Katalog części zapasowych dla PEUGEOT kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do PEUGEOT

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
ATE katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od PSA Peugeot Citroën

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki PEUGEOT

PEUGEOT jest jednym z najlepszych producentów samochodów pod względem efektywności ekologicznej i bezpieczeństwa. W ostatnich latach mały samochód 208, średniej wielkości 407 lub SUV 2008 i wiele innych pojazdów tej marki otrzymało 5 gwiazdek w rankingu bezpieczeństwa EURO NCAP. Samochody francuskiej firmy, należącej do grupy PSA, cieszą się popularnością wśród klientów, którzy przykładają dużą wagę do ceny. Niskie ceny nowych i używanych samochodów, a także mocne silniki z niskim zużyciem paliwa są częścią tego, co czyni je tak atrakcyjnymi. W przeciwieństwie do konkurentów na polskim rynku, którzy odnoszą na nim większe sukcesy, jak np. VW, PEUGEOT często oferuje specjalne funkcje w wyposażeniu standardowym.

PEUGEOT - odnoszące sukces małe samochody

Producent pojazdów z siedzibą główną w Paryżu jest jednym z odnoszących największe sukcesy importerów małych pojazdów w Polska. Najlepiej sprzedającymi się małymi autami są modele 208, które zastąpiły 207 w 2012 r. One z kolei zastąpiły 206, najlepiej sprzedający się do tej pory samochód tej marki. W Europie sprzedano ponad 5 milionów jego egzemplarzy. Model 205 był znany z nieszczelnej uszczelki pokrywy zaworów, częstych awarii uszczelki głowicy (w silnikach benzynowych), pękania elastycznych osłon przegubów osi, szybkiego zużywania się układów kierowniczych i uszkodzeń elementów układu hamulcowego. Modele 206 i 207 często miały problemy z amortyzatorami i sprężynami. Nowsze wersje 207 lepiej radziły sobie z ubytkami oleju, ale zazwyczaj miały problemy z alternatorem i wskaźnikiem temperatury płynu chłodzącego. Mniejsze auta francuskiego producenta zostały wprowadzone na rynek jako PEUGEOT 104, 106, 107, a od 2014 roku jako 108.

Słabe strony kompaktowych i średniej wielkości aut marki PEUGEOT

Kompaktowe pojazdy, takie jak 306 wydany po modelu 309, lub jego następcy 307 i 308 są tańszą alternatywą dla Volkswagena Golfa lub Forda Focusa. Model 307 często ma problemy z uszkodzonym dwumasowym kołem zamachowym, pękaniem turbosprężarki, wadliwym rozrusznikiem i wrażliwym na wilgoć układem zapłonowym. W średniej wielkości autach 406 należy sprawdzać stan klocków hamulcowych po przejechaniu około 40 000 km. Ślizgające się sprzęgło i awarie skrzyni biegów oraz układu wydechowego są również częstymi źródłami problemów.

Szybka dostawa niedrogich samochodowych części zamiennych do modeli PEUGEOT

Niezależnie od tego, czy chodzi o części zamienne do PEUGEOT 407, 607, 806 czy 807, oferujemy części układu kierowniczego, pompy wspomagania (serwo), wały napędowe, łożyska kół i wiele innych elementów motoryzacyjnych do wszystkich modeli francuskiego producenta samochodów. Oferujemy wysokiej jakości części od renomowanych dostawców w bardzo rozsądnych cenach. Zamów już teraz potrzebne części samochodowe wygodnie ze swojej kanapy i zyskaj dzięki szybkiej dostawie.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla PEUGEOT