DT Spare Parts 9.01028: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić DT Spare Parts Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm] DT Spare Parts 4057795128323 sklep online

DT Spare Parts Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm]
Numer artykułu: 9.01028

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4057795128323
Recenzje (0)
  • Materiał: Miedź
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • Grubość [mm]: 1,5
  • Kształt: Wersja A
  • Masa [g]: 1,6
  • Średnica [mm]: 20
  • Parametr: CU
  • Warunki: nowy
4,73 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: DT Spare Parts
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 4057795128323
DT Spare Parts 4057795128323

numer 4057795128323 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki DT Spare Parts odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 10261160
ALFA ROMEO 234032235
AUDI N0138141
AUDI N0138492
AUDI N138492
BMW 07119963226
CHRYSLER 5073945AA
CHRYSLER 5073946AA
CITROËN 117005
CITROËN 134211
DAEWOO 11023582
DAEWOO 11023589
DAEWOO 94525114
DAF 0244680
DAF 244680
DEUTZ 01118688
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01290877
DEUTZ 01301223
DODGE 5073946AA
FIAT 10280060
FORD 1005306
FORD 209725
FORD 228195
GENERAL MOTORS 11023580
GENERAL MOTORS 11023582
GENERAL MOTORS 94525114
HANOMAG 0996731011
HANOMAG 0996731012
HANOMAG N007603014102
HANOMAG N007603014106
INTERNATIONAL HARV. 933610R1
IVECO 16508160
JEEP 5073946AA
KHD 01118693
KHD 01301223
LIEBHERR 7101008
MAN 06561900706
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 000000001069
MERCEDES-BENZ 0076030141
MERCEDES-BENZ 007603014106
MERCEDES-BENZ 007603014108
MERCEDES-BENZ N000000001069
MERCEDES-BENZ N007603014106
MERCEDES-BENZ N007603014108
MINI 07119963201
MITSUBISHI MN960041
MWM 01118688
MWM 01118693
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
ELRING 804.980
ELRING 243.205
ELRING 114.600
ELRING 115.100
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
BOSCH 2 916 710 609
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 08277
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
SWAG 99 90 8277
VAICO V30-2001
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.125
TOPRAN 104 474
TOPRAN 111 966
BLUE PRINT ADA100103
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT Spare Parts 9.01028
DT Spare Parts 9.01031
REINZ 41-70084-00
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 259.150-U-50
FA1 347.980-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
FA1 347.980.100
PAYEN KG664
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
CORTECO 005519H
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.67.015
AUTOMEGA 190021210
AJUSA 21029500
FA1 259.150-U-25
FA1 347.980-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.2505
FEBI BILSTEIN 48899
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.99.003
KLOKKERHOLM 9557473
TRISCAN 9500 1012
VAICO V30-1007
FA1 259.150.010
AUGER 71508
PAYEN KG5366
ACKOJA A53-0068
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
FA1 257.877.011
PAYEN KG5144
DAKAtec 30508
FAST FT94737
AIC 52648
METZGER 8030071
ENERGY NE00733
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o DT Spare Parts Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 9.01028
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4057795128323
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4057795128323
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4057795128323
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4057795128323
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4057795128323
(0)