HELLA 8GA 002 073-241: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Zarówka lampy kierunkowskazu
Kupić HELLA Zarówka lampy kierunkowskazu w niskiej cenie od Rexbo
Żarówka, lampa kierunkowskazu 24V, z przodu i z tyłu, P21W HELLA 4082300191509 sklep online

HELLA Żarówka, lampa kierunkowskazu 24V, z przodu i z tyłu, P21W
Numer artykułu: 8GA 002 073-241

Recenzje o Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191509
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: z przodu i z tyłu
  • Rodzaj lampy: P21W
  • Napięcie [V]: 24
  • Moc znamionowa [W]: 21
  • Rodzaj gniazda: BA15s
  • Ilość: 10
  • Rodzaj połączenia: Pudełko
  • Oznaczenie kontrolne: ECE
  • Projekt lampy: Halogen
  • Pojazd specjalnego przeznaczenia: dla pojazdów specjalnego przeznaczenia
  • Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!:
  • Warunki: nowy
3,24 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu: żółty
  • Inne szczegóły
  • Producent: HELLA
  • Typ: Żarówka, lampa kierunkowskazu
  • EAN: 4082300191509
HELLA 4082300191509

numer 4082300191509 Żarówka, lampa kierunkowskazu marki HELLA odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AEBI 183410747
AEBI 18ZZ02333557
AEBI 2002333532
AEBI 3006076
AHLMANN 4192517A
ATLAS COPCO 0356894
ATLAS COPCO 1091021600
ATLAS COPCO 1813000009
AUDI KDWHLO9590
AUWÄRTER 151002600
AUWÄRTER 81259010016
BMC 3B83957
BOBCAT 543470
BOMAG 05751268
BOMAG 60020032
BROSHUIS 35221816
CASE IH 007024987
CASE IH 2976502
CASE IH 410939A1
CLAAS 4540222
DAF 0176043
DAF 1354872
DEMAG 50737499
DOLL 8177151
FAUN 1706112
FAUN 99700243668
FELDBINDER 007112
FENDT F745006991
GOLDHOFER 13154
GOLDHOFER 151560
HAKO 19741230
HAMM 00230626
HELLA 082115
HELLA P21W
HEULIEZ 0190251100
HITACHI 0925307C1
HITACHI 0925307C1000
HITACHI AA01BAJ
HYDREMA 584601
HYSTER S00764510052
IVECO 500083441
IVECO 5003097033
IVECO 503134849
IVECO 503292244
IVECO 5801265365
JCB 72015004
JUNGHEINRICH 05006233
JUNGHEINRICH 18720
JUNGHEINRICH 28304140
JUNGHEINRICH 449090088
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Żarówka, lampa kierunkowskazu
HELLA 8GA 002 073-241
HELLA 8GA 002 073-251
BOSCH 1 987 302 501
BOSCH 1 987 302 701
SPAHN GLÜHLAMPEN 4010
PHILIPS 13498MDCP
DT Spare Parts 1.21571
PHILIPS 13498B2
PHILIPS 13498CP
PHILIPS 13498MLCP
HERTH+BUSS ELPARTS 89901105
A.B.S. 30326
HELLA 8GA 002 073-248
TESLA B52102
BOSCH 1 987 302 865
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.006
AUGER 91349
FEBI BILSTEIN 173290
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o HELLA Żarówka, lampa kierunkowskazu 8GA 002 073-241
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191509
(0)
4 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191509
(0)
3 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191509
(0)
2 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191509
(0)
1 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191509
(0)