Katalog części zapasowych dla HONDA kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do HONDA

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
FEBI BILSTEIN katalog części zamiennych
VAICO katalog części zamiennych

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki HONDA

HONDA - jako największy na świecie producent silników samochodowych - jest od dawna jedną z marek motoryzacyjnych z najbardziej niezawodnymi i zaawansowanymi technologicznie silnikami. Jednym z przykładów jest wypuszczony w 1983 roku silnik z układem zmiennych faz rozrządu VTEC. Dzięki niemu japońska firma była w stanie wprowadzić na rynek samochody o niskim zużyciu paliwa, które łączyły w sobie małe silniki ze sportowym napędem. W ostatnich latach japoński producent motocykli i samochodów nie dotrzymywał kroku najlepszym markom na świecie, co pociągnęło za sobą rozstanie z grupą McLaren w Formule 1. Do specjalności HONDY należą modele typu R (NSX Accord, Integra i Civic), w których wykorzystywana jest nowoczesna technologia na wzór profesjonalnych sportów motorowych.

HONDA - bez eksperymentów, tylko niezawodne części samochodowe

Niezależnie od tego, czy samochód jest nowy, czy też używany, marka ta jest znana z dobrego wyposażenia w rozsądnej cenie. Jednak przy zakupie części zamiennych ich właściciele mogą być zmuszeni do nieco większych wydatków. Kompaktowe auto Civic - jeden z najlepiej sprzedających się na świecie modeli - jest bardzo popularne również na polskim rynku. Właściwie nie ma ono żadnych wad poza szybkim zużyciem klocków i tarcz hamulcowych. W małym samochodzie Jazz, wypuszczonym w 1984 roku, japońska firma ponownie zdecydowała się nie opierać na eksperymentach na rzecz budowy niezawodnych komponentów. Jedynymi dość często występującymi w nim problemami są wadliwe łożyska zawieszenia, szybkie zużycie zacisków hamulcowych, korozja przewodów hamulcowych i luźne płytki ochronne katalizatora.

Modele HONDY i ich typowe słabe strony

Accord - bardzo popularne auto wśród starszego pokolenia - jest podatne na uszkodzenia gumowych łożysk wahaczy i wysokie zużycie hamulców. Modele produkowanego do 1991 roku sportowego coupe CRX są podatne na korozję. Ponadto należy sprawdzać w nich szczelność chłodnicy wody i wymieniać pasek zębaty co 100 000 kilometrów. Słabymi stronami sportowego auta o nazwie Prelude są zużyte łożyska kół, wadliwa automatyczna skrzynia biegów, pompka spryskiwacza, termostat i łożyska tylnego zawieszenia.

Szeroki asortyment części zamiennych w przystępnych cenach

Aby utrzymać koszty naprawy HONDY na rozsądnym poziomie, oferujemy części samochodowe oryginalnej jakości w szczególnie niskich cenach. Oferujemy wyłączniki termiczne, uszczelki silnika, przewody chłodnicy, sondy lambda, katalizatory i wiele więcej. W naszym sklepie internetowym można zamówić potrzebne części przez całą dobę. Inne powody, dla których warto wybrać nas jako swojego dostawcę to przyjazne dla klienta metody płatności, krótkie terminy dostaw i profesjonalne doradztwo.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla HONDA