RIDEX 3229S0008: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Łącznik stabilizatora
Kupić RIDEX Łącznik stabilizatora w niskiej cenie od Rexbo
Drążek / wspornik, stabilizator z przodu, 335[mm], Stal RIDEX 4059191322794 sklep online

RIDEX Drążek / wspornik, stabilizator z przodu, 335[mm], Stal
Numer artykułu: 3229S0008

Recenzje o Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322794
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: z przodu
  • Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
  • Długość [mm]: 335
  • Materiał: Stal
  • Wymiar gwintu: M10x1.5
  • rura Ø [mm]: 10
  • Warunki: nowy
43,46 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Strefy klimatyczne: dla zimnych klimatów
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Drążek / wspornik, stabilizator
  • EAN: 4059191322794
RIDEX 4059191322794

numer 4059191322794 Drążek / wspornik, stabilizator marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CITROËN 1607323480
CITROËN 1646621980
CITROËN 508745
CITROËN 508759
CITROËN 508766
CITROËN 508771
CITROËN 508774
CITROËN 96288787
CITROËN 9808868280
PEUGEOT 1607323480
PEUGEOT 1646621980
PEUGEOT 508745
PEUGEOT 508759
PEUGEOT 508766
PEUGEOT 508771
PEUGEOT 9800086180
PEUGEOT 9808868280
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Drążek / wspornik, stabilizator
LEMFÖRDER 22651 02
QUINTON HAZELL QLS5266S
DELPHI TA1949
DELPHI TC880
METZGER 53046818
FEBI BILSTEIN 17969
MAPCO 19348HPS
MOOG CI-LS-8417
KRAFT 4305513
KRAFT 4305610
SIDEM 53060
SIDEM 53069
MEYLE 11-16 060 0001/HD
SWAG 62 79 0021
TRW JTS283
VAICO V22-0162
VAICO V42-0019
SASIC 0875455
KAGER 85-0050
TOPRAN 720 270
MOOG PE-LS-1573
MOOG PE-AX-3327
DIEDERICHS 1409001
DIEDERICHS 1424101
NK 5113706
METZGER 83046818
TRISCAN 8500 28607
TRISCAN 8500 38607
RTS 97-00733
DELPHI TC2313
OPTIMAL G7-573
OPTIMAL G7-1459
STARK SKST-0230007
SWAG 62 94 3770
NK 5111915
FEBI BILSTEIN 43770
A.B.S. 260115
RUVILLE 915929
OCAP 0500488
A.B.S. 260751
KAMOKA 9953060
KAMOKA 9953069
MONROE L28607
FORTUNE LINE FZ7175
RTS 97-90516
RIDEX 3229S0008
A.B.S. 219903
JP GROUP 4140401509
TEDGUM 00518936
Metalcaucho 04068
BENDIX 042749B
ESEN SKV 04SKV120
SASIC 0875455QT
MEYLE 11-16 060 0026
MEYLE 11-16 060 0029
AUTOMEGA 110135010
AUTOMEGA 110135710
AUTOMEGA 110135810
3RG 21210
3RG 21210LD
MASTER-SPORT 22651-PCS-MS
PROFIT 2305-0235
URO Parts 30760238KIT
ORIGINAL IMPERIUM 36366
MASTER-SPORT 36802-SET-MS
3RG 61234
3RG 61235
3RG 61236
3RG 61241
3RG 61242
3RG 61243
MAXGEAR 72-1134
URO Parts 8A0407465
BORG & BECK BDL6433HD
FAI AutoParts BLR013
BSG BSG 70-310-037
MOOG CI-LS-14683
DENCKERMANN D140139
DENCKERMANN D140140
DJ PARTS DL1226
FLENNOR FL462-H
FAST FT20535
MONROE L38607
QUINTON HAZELL QLS3755S
FAI AutoParts SS7415
FAI AutoParts SS7979
FAI AutoParts SS934
STC T404068
NK 5113706PRO
CORTECO 49396316
CORTECO 49398474
JP GROUP 4140401500
MASTER-SPORT 36872-KIT-MS
MASTER-SPORT 36881-KIT-MS
MASTER-SPORT 36925-KIT-MS
GSP S030029
GSP S050111
STARK SKSSK-1600021
RIDEX 772S0022
BGA LS6713
SKF VKDS 343000
SKF VKDS 343001
JP GROUP 3140401000
ASHIKA 158-00-0600
JAPKO 1580600
DYS 30-58572
DYS 30-58782
DYS 30-58782-5
DYS 30-76462
QUARO QS1593/HQ
FAG 818 0235 10
SPIDAN CHASSIS PARTS 44539
STARK SKSSK-1600083
RIDEX 772S0084
MAGNETI MARELLI 301191621430
MAGNETI MARELLI 301191621440
MAGNETI MARELLI 301191624950
MAGNETI MARELLI 301191624960
BSG BSG 70-310-076
KAMOKA 9030240
KAMOKA 9030249
DAKAtec 120101HQ
AISIN JRSPS-001
AISIN JRSPS-018
MASTER-SPORT 36802/1-SET-MS
AIC 53334
FAG 823 0018 30
ASHIKA 158-00-0601
ASHIKA 158-00-0602
MASTER-SPORT 36881/1-KIT-MS
MASTER-SPORT 37059-KIT-MS
JAPKO 1580601
JAPKO 1580602
ESEN SKV 04SKV361
STARK SKSSK-1600473
RIDEX 772S0474
REINHOCH RH06-2006
RIDEX 772S0501
MEHA AUTOMOTIVE MH20481
ProfiPower 6S1244
ProfiPower 6S1265
STARK SKST-0230925
RIDEX 3229S0926
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Drążek / wspornik, stabilizator 3229S0008
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322794
(0)
4 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322794
(0)
3 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322794
(0)
2 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322794
(0)
1 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191322794
(0)