RIDEX 3229S0006: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Drążek skrętny
Kupić RIDEX Drążek skrętny w niskiej cenie od Rexbo
Drążek / wspornik, stabilizator oś przednia po obydwu stronach RIDEX 4059191322886 sklep online

RIDEX Drążek / wspornik, stabilizator oś przednia po obydwu stronach
Numer artykułu: 3229S0006

Recenzje o Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322886
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: oś przednia po obydwu stronach
  • Drążek / rozpórka: Popychacz
  • Długość [mm]: 334,5
  • Rozmiar gwintu 1: M10X1,5
  • Warunki: nowy
46,82 PLN* Zachowaj: 15%
39,80 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Drążek / wspornik, stabilizator
  • EAN: 4059191322886
RIDEX 4059191322886

numer 4059191322886 Drążek / wspornik, stabilizator marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CITROËN 1607325080
CITROËN 1610930280
CITROËN 1614281180
CITROËN 508750
CITROËN 508757
CITROËN 508762
CITROËN 508764
CITROËN 508777
CITROËN 508778
CITROËN 9804947480
CITROËN 9806907180
CITROËN 9809045780
CITROËN E459715
DS 1610930280
DS 1614281180
PEUGEOT 1607325080
PEUGEOT 1610930280
PEUGEOT 1614281180
PEUGEOT 508750
PEUGEOT 508757
PEUGEOT 508762
PEUGEOT 508764
PEUGEOT 508777
PEUGEOT 508778
PEUGEOT 9804947480
PEUGEOT 9806907180
PEUGEOT 9809045780
PEUGEOT E459715
TOYOTA SU001B1574
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Drążek / wspornik, stabilizator
LEMFÖRDER 26653 02
LEMFÖRDER 33394 01
LEMFÖRDER 33725 01
QUINTON HAZELL QLS3294S
QUINTON HAZELL QLS3549S
QUINTON HAZELL QLS3558S
DELPHI TC1023
DELPHI TC2168
DELPHI TC2222
METZGER 53047418
FEBI BILSTEIN 19397
FEBI BILSTEIN 30164
FEBI BILSTEIN 36440
MAPCO 19375HPS
KRAFT 4306150
KRAFT 4305532
MOOG PE-LS-3817
SIDEM 53068
SIDEM 53569
SIDEM 53663
MEYLE 11-16 060 0000/HD
MEYLE 216 060 0000/HD
SWAG 62 91 9397
SWAG 62 93 0164
TRW JTS408
TRW JTS566
VAICO V22-0161
VAICO V42-0026
VAICO V42-4175
SASIC 2300019
TOPRAN 720 273
TRW JTS642
MOOG CI-LS-7297
MOOG CI-LS-7236
MOOG PE-LS-0799
TOPRAN 722 544
NK 5113710
NK 5111913
NK 5111914
TRISCAN 8500 10621
TRISCAN 8500 28621
SWAG 62 93 6440
RTS 97-00597
RTS 97-00713
DELPHI TC2438
METZGER 53060018
RUVILLE 915954
OPTIMAL G7-1286
OPTIMAL G7-816
STARK SKST-0230005
STARK SKST-0230037
FEBI BILSTEIN 44720
SWAG 62 94 4720
SASIC 2300030
LEMFÖRDER 37146 01
A.B.S. 260242
OCAP 0501855
A.B.S. 260680
A.B.S. 260626
A.B.S. 260649
KAMOKA 9953068
KAMOKA 9953569
KAMOKA 9953663
MONROE L28609
FORTUNE LINE FZ7037
FORTUNE LINE FZ7802
OCAP 0502663
STARK SKST-0230254
RUVILLE 915851
RIDEX 3229S0006
RIDEX 3229S0038
NK 5113725
RIDEX 3229S0255
JP GROUP 4140401109
JP GROUP 4140401209
MONROE L28621
Metalcaucho 04401
BENDIX 048619B
OCAP 0503211
MEYLE 11-16 060 0024/HD
MEYLE 11-16 060 0025
MEYLE 11-16 060 0028
AUTOMEGA 110134810
AUTOMEGA 110135310
AUTOMEGA 110135410
AUTOMEGA 110136010
3RG 21214
MEYLE 216 060 0033
PROFIT 2305-0359
FEBEST 2523-307F
MASTER-SPORT 26653-PCS-MS
URO Parts 31126758510
ORIGINAL IMPERIUM 32887
ORIGINAL IMPERIUM 32898
MASTER-SPORT 33394-PCS-MS
MASTER-SPORT 33725-PCS-MS
MASTER-SPORT 36440B-PCS-MS
ORIGINAL IMPERIUM 36461
TALOSA 50-08519
METZGER 53067108
MAXGEAR 72-1136
MAXGEAR 72-2323
MAXGEAR 72-2528
MAXGEAR 72-2953
BORG & BECK BDL6582HD
BORG & BECK BDL7136HD
DENCKERMANN D140050
DENCKERMANN D140283
DENCKERMANN D140287
DJ PARTS DL1162
FLENNOR FL705-H
FAST FT20172
FAST FT20558
OPTIMAL G7-1556
MONROE L10621
FAI AutoParts SS1188
FAI AutoParts SS2241
FAI AutoParts SS7028
FAI AutoParts SS8247
STC T404401
STC T405911
DELPHI TC2981
STARK SKST-0230496
RIDEX 3229S0497
MONROE L28623
TRISCAN 8500 28623
TRISCAN 8500 28624
NK 5113710PRO
CORTECO 49395191
CORTECO 49395297
CORTECO 49398706
JP GROUP 3140400300
JP GROUP 4140401100
JP GROUP 4140401200
MASTER-SPORT 36873-KIT-MS
MASTER-SPORT 36928-KIT-MS
MASTER-SPORT 36929/2-KIT-MS
GSP S050104
GSP S050109
GSP S050126
DYS 30-76878
FAST FT20590
SKF VKDS 343003
JP GROUP 3140400900
EUROREPAR 1634890780
VAICO V22-0666
TOPRAN 723 884
DYS 30-58878
DYS 30-76652
DYS 30-76652-5
TEKNOROT P-430A
DJ PARTS DL1745
QUARO QS2614/HQ
QUARO QS3045/HQ
FAG 818 0230 10
FAG 818 0243 10
SPIDAN CHASSIS PARTS 50291
SPIDAN CHASSIS PARTS 50578
SPIDAN CHASSIS PARTS 51007
MAGNETI MARELLI 301191625000
MAGNETI MARELLI 301191625010
MAGNETI MARELLI 301191625090
MAGNETI MARELLI 301191625100
TRW JTS1743
KAMOKA 9030248
KAMOKA 9030256
KAMOKA 9030258
DAKAtec 120103HQ
LEMFÖRDER 42772 01
OPTIMAL G7-1556A
AISIN JRSPS-002
AISIN JRSPS-008
AISIN JRSPS-010
AISIN JRSPS-020
AIC 54368
RIDEX 772S0393
MAXGEAR 72-3965
ESEN SKV 04SKV384
REINHOCH RH06-2005
REINHOCH RH06-5023
QUINTON HAZELL QLS4022S
MEHA AUTOMOTIVE MH20482
MEHA AUTOMOTIVE MH20485
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Drążek / wspornik, stabilizator 3229S0006
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322886
(0)
4 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322886
(0)
3 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322886
(0)
2 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322886
(0)
1 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322886
(0)