RIDEX 7O0017: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Amortyzacja
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Elektryka
  • Filtr
  • Hamulce
  • Karoseria
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / części montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Wnętrze
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr oleju
Kupić RIDEX Filtr oleju w niskiej cenie od Rexbo
Filtr oleju z pierścieniem uszczelniającym RIDEX 4059191356003 sklep online

RIDEX Filtr oleju z pierścieniem uszczelniającym
Numer artykułu: 7O0017

Recenzje o Filtr oleju 4059191356003
Recenzje (0)
  • Kod silnika: DW10CTED4
  • Wysokość [mm]: 69
  • Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 72,5
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 24,2
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z pierścieniem uszczelniającym
  • Średnica [mm]: 65
  • Ciężar [kg]: 0,055
  • Warunki: nowy
18,06 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • dla numeru organizacyjnego od: 10067
  • Norma emisji spalin: Euro 3
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do: *********DA444246
  • Numer silnika do: 1256436
  • nie dla wersji dla kraju: Chiny
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Filtr oleju
  • EAN: 4059191356003
RIDEX 4059191356003

numer 4059191356003 Filtr oleju marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CITROËN 1109AH
CITROËN 1109AJ
CITROËN 1109CK
CITROËN 1109CL
CITROËN 1109X3
CITROËN 1109X4
CITROËN 1109Z0
CITROËN 1109Z1
CITROËN 1109Z2
CITROËN 1629084080
CITROËN 9467645080
CITROËN 9467645180
CITROËN 9818914980
CITROËN 982324
CITROËN E149109
CITROËN E149234
CITROËN / PEUGEOT 9653896680
DS 1109AH
DS 1619269980
DS 9818914980
FIAT 0009467558380
FIAT 9467521180
FIAT 9467558380
FIAT 9662282580
FORD 1303476
FORD 1373069
FORD 1427824
FORD 1717510
FORD 1727561
FORD EFL909
FORD MOTOR COMPANY 6C1Q6744AA
FORD MOTOR COMPANY 6C1Q6744BA
FORD MOTOR COMPANY 6G9Q6744AB
FORD USA 1427846
FORD USA 3M5Q6744AA
FORD USA 6C1Q6744AA
FORD USA 6C1Q6744BA
FORD USA 6G9Q6744AA
JAGUAR C2S43999
JAGUAR C2S52524
LANCIA 9467521180
LANCIA 9467558380
LANCIA 9662282580
LAND ROVER LR001247
LAND ROVER LR001261
LAND ROVER LR004459
LAND ROVER LR028438
LAND ROVER LR030778
MINI 11427557012
MINI 11427622446
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr oleju
VAICO V24-0021
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315030
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
KNECHT OX 339/2D
RIDEX 7O0017
BSG BSG 15-140-014
RIDEX PLUS 7O0017P
MANN-FILTER HU 711/51 x
BOSCH 1 457 429 249
PURFLUX L358A
HENGST FILTER E44H D110
MAGNETI MARELLI 152071758833
MAGNETI MARELLI 152071760872
FEBI BILSTEIN 32103
MAPCO 64307
JAPANPARTS FO-ECO060
KRAFT 1702101
TOPRAN 302 318
COOPERSFIAAM FILTERS FA5747AECO
VALEO 586503
UFI 25.060.00
NIPPARTS N1315030
BLUE PRINT ADF122102
SOFIMA S 5060 PE
CHAMPION COF100530E
KAMOKA F103401
MISFAT L108
ASHIKA 10-ECO060
OPTIMAL FO-00072
JP GROUP 1518503500
ALCO FILTER MD-525
SWAG 11 93 2103
DT Spare Parts 12.16025
MAGNETI MARELLI 154068324060
PROFIT 1541-0181
AUTOMEGA 180036210
JAPKO 1ECO060
MAXGEAR 26-0193
KOLBENSCHMIDT 50013695
MASTER-SPORT 711/51X-OF-PCS-MS
MEYLE 714 322 0011
DENCKERMANN A210188
BSG BSG 30-140-006
FRAM CH9973AECO
Dr!ve+ DP1110.11.0076
MECAFILTER ELH4335
MECAFILTER ELH4357
OPEN PARTS EOF4008.10
MULLER FILTER FOP247
FAST FT38074
MISFAT L141
CLEAN FILTER ML1733
AMC Filter MO-447
JS ASAKASHI OE42001
TECNOCAR OP251A
QUINTON HAZELL QFL0107
MOTAQUIP VFL521
WIX FILTERS WL7413
AVS AUTOPARTS LA108
DIAMAX DL1001
CHAMPION COF100787E
KAVO PARTS MO-447
EUROREPAR 1629084080
DJ PARTS FL1149
IAP QUALITY PARTS 123-14073
IAP QUALITY PARTS 123-17080
AP XENERGY X1524530
STEP FILTERS HC32728
RED-LINE 38RV008
MEAT & DORIA 14084G
DACO Germany DFO0602
MASTER-SPORT 450002342
AUGER 104202
ProfiPower 1F0005
MTR 12135342
OPTIMAL OP-FOF40063
DAVID VASCO V335
KAGER 10-0248
COOPERSFIAAM FILTERS FA5970AECO
PURFLUX L398A
BSG BSG 70-140-001
FRAM CH10717AECO
TECNOCAR OP408A
JPN 10F5020-JPN
JAPANPARTS FO-316S
ASHIKA 10-03-316
JAPKO 10316
ACKOJA A37-0500
RED-LINE 38HY015
VALEO 586525
JC PREMIUM B10504PR
FRAM CH9973ECO
QUINTON HAZELL QFL0035
PURRO PUR-PO7016
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
MAGNETI MARELLI 154085597180
IAP QUALITY PARTS 123-14034
LAND ROVER LR001247
BLUE PRINT ADJ132132
BLUE PRINT ADJ132133
LAND ROVER LR030778
STARK SKFS-188106551
RIDEX 4055F26541
STARK SKFS-188114759
RIDEX 4055F34747
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Filtr oleju 7O0017
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr oleju 4059191356003
(0)
4 Recenzje Filtr oleju 4059191356003
(0)
3 Recenzje Filtr oleju 4059191356003
(0)
2 Recenzje Filtr oleju 4059191356003
(0)
1 Recenzje Filtr oleju 4059191356003
(0)