Katalog części zapasowych dla FIAT kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do FIAT

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
FEBI BILSTEIN katalog części zamiennych
VAICO katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od Fiat Chrysler Automobiles

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki FIAT

Producent tradycyjnych samochodów FIAT jest jednym z największych producentów samochodów na świecie. W porównaniu z dominującymi markami samochodowymi, takimi jak Skoda, VW i FORD, ta włoska marka ma niższe wyniki sprzedaży aut w Polsce i plasuje się w związku z tym na 4. pozycji. Mocną stroną włoskiego producenta samochodów są pojazdy znajdujące się w segmencie małych i sportowych aut, samochodów kompaktowych, a także model Ducato znajdujący się w segmencie lekkich pojazdów dostawczych.

Używane samochody marki FIAT są niezawodne i stabilne

FIAT był jednym z pierwszych zagranicznych producentów samochodów, który wyrobił sobie renomę na polskim rynku motoryzacyjnym. Model 500, który wszedł na rynek w 1936 roku, jest legendarny, podobnie jak serie małych aut Uno i Panda. Funkcjonalność i praktyczność w niskiej cenie są atutem tej marki. W związku z tym wiele modeli, jak np. Grande Punto, opiera się na solidnej i stabilnej technologii. Typowymi problemami są uszkodzone żarówki, problemy z rozrusznikiem lub poluzowane połączenia.

Typowe problemy z modelami FIAT

Kierowcy modelu 500 narzekają na zużywanie się przegubów zawieszenia po przejechaniu zaledwie 50 000 kilometrów, a także na skorodowane tłumiki, ubytki oleju w skrzyni biegów i silniku oraz szybko zużywające się tarcze i klocki hamulcowe. Kompaktowe auto Stilo ma wiele problemów związanych z wadliwym sprzęgłem, turbosprężarką lub czujnikami. Używane samochody miejskie Seicento mają problemy ze urwanymi linkami, szybkim zużywaniem się elementów sprzęgła i uszkodzonymi głowicami cylindrów. Problematyczne obszary Pandy to elektronika, jak również uszkodzona pompa paliwowa i przepustnica.

Zakup wysokiej jakość części zamiennych do FIATA przez Internet

Bez względu na to, jakiego komponentu potrzebujesz do swojego FIATA, jako kompetentny dostawca części zamiennych oferujemy duży asortyment wysokiej jakości części samochodowych, również do starszych modeli. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić sondę lambda, katalizator, cylinderek hamulcowy, przewody hamulcowe czy pompy wody, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Dzięki naszemu dużemu magazynowi możemy w bardzo krótkim czasie dostarczać zamówione części do naszych klientów.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla FIAT