DENSO Q22PR-U: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Świeca zapłonowa
Kupić DENSO Świeca zapłonowa w niskiej cenie od Rexbo
Żwieca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 DENSO 0042511030107 sklep online

DENSO Żwieca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 Nickel
Numer artykułu: Q22PR-U

Recenzje o Żwieca zapłonowa 0042511030107
Recenzje (0)
  • Linia produktów: Nickel
  • Rozmiar klucza: 16
  • świeca zapłonowa: 1 elektroda masowa
  • Rok prod. do: 03/1995
  • Rozmiar gwintu 1: 19
  • Moment dokręcenia [Nm]: 22
  • Średnica [mm]: 14
  • Masa [g]: 43
  • Warunki: nowy
15,04 PLN* Zachowaj: 15%
12,78 PLN
w tym 23% VAT,
Przesyłka
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Ilość: 4
  • Specyfikacja: 14 mm diameter+
  • Inne szczegóły
  • Producent: DENSO
  • Typ: Żwieca zapłonowa
  • EAN: 0042511030107
DENSO 0042511030107

numer 0042511030107 Żwieca zapłonowa marki DENSO odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 60571786
CITROËN/PEUGEOT 5962G2
CITROËN/PEUGEOT 5962L0
CITROËN/PEUGEOT 5962V8
CITROËN/PEUGEOT 5962W6
CITROËN/PEUGEOT 5962W7
CITROËN/PEUGEOT MYC000006R
CITROËN/PEUGEOT MYC000007R
CITROËN/PEUGEOT ZB9000063U
DENSO D23
FIAT 5894588
FIAT 60597490
FIAT 7760384
FIAT 7774321
FORD 1120821
FORD 11208212
FORD 1120827
FORD 1120828
FORD 5099770
FORD 5099775
FORD 5099778
FORD 5099779
FORD 5099831
FORD 5099833
FORD 86SF12405BC
FORD 87YF12405AC
FORD 92OF12405BB
FORD 92OF12405BHA
HONDA 9807957148
HONDA 9807957149
HONDA 980795714A
MAZDA JE0318110
MAZDA JE0418110
NISSAN 2240110F17
NISSAN 2240140V07
SAAB 885999
SEAT SE021919000A
SEAT SE021919000B
SKODA SKODBO005
VW 194917864
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Żwieca zapłonowa
NGK 1271
BERU Z63
BERU Z29
BERU Z24
NGK 2330
NGK 3330
NGK 5030
NGK 6129
VALEO 246184
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 240 539
BOSCH 0 242 240 593
BOSCH 0 242 245 520
BOSCH 0 242 245 536
DENSO IQ24
DENSO K20PR-U
DENSO K20TT
DENSO K22PR-U
DENSO MA20PR-U
DENSO Q20P-U
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20PR-U11
DENSO Q20TT
DENSO Q22PR-U
DENSO T20EPR-U
DENSO T20TT
DENSO W20FPR-U
DENSO W24EPR-U
DENSO WF20TT
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062000654304
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110250312
MAGNETI MARELLI 062110260312
MAGNETI MARELLI 062110280312
MAGNETI MARELLI 062110300312
MAGNETI MARELLI 062110320312
FEBI BILSTEIN 13409
FEBI BILSTEIN 13418
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13518
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0017
NGK 1267
VALEO 246895
VALEO 246911
NGK 2059
NGK 1272
NGK 1089
NGK 6338
VALEO 246020
VALEO 246856
NGK 2056
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE017/T10
CHAMPION OE094/T10
CHAMPION OE014/T10
MOTIP 53930
MOTIP 953930
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990004
DT 4.67509
RIDEX 686S0003
RIDEX 686S0005
BOSCH 0 242 240 638
MAGNETI MARELLI 062000780304
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o DENSO Żwieca zapłonowa Q22PR-U
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Żwieca zapłonowa 0042511030107
(0)
4 Recenzje Żwieca zapłonowa 0042511030107
(0)
3 Recenzje Żwieca zapłonowa 0042511030107
(0)
2 Recenzje Żwieca zapłonowa 0042511030107
(0)
1 Recenzje Żwieca zapłonowa 0042511030107
(0)