FEBI BILSTEIN 13421: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Świeca zapłonowa
Kupić FEBI BILSTEIN Świeca zapłonowa w niskiej cenie od Rexbo
Żwieca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 FEBI BILSTEIN 4027816134213 sklep online

FEBI BILSTEIN Żwieca zapłonowa Rozmiar klucza: 16
Numer artykułu: 13421

Recenzje o Żwieca zapłonowa 4027816134213
Recenzje (0)
  • Rozmiar klucza: 16
  • Gwint zewn. [mm]: M14 x 1,25
  • Długość gwintu [mm]: 19
  • świeca zapłonowa: 1 elektroda masowa, z płaskim gniazdem uszczelki
  • Odstęp elektrod: 0,7
  • Przestrzegać danych technicznych:
  • Warunki: nowy
11,56 PLN* Zachowaj: 15%
9,83 PLN
w tym 23% VAT,
Przesyłka
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: FEBI BILSTEIN
  • Typ: Żwieca zapłonowa
  • EAN: 4027816134213
FEBI BILSTEIN 4027816134213

numer 4027816134213 Żwieca zapłonowa marki FEBI BILSTEIN odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
FEBI BILSTEIN FDR12WC1
FIAT 0046097535
FIAT 46097535
FIAT 5894588
FIAT 7760384
FIAT 7GYSSR
FORD 1084625
FORD 1110500
FORD 1120829
FORD 1120831
FORD 1657709
FORD 3899252
FORD 5099727
FORD 5099775
FORD 5099828
FORD 5099899
FORD 6174506
FORD 6192338
FORD USA 92OF12405CBB
OPEL 04012060
OPEL 4012060
PEUGEOT 5962F6
PEUGEOT 5962H4
PEUGEOT 5962H6
PEUGEOT 5962K1
PEUGEOT 5962KO
PEUGEOT 5962V1
PEUGEOT 5962V8
PEUGEOT 5962W6
PEUGEOT 5962W7
SAAB 7505142
VW 101000003AA
VW 101000004AA
VW 101000017AA
VW 191905017AA
VW 191905450G
VW 191905450J
VW 191905452H
VW N10080701
VW N10080702
VW N10117201
VW N10166502
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Żwieca zapłonowa
BERU Z52
BERU Z24
NGK 2078
NGK 2330
NGK 3330
NGK 6129
VALEO 246184
BOSCH 0 242 235 556
BOSCH 0 242 235 666
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 240 528
BOSCH 0 242 240 593
DENSO IK22
DENSO IQ24
DENSO K16TT
DENSO K20PR-U
DENSO K20PR-U11
DENSO K20TT
DENSO K22PB
DENSO KJ16CR-L11
DENSO PT16VR13
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20PR-U11
DENSO Q20TT
DENSO Q22PR-U
DENSO TV16TT
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110080312
MAGNETI MARELLI 062110250312
MAGNETI MARELLI 062110280312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13518
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0013
VEMO V99-75-0014
TOPRAN 107 127
VALEO 246196
VALEO 246895
VALEO 246892
VALEO 246856
BOSCH 0 241 240 609
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE094/T10
CHAMPION OE014/T10
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990004
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0003
RIDEX 686S0005
MAGNETI MARELLI 062000780304
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o FEBI BILSTEIN Żwieca zapłonowa 13421
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Żwieca zapłonowa 4027816134213
(0)
4 Recenzje Żwieca zapłonowa 4027816134213
(0)
3 Recenzje Żwieca zapłonowa 4027816134213
(0)
2 Recenzje Żwieca zapłonowa 4027816134213
(0)
1 Recenzje Żwieca zapłonowa 4027816134213
(0)