RIDEX 3229S0245: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Drążek skrętny
Kupić RIDEX Drążek skrętny w niskiej cenie od Rexbo
Drążek / wspornik, stabilizator oż przednia, z lewej, os przednia, z prawej, 249[mm], z gniazdem na klucz RIDEX 4059191325306 sklep online

RIDEX Drążek / wspornik, stabilizator oż przednia, z lewej, os przednia, z prawej, 249[mm], z gniazdem na klucz
Numer artykułu: 3229S0245

Recenzje o Drążek / wspornik, stabilizator 4059191325306
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: oż przednia, z lewej, os przednia, z prawej
  • Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
  • Długość [mm]: 249
  • Rozmiar gwintu 1: M10x1,25
  • Rozmiar gwintu 2: M10x1,25
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z gniazdem na klucz
  • Warunki: nowy
42,29 PLN* Zachowaj: 15%
35,95 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Drążek / wspornik, stabilizator
  • EAN: 4059191325306
RIDEX 4059191325306

numer 4059191325306 Drążek / wspornik, stabilizator marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
FORD 1513343
FORD 1745924
FORD 1790310
FORD 1905043
FORD 2069658
FORD 3L843052AA
FORD 4049981
FORD 4133885
FORD 4462153
FORD 4487771
FORD 4562792
FORD 4779527
FORD 5096832
FORD 5L845K483AB
FORD 5L845K483AC
FORD 7L845K483AA
FORD 7L845K483AB
FORD 8V513B438AB
FORD 8V513B438BA
FORD 8V513B438BB
FORD 8V513B438BC
FORD 8V513B438BD
FORD YK843052HAA
FORD YL843052AA
MAZDA BC1D28170
MAZDA BC1D28170A
MAZDA D65132170A
MAZDA D65134170
MAZDA D65134170A
MAZDA EC0134150
MAZDA EC0134150A
MAZDA EF9134150A
MAZDA EF9134150D
MAZDA ZZC034150
NISSAN 546189U00A
NISSAN 54618AX600
NISSAN 54618BC40A
RENAULT 551100748R
RENAULT 551107041R
RENAULT 551107916R
RENAULT 551108147R
RENAULT 8200127308
RENAULT 8200605381
RENAULT 8201079463
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Drążek / wspornik, stabilizator
MOOG FD-LS-8093
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4961029
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4963026
BLUE PRINT ADN185103
METZGER 53055918
RUVILLE 917029
LEMFÖRDER 29468 01
LEMFÖRDER 30702 01
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4963012
QUINTON HAZELL QLS3427S
QUINTON HAZELL QLS3489S
QUINTON HAZELL QLS3561S
DELPHI TC1305
DELPHI TC1344
DELPHI TC1953
METZGER 53017118
METZGER 53034818
METZGER 53035719
FEBI BILSTEIN 19235
FEBI BILSTEIN 21810
FEBI BILSTEIN 33916
MAPCO 19120HPS
MAPCO 19593HPS
MOOG MD-LS-0972
SIDEM 3164
SIDEM 41660
SIDEM 41666
SIDEM 51063
MEYLE 35-16 060 0021/HD
SWAG 82 92 1810
SWAG 83 91 9235
JAPANPARTS SI-110
JAPANPARTS SI-111
JAPANPARTS SI-305
JAPANPARTS SI-321
TRW JTS237
TRW JTS433
TRW JTS7611
VAICO V32-0005
VAICO V46-0126
SAKURA S4303675
SASIC 4005147
TOPRAN 700 473
BLUE PRINT ADM58505
BLUE PRINT ADM58536
BLUE PRINT ADN18568
LEMFÖRDER 30702 02
MOOG NI-LS-8457
MOOG RE-LS-2100
JAPANPARTS SI-325
NK 5113228
NK 5112218
NK 5113210
VAICO V38-0142
VAICO V25-0578
METZGER 83017118
FEBI BILSTEIN 42568
FEBI BILSTEIN 42389
NK 5112531
YAMATO J62092YMT
YAMATO J63006YMT
YAMATO J63045YMT
YAMATO J62061YMT
YAMATO J61046YMT
YAMATO J61079YMT
TRISCAN 8500 10639
TRISCAN 8500 14657
TRISCAN 8500 50607
TRISCAN 8500 50618
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4963029
SWAG 83 93 3916
RTS 97-92311
RTS 97-92510
RTS 97-98002
LEMFÖRDER 36704 01
DELPHI TC2562
SWAG 82 94 2568
SWAG 83 94 2389
NIPPARTS J4893007
NIPPARTS J4961029
NIPPARTS J4963012
NIPPARTS N4963029
TRISCAN 8500 10652
OPTIMAL G7-1057
OPTIMAL G7-1253
OPTIMAL G7-866
OPTIMAL G7-1468
OPTIMAL G7-1467
DIEDERICHS 1561603
RTS 97-92329
JAPANPARTS SI-139
OCAP 0504380
OCAP 0504410
A.B.S. 260715
A.B.S. 260077
A.B.S. 260371
A.B.S. 260668
MONROE L14657
FORTUNE LINE FZ7275
FORTUNE LINE FZ7278
OCAP 0504439
OCAP 0503253
RTS 97-08057
MAPCO 52600HPS
STARK SKST-0230243
STARK SKST-0230244
RUVILLE 915547
ASHIKA 106-01-111
TRW JTS928
RIDEX 3229S0245
RIDEX 3229S0244
JP GROUP 1540402409
JP GROUP 3850500709
RUVILLE 925215
ASHIKA 106-03-321
ASHIKA 106-01-110
ASHIKA 106-03-305
TEDGUM 00231914
TEDGUM 00391912
TEDGUM 00588625
FEBEST 0123-204
FEBEST 0223-K12F
BENDIX 042649B
BENDIX 045794B
OCAP 0505583
FEBEST 0523-TRBF
ASHIKA 106-01-139
JAPKO 106110
JAPKO 106111
JAPKO 106305
JAPKO 106325
AUTOMEGA 110118410
JP GROUP 1540402400
PROFIT 2305-0554
MASTER-SPORT 26715A-PCS-MS
MASTER-SPORT 29468-PCS-MS
URO Parts 30635227
MEYLE 35-16 060 0042
MEYLE 36-16 060 0060
ORIGINAL IMPERIUM 36837
ORIGINAL IMPERIUM 37175
SAKURA 430-00-4133
SAKURA 430-30-3675
KRAFT 4302049
KRAFT 4304053
KRAFT 4305028
FEBI BILSTEIN 49712
MEYLE 716 060 0042
MAXGEAR 72-1400
MAXGEAR 72-1440
MAXGEAR 72-2614
RTS 97-08069
RTS 97-90662
KAMOKA 9941660
KAMOKA 9951063
URO Parts C2S39552
DENCKERMANN D140143
DENCKERMANN D140145
DENCKERMANN D140258
DENCKERMANN D140259
DENCKERMANN D140276
DENCKERMANN D140277
DJ PARTS DL1228
MOOG FD-LS-14891
FLENNOR FL0946-H
FLENNOR FL10131-H
OPTIMAL G7-1558
TRW JTS7747
MONROE L10639
MONROE L10652
QUINTON HAZELL QLS3636S
QUINTON HAZELL QLS3670S
QUINTON HAZELL QLS3829S
KAVO PARTS SLS-4506
KAVO PARTS SLS-4525
KAVO PARTS SLS-6532
KAVO PARTS SLS-6559
FAI AutoParts SS2349
FAI AutoParts SS2915
FAI AutoParts SS6250
FAI AutoParts SS7491
FAI AutoParts SS7740
FAI AutoParts SS829
STC T404900
RUVILLE 926828
NK 5113228PRO
CORTECO 49396364
CORTECO 49398586
CORTECO 49398666
CORTECO 49398919
VAICO V25-0578-1
AISIN JRSMZ-002
AISIN JRSNI-003
JP GROUP 3850500700
MASTER-SPORT 36922-KIT-MS
MASTER-SPORT 36941-KIT-MS
MASTER-SPORT 36976-KIT-MS
GSP S050245
GSP S050362
GSP S050366
GSP S050491
GSP S050767
555 SL-1575-M
555 SL-1800-M
555 SL-9430-M
CTR CLMZ-4
CTR CLN-54
CTR CLT-42
ACKOJA A32-1116
DYS 30-71356
FAST FT20567
SKF VKDS 344002
SKF VKDS 346010
PETERS ENNEPETAL 120.089-00A
TRW JTS923
DYS 30-63458
DYS 30-63458-5
DYS 30-74641
DYS 30-74642
DYS 30-79000
ACKOJA A38-1187
AUGER 82722
DJ PARTS DL1711
TRUCKLIGHT TL-SC005R
QUARO QS4405/HQ
QUARO QS5531/HQ
QUARO QS9746/HQ
DT 1.21885
FAG 818 0025 10
FAG 818 0293 10
FAG 818 0454 10
FAG 818 0490 10
SASIC 2306351
SPIDAN CHASSIS PARTS 40995
SPIDAN CHASSIS PARTS 50252
SPIDAN CHASSIS PARTS 50493
SPIDAN CHASSIS PARTS 57440
MAGNETI MARELLI 301191621740
MAGNETI MARELLI 301191624500
MAGNETI MARELLI 301191624510
MAGNETI MARELLI 301191625290
TOPRAN 701 753
A.B.S. 261167
FAI AutoParts SS10464
KAMOKA 9030072
KAMOKA 9030125
DYS 30-63389
DAKAtec 120131HQ
DAKAtec 120250HQ
DAKAtec 120354HQ
SKF VKDS 944007
AISIN JRSFD-007
AISIN JRSFD-009
AISIN JRSN-002
KRAFT 4303675
KRAFT 4304133
AIC 55079
ESEN SKV 04SKV478
ESEN SKV 04SKV480
ESEN SKV 04SKV541
REINHOCH RH06-2020
REINHOCH RH06-4011
MASTER-SPORT 37136-KIT-MS
MASTER-SPORT 37136/2-KIT-MS
Oyodo 60Z1029-OYO
Oyodo 60Z1062-OYO
Oyodo 60Z3031-OYO
Oyodo 65Z3002-OYO
MEHA AUTOMOTIVE MH20541
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Drążek / wspornik, stabilizator 3229S0245
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191325306
(0)
4 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191325306
(0)
3 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191325306
(0)
2 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191325306
(0)
1 Recenzje Drążek / wspornik, stabilizator 4059191325306
(0)