
Numer artykułu: IK20TT

Recenzje o świeca zapłonowa 042511470248
Recenzje (0)
  • Linia produktów: Iridium TT
  • Rozmiar klucza: 16
  • Kod silnika: M40 B16 (164E1)
  • świeca zapłonowa: 1 elektroda masowa
  • Rozmiar gwintu 1: 19
  • Moment dokręcenia [Nm]: 22
  • Średnica [mm]: 14
  • Masa [g]: 43
  • Warunki: nowy
63,22 PLN* Zachowaj: 15%
53,74 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Numer silnika do: 1945438
  • Kod silnika: M40 B16 (164E1)
  • Typ katalizatora: dla pojazdów bez katalizatora
  • Rodzaj paliwa: CNG/LPG
  • System tworzenia mieszanki paliwowej: Motronic
  • Ilość: 4
  • Układ wtryskowy: Wtrysk jednopunktowy (SPI)
  • Kraj producenta pojazdu: Francja
  • Specyfikacja: 14 mm diameter+
  • Inne szczegóły
  • Producent: DENSO
  • Typ: Żwieca zapłonowa
  • EAN: 042511470248
DENSO 042511470248

numer 042511470248 świeca zapłonowa marki DENSO odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 60569957
BMW 0032134
BMW 0032135
BMW 12120032134
BMW 12120032135
BMW 12122158252
BMW 12127526799
BMW 2158252
BMW 7526799
CHEVROLET 96307562
CHRYSLER 5098168AA
CHRYSLER 5269556
CHRYSLER MS851571
CHRYSLER MS851622
DAIHATSU 9004851154A
DAIHATSU 9004851166
DAIHATSU 9004851167
DAIHATSU 9004851170
DAIHATSU 9004851172
DAIHATSU 9004851172000
DAIHATSU 9004851173000
DAIHATSU 9004851178
DAIHATSU 9004851182
DAIHATSU 9004851183
DAIHATSU 9004851184
DAIHATSU 9004851186
DAIHATSU 9004861169
DAIHATSU 9004861170
DAIHATSU 99906910X9007
DAIHATSU 99906910X9020
DAIHATSU 99906910X9034
DAIHATSU 99906910X9035
DAIHATSU NDIK20
DAIHATSU NDIK20A
DAIHATSU NDVK20
DAIHATSU NDVK20A
FIAT 46475164
FIAT 60579903
FIAT 60810689
FIAT 71711638
FIAT 71741910
FIAT 7565853
FIAT 7683358
FIAT 7760383
FORD 1023706
FORD 1253749
FORD 2C1G12405AA
FORD 3R2312405BA
FORD 3R2312405CA
FORD 5R2912405AA
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów świeca zapłonowa
BERU Z52
BERU Z15
BERU Z130
BERU Z224
BERU Z301
BERU Z159
NGK 2164
NGK 3500
NGK 3540
NGK 3764
NGK 4294
NGK 4793
NGK 4856
NGK 6441
NGK 6838
NGK 6962
NGK 7658
BOSCH 0 241 245 641
BOSCH 0 242 235 556
BOSCH 0 242 235 666
BOSCH 0 242 235 776
BOSCH 0 242 236 511
BOSCH 0 242 236 544
BOSCH 0 242 240 528
BOSCH 0 242 240 593
BOSCH 0 242 240 649
BOSCH 0 242 245 558
DENSO IK16
DENSO IK20
DENSO IK20L
DENSO K20TNR
DENSO K20TT
DENSO KJ20SR11
DENSO PK20PR-L11
DENSO PK20PR-P8
DENSO PT16VR13
DENSO SK20R11
DENSO SVK20RZ11
DENSO T16VR-U10
DENSO T20EPR-U
DENSO T20TT
DENSO TV16TT
DENSO VK20
DENSO VK20T
DENSO VK20Y
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110190312
MAGNETI MARELLI 062120040312
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
FEBI BILSTEIN 13603
FEBI BILSTEIN 13606
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0014
BERU Z312
VEMO V99-75-0031
VALEO 246880
VALEO 246851
VALEO 246892
VALEO 246877
DENSO SK20PR-A8
DENSO SK20PR-L9
DENSO SVK20RZ8
MAGNETI MARELLI 062120118312
CHAMPION OE094/T10
CHAMPION OE126/T10
CHAMPION OE005/T10
CHAMPION OE014/T10
CHAMPION OE136/T10
CHAMPION OE188/T10
CHAMPION OE227
DENSO IK20TT
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990021
STARK SKSP-1990039
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0003
MAGNETI MARELLI 062000781304
DT 7.56090
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 704-241
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-221
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
HELLA 8EH 188 706-221
MASTER-SPORT BKR6E-ST-SET/4/MS
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
RIDEX 686S0040
RIDEX 686S0021
NGK 2574
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o DENSO świeca zapłonowa IK20TT
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje świeca zapłonowa 042511470248
(0)
4 Recenzje świeca zapłonowa 042511470248
(0)
3 Recenzje świeca zapłonowa 042511470248
(0)
2 Recenzje świeca zapłonowa 042511470248
(0)
1 Recenzje świeca zapłonowa 042511470248
(0)