MAHLE ORIGINAL OC 222: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzacja
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Elektryka
  • Filtr
  • Karoseria
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / części montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr oleju
Kupić MAHLE ORIGINAL Filtr oleju w niskiej cenie od Rexbo
Filtr oleju z zaworem zwrotnym MAHLE ORIGINAL 4009026022573 sklep online

MAHLE ORIGINAL Filtr oleju z zaworem zwrotnym
Numer artykułu: OC 222

Recenzje o Filtr oleju 4009026022573
Recenzje (0)
  • Rok prod. od: 05/1984
  • Wysokość [mm]: 81,0
  • Wymiar gwintu: M20x1,5
  • Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 62,0
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego: OCS 2
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
  • Średnica [mm]: 93,2
  • średnica 2 [mm]: 72,0
  • Rodzaj zaworu: Zawór przepływowy
  • Moment dokręcenia [Nm]: 20
  • Ciężar netto [g]: 436
  • Wysokość opakowania [cm]: 8,70
  • Długość opakowania [cm]: 9,8
  • Szerokość opakowania [cm]: 9,80
  • Warunki: nowy
31,72 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • Typ: Filtr oleju
  • EAN: 4009026022573
MAHLE ORIGINAL 4009026022573

numer 4009026022573 Filtr oleju marki MAHLE ORIGINAL odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
FIAT 46519728
FIAT 60814435
GENERAL MOTORS 93156562
MAHLE 78687402
VOLVO 00034676320
VOLVO 287999
VOLVO 3102872
VOLVO 31028723
VOLVO 3287990
VOLVO 32879900
VOLVO 3287999
VOLVO 3467632
VOLVO 34676320
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr oleju
MAHLE ORIGINAL OC 222
KNECHT OC 222
KAMOKA F105101
MANN-FILTER W 917
MANN-FILTER W 917/1
BOSCH 0 451 103 224
PURFLUX LS932
HENGST FILTER H10W09
VAICO V95-0088
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
UFI 23.279.00
CHAMPION COF100135S
SOFIMA S 3279 R
MISFAT Z177
STARK SKOF-0860147
RIDEX 7O0148
JP GROUP 4918500409
ALCO FILTER SP-1039
PROFIT 1540-1061
MAXGEAR 26-0402
KOLBENSCHMIDT 50013252
MASTER-SPORT 917/1-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210273
DENCKERMANN A210274
CLEAN FILTER DO 941
MECAFILTER ELH4102
KLAXCAR FRANCE FH043z
MULLER FILTER FO523
FRAM PH5796
PZL Filters PP53
QUINTON HAZELL QFL0279
TECNOCAR R929
WIX FILTERS WL7207
FILTRON OP 645
Mando MMF040268
STEP FILTERS HC440
Dr!ve+ DP1110.11.0319
PURFLUX LS592A
TECNOCAR R523
VALEO 586137
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
PURFLUX LS280A
JP GROUP 4318501009
CLEAN FILTER DO 905
FRAM PH4703
QUINTON HAZELL QFL0242
TECNOCAR R533
MAGNETI MARELLI 152071758772
CLEAN FILTER DO 332
PZL Filters PP51
QUINTON HAZELL XR160
VAICO V24-0344
KOLBENSCHMIDT 50013507
DT Spare Parts 6.24210
AUGER 104076
BOSCH F 026 407 336
MANN-FILTER W 714/4
BOSCH 0 451 103 354
HENGST FILTER H14W28
HENGST FILTER H14W29
MAGNETI MARELLI 153071760124
FEBI BILSTEIN 31300
VAICO V24-0047
VAICO V24-7178
VAICO V42-0050
TOPRAN 720 801
COOPERSFIAAM FILTERS FT5241
COOPERSFIAAM FILTERS FT5332
VALEO 586037
UFI 23.434.00
MAHLE ORIGINAL OC 983
KNECHT OC 983
CHAMPION F135/606
CHAMPION COF100122S
DENCKERMANN A210025
KAMOKA F102901
MISFAT Z449
PURFLUX LS346
SOFIMA S 7250 R
MEAT & DORIA 15313/3
JP GROUP 3318500409
PROFIT 1540-0308
AUTOMEGA 180043310
SWAG 62 93 1300
MASTER-SPORT 713/4-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 714/4-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210096
DENCKERMANN A210492
BLUE PRINT ADL142104
FRIGAIR CT04.704
FRIGAIR CT04.710
CLEAN FILTER DO1815
Dr!ve+ DP1110.11.0066
MECAFILTER ELH4316
MULLER FILTER FO126
FAST FT38038
FRAM PH9727
PZL Filters PP361
QUINTON HAZELL QFL0063
TECNOCAR R126
MOTAQUIP VFL421
MOTAQUIP VFL515
WIX FILTERS WL7083
STARK SKOF-0860151
RIDEX 7O0152
KRAFT 1703045
FILTRON OP 537/1
IAP QUALITY PARTS 123-25051
STEP FILTERS HC5897
PURRO PUR-PO1009
ProfiPower 1F0035
JPN 10F9057-JPN
DAVID VASCO V316
VALEO 586051
MEAT & DORIA FKFIA020
MEAT & DORIA FKFIA024
MEAT & DORIA FKFIA025
MEAT & DORIA FKFIA026
MEAT & DORIA FKFIA099
MEAT & DORIA FKFIA100
MEAT & DORIA FKFIA101
MEAT & DORIA FKFIA103
MEAT & DORIA FKFIA104
MEAT & DORIA FKFIA126
MEAT & DORIA FKFIA127
MEAT & DORIA FKFIA128
MEAT & DORIA FKFIA129
MEAT & DORIA FKFIA130
MEAT & DORIA FKFIA181
MEAT & DORIA FKFIA182
MEAT & DORIA FKFIA183
MEAT & DORIA FKFIA184
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
MAHLE ORIGINAL OC 467
UFI 23.195.00
KNECHT OC 467
KAMOKA F100301
SOFIMA S 0140 R
QUINTON HAZELL QFL0120
BSG BSG 75-140-005
MTR 11766963
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o MAHLE ORIGINAL Filtr oleju OC 222
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr oleju 4009026022573
(0)
4 Recenzje Filtr oleju 4009026022573
(0)
3 Recenzje Filtr oleju 4009026022573
(0)
2 Recenzje Filtr oleju 4009026022573
(0)
1 Recenzje Filtr oleju 4009026022573
(0)