MAHLE ORIGINAL OC 47: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzacja
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Elektryka
  • Filtr
  • Karoseria
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / części montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr oleju
Kupić MAHLE ORIGINAL Filtr oleju w niskiej cenie od Rexbo
Filtr oleju z dwoma zaworami zwrotnymi MAHLE ORIGINAL 4009026026953 sklep online

MAHLE ORIGINAL Filtr oleju z dwoma zaworami zwrotnymi
Numer artykułu: OC 47

Recenzje o Filtr oleju 4009026026953
Recenzje (0)
  • Wysokość [mm]: 119,5, 120
  • Wymiar gwintu: 3/4"-16UNF-2B
  • Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 62,0
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego: OCS 1
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z dwoma zaworami zwrotnymi
  • Średnica [mm]: 76,0
  • średnica 2 [mm]: 71,0, 72,0
  • Rodzaj zaworu: Zawór przepływowy
  • Wyposażenie pojazdu: dla pojazdów z klimatyzacją
  • Moment dokręcenia [Nm]: 20
  • Wysokość opakowania [cm]: 11,99, 12,50
  • Ciężar netto [g]: 358, 396
  • Szerokość opakowania [cm]: 7,85, 8,00
  • Długość opakowania [cm]: 7,9, 8,0
  • Warunki: nowy
26,99 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • Typ: Filtr oleju
  • EAN: 4009026026953
MAHLE ORIGINAL 4009026026953

numer 4009026026953 Filtr oleju marki MAHLE ORIGINAL odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ATLAS COPCO 12028497
ATLAS COPCO 97076483
ATLAS COPCO 9709000103
ATLAS WEYHAUSEN 852931
AUDI 0028115351
AUDI 0261155613
AUDI 035115561
AUDI 035115561G
AUDI 037115561A
AUDI 037115561B
AUDI 056115561A
AUDI 056115561B
AUDI 056115561G
AUDI 056999651G
AUDI 057115561
AUDI 059115661A
AUDI 06A115561BDSF
AUDI 5120700509
AUDI 56115562
AUDI 89201808201
AUDI 89201808900
AUDI BAT115561A
AUDI E5120700509
AUDI SE021030288A
BENATI 1835109
BMW 11421264508
BMW 11421266773
BMW 11421287836
BMW 11421707779
BMW 11421761087
BMW 11429061198
BMW 1264508
BMW 1266773
BMW 1707779
BMW 1761087
BMW 9061198
BOMAG 05710632
CATERPILLAR 9Y4510
CHEVROLET 9307813
CHRYSLER 3232126
CHRYSLER 8127168
CHRYSLER J3250334
CITROËN 5417584
CLARK 6511793
CLARK 6512491
COCKSHUTT EPP43
CRANECARRIER COMPANY 941172
CUPRA 0028115351
CUPRA 0261155613
CUPRA 035115561
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr oleju
MANN-FILTER W 719/5
BOSCH 0 451 103 033
HENGST FILTER H14/2W
MAGNETI MARELLI 152071758770
MAPCO 61097
VAICO V10-0320
VAICO V10-0950
MAHLE ORIGINAL OC 47 OF
COOPERSFIAAM FILTERS FT4862
VALEO 586038
MAHLE ORIGINAL OC 47
KNECHT OC 47
KNECHT OC 47 OF
CHAMPION C160/606
CHAMPION COF100160S
DENCKERMANN A210001
PURFLUX LS702
STARK SKOF-0860005
RIDEX 7O0006
MEAT & DORIA 15004/9
HOFFER 15004/9
PROFIT 1540-1048
KRAFT 1700020
MAXGEAR 26-0131
MASTER-SPORT 719/5-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 719/5-OF-PCS-MS
CLEAN FILTER DO 218
Dr!ve+ DP1110.11.0004
OPEN PARTS EOF4051.20
MULLER FILTER FO302
UNICO FILTER LI 7123/5
FRAM PH2870A
PZL Filters PP463
QUINTON HAZELL QFL0088
TECNOCAR R302
WIX FILTERS WL7070
AVS AUTOPARTS ZA130A
FILTRON OP 526
STEP FILTERS HC5921
MASTER-SPORT 450001632
ProfiPower 1F0150
MTR 12138331
RIDEX PLUS 7O0006P
JPN 10F9052-JPN
MISFAT Z130A
JP GROUP 1118501300
MEYLE 100 115 0001
KOLBENSCHMIDT 50013073
Borsehung B18018
MECAFILTER ELH4095
VIKA 11150060001
VIKA 11150060501
Borsehung B19032
VIKA K11783401
VIKA K11784601
VIKA K11784701
MANN-FILTER W 719/15
VALEO 586081
UFI 23.130.01
DT Spare Parts 2.32172
SOFIMA S 2030 R
ALCO FILTER SP-812
AUTOMEGA 180040010
MAXGEAR 26-0494
DONALDSON P554770
QUINTON HAZELL QFL0207
MOTAQUIP VFL117
KAMOKA F100501
MAXGEAR 26-0591
MTR 12138245
DENCKERMANN A210005
WIX FILTERS WL7110
FILTRON OP 559
DAVID VASCO V095
BOSCH 0 451 103 904
MANN-FILTER W 719/4
MAHLE ORIGINAL HC 45
HENGST FILTER H14W02
FEBI BILSTEIN 22542
TOPRAN 101 090
KNECHT HC 45
AUTOMEGA 180059710
SWAG 30 92 2542
SogefiPro FT0476
QUINTON HAZELL QFL0250
TECNOCAR R57
WIX FILTERS WL7111
FILTRON OP 560
BLUE PRINT ADV182149
BUGIAD BSP23262
PZL Filters PP46
VALEO 586008
OPTIMAL FO-00139
JS ASAKASHI C010J
FRIGAIR CT10.710
VALEO 586018
HENGST FILTER H14W07
FEBI BILSTEIN 26873
JAPANPARTS FO-L05S
VAICO V20-0382
MAHLE ORIGINAL OC 49
TOPRAN 500 726
KNECHT OC 49
ASHIKA 10-0L-L05
JAPKO 10L05
SWAG 20 92 6873
MEYLE 314 114 0007
KOLBENSCHMIDT 50013051
OPEN PARTS EOF4187.20
IAP QUALITY PARTS 123-00030
BOSCH 0 451 103 086
MAPCO 64607
COOPERSFIAAM FILTERS FT5891
UFI 23.130.02
SOFIMA S 4220 R
KAMOKA F101601
MISFAT Z130B
PURFLUX LS324
ALCO FILTER SP-930
KRAFT 1702510
MASTER-SPORT 719/15-OF-PCS-MS
CLEAN FILTER DO 310
MECAFILTER ELH4164
MULLER FILTER FO224
FRAM PH10298
PZL Filters PP461
TECNOCAR R326
PURRO PUR-PO0017
Dr!ve+ DP1110.11.0277
OPTIMAL OP-FOF40122
BOSCH F 026 408 901
COOPERSFIAAM FILTERS FT4899
CHAMPION C168/606
CHAMPION COF100168S
SogefiPro FT1589
DONALDSON P554408
PURFLUX LS715
COOPERSFIAAM FILTERS FT4760
UFI 23.130.00
SOFIMA S 7500 R
MISFAT Z151
CLEAN FILTER DO 289
MECAFILTER ELH4091
FRAM PH2991
TECNOCAR R352
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.18.029
EBERSPÄCHER 08.393.88
EBERSPÄCHER 08.592.88
EBERSPÄCHER 08.596.86
WALKER 70341
ERNST 042161
BOSAL 185-009
HJS 82 14 9028
ASMET 05.009
VEGAZ OS-301
VEGAZ OS-301IMA
MTS 01.63710
EBERSPÄCHER 674.4.005
POLMO 17.51
SIGAM 40641
IMASAF 53.21.57
VEGAZ OS-301EB/ERN
Faurecia FS40017
IZAWIT 21.026
PEDOL 014.520
HELLA 8LD 366 030-721
VEGAZ OS-301ERNS
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o MAHLE ORIGINAL Filtr oleju OC 47
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr oleju 4009026026953
(0)
4 Recenzje Filtr oleju 4009026026953
(0)
3 Recenzje Filtr oleju 4009026026953
(0)
2 Recenzje Filtr oleju 4009026026953
(0)
1 Recenzje Filtr oleju 4009026026953
(0)