FA1 259.150.010: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić FA1 Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm] FA1 5902076390915 sklep online

FA1 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm]
Numer artykułu: 259.150.010

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 5902076390915
Recenzje (0)
  • Materiał: Miedź
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • Grubość [mm]: 1,5
  • Kształt: Wersja A
  • Średnica [mm]: 20
  • Jednostka ilości: Jednostka pakowania
  • TECDOC-Nr silnika: M 102.962
  • Warunki: nowy
2,52 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: FA1
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 5902076390915
FA1 5902076390915

numer 5902076390915 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki FA1 odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 10280060
ALFA ROMEO 234032235
AUDI N0138492
AUDI N138492
BMW 07119963226
CITROËN 117005
DACIA 0003008058
DACIA 0870073700
DACIA 5000254857
DACIA 7700667527
DACIA 7703062043
DAEWOO 94525114
DAF 0244680
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01301223
FENDT V615881420
FENDT X540004278000
FIAT 10280060
FIAT 234032235
FIAT 4803630
FORD 0209725
FORD 0220025
FORD 1005306
FORD 1386500
FORD 3252264
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
HANOMAG N007603014106
HYUNDAI K995621400
ISUZU 9095714140
IVECO 16508160
IVECO 4858608
KHD 01118693
KHD 01301223
KIA K995621400
LANCIA 10280060
LANCIA 234032235
MAN 06561900706
MAN 6561900706
MASSEY FERGUSON 1440012X1
MAZDA 995621400
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
NEW HOLLAND 87801444
OPEL 11023582
OPEL 2091046
OPEL 4803630
PERKINS 2131A515
PEUGEOT 117005
RENAULT 0003008058
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
PAYEN NA5133
ELRING 243.205
ELRING 115.002
ELRING 115.100
AJUSA 15037900
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
BOSCH 2 916 710 609
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
CORTECO 12015256B
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
VAICO V10-2265
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT Spare Parts 9.01028
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
PAYEN KG664
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
CORTECO 005519H
AUTOMEGA 190021210
AJUSA 21013700
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.2505
KLOKKERHOLM 9557473
BGA OS0310
FAI AutoParts OS870
VAICO V30-1007
FA1 259.150.010
AUGER 71508
PAYEN KG5366
ACKOJA A53-0068
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
FA1 257.877.011
PAYEN KG5144
TRISCAN 8550 100003
AIC 52648
METZGER 8030071
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o FA1 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 259.150.010
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 5902076390915
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 5902076390915
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 5902076390915
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 5902076390915
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 5902076390915
(0)