HELLA 8GD 002 078-241: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Zarówka lampy kierunkowskazu
Kupić HELLA Zarówka lampy kierunkowskazu w niskiej cenie od Rexbo
Żarówka, lampa kierunkowskazu 24V, P21/5W HELLA 4082300191905 sklep online

HELLA Żarówka, lampa kierunkowskazu 24V, P21/5W
Numer artykułu: 8GD 002 078-241

Recenzje o Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191905
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: montaż boczny
  • Rodzaj lampy: P21/5W
  • Napięcie [V]: 24
  • Moc znamionowa [W]: 21/5
  • Rodzaj gniazda: BAY15d
  • Ilość: 10
  • Rodzaj połączenia: Pudełko
  • Oznaczenie kontrolne: ECE
  • Projekt lampy: Halogen
  • Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!:
  • Warunki: nowy
3,88 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: HELLA
  • Typ: Żarówka, lampa kierunkowskazu
  • EAN: 4082300191905
HELLA 4082300191905
Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AEBI 10601583
AEBI 14928008026
ATLAS COPCO 5350660910
ATLAS COPCO 8131027
AUWÄRTER 151000957
CASE IH 2928305
DAF 1354879
FAUN 5246777
FAUN EA0928
FELDBINDER 002825
FELDBINDER 205778
FENDT F745004112
GOLDHOFER 165871
GOLDHOFER 19335
HELLA 082202
HELLA P215W
HEULIEZ 5003097035
HITACHI 3196067R1
HITACHI AA01BAG
HYSTER S01121270006
IVECO 50002085
IVECO 500022085
IVECO 5003097035
JUNGHEINRICH 05071410
JUNGHEINRICH 50051822
JUNGHEINRICH 50423370
KOMATSU 20G06K1540
KOMATSU 4210613310
KRONE 500944070
LAMBERET 2435043
LANGENDORF 1218057
LIEBHERR 607022808
LIEBHERR 607024801
LIEBHERR 6905653
LINDE 7919564992
MACK 438178265
MACK 910AM5008
MAN 151000957
MAN T3382
MAN ZF259010022
MASSEY FERGUSON 165715
MCI 7J729
NEOPLAN 151000957
NOOTEBOOM 1585824
NORMAG 01326
O&K 2928305
PACTON 180957
REISCH 5009103
RENDERS 99760209
ROSENBAUER 022078
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Żarówka, lampa kierunkowskazu
HELLA 1AB 006 213-011
HELLA 8GD 002 078-241
BOSCH 1 987 302 524
DUPLI COLOR 537455
DUPLI COLOR 598463
DUPLI COLOR 805080
DUPLI COLOR 806704
SPAHN GLÜHLAMPEN 4015
DT Spare Parts 2.27229
DT Spare Parts 2.27233
DT Spare Parts 2.62338
PHILIPS 13499B2
PHILIPS 13499CP
MOTIP 45350
MOTIP 45800
MOTIP 945350
MOTIP 945800
HELLA 8GD 002 078-248
TESLA B52202
DUPLI COLOR 609817
DUPLI COLOR 834776
BOSCH 1 987 302 867
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.005
AS-PL ARC1022
AUGER 91352
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o HELLA Żarówka, lampa kierunkowskazu 8GD 002 078-241
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191905
(0)
4 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191905
(0)
3 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191905
(0)
2 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191905
(0)
1 Recenzje Żarówka, lampa kierunkowskazu 4082300191905
(0)