RIDEX 219G0004: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzacja
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Elektryka
  • Filtr
  • Karoseria
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / części montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Bagażnik
Kupić RIDEX Bagażnik w niskiej cenie od Rexbo
Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika z obu stron, 500[mm] RIDEX 4059191190423 sklep online

RIDEX Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika z obu stron, 500[mm]
Numer artykułu: 219G0004

Recenzje o Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 4059191190423
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: z obu stron
  • Siła wyrzutu [N]: 500
  • Długość [mm]: 500
  • Średnica obudowy [mm]: 18
  • Średnica korbowodu [mm]: 8
  • Suw [mm]: 205
  • Ciężar [kg]: 0,294
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do: 1J-1-560 000
  • Ilość: 1
  • Średnica punktów mocowania [mm]: 17,8
  • Długość obudowy [mm]: 269,5
  • Warunki: nowy
48,09 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Ilość: 1
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do: 1J-1-560 000
  • Kod silnika: APK; AQY; AZG; AZJ
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od: 3B-4-080 001
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika
  • EAN: 4059191190423
RIDEX 4059191190423

numer 4059191190423 Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
VW 1J6827550
VW 1J6827550C
VW 1J6827550E
VW 1J9827550
VW 3B9827550
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika
MAPCO 20961
STABILUS 7628LW
STABILUS 9468II
VAICO V10-1929
METZGER 2110051
MAGNETI MARELLI 430719013100
MAGNETI MARELLI 430719018300
FEBI BILSTEIN 23380
OPTIMAL AG-17334
JOHNS 95 48 95-95
MEYLE 140 161 0814
SWAG 32 92 3380
LESJÖFORS 8195033
KRAFT 8500051
TOPRAN 109 902
TRISCAN 8710 29242
STARK SKGS-0220003
DIEDERICHS 9224501
KILEN 466033
RIDEX 219G0004
JP GROUP 1181200700
JP GROUP 1181200709
AUTOMEGA 100041910
ABAKUS 101-00-004
MAXGEAR 12-0051
MAXGEAR 12-0133
PROFIT 2015-0014
URO Parts 3C5827550C
Borsehung B14191
MONROE ML5132
QUINTON HAZELL QTS128445
Montcada RSE012
Montcada RVW004
JP GROUP 1181214100
JP GROUP 1181214200
PREXAparts P137047
KAMOKA 7092590
VIKA 88271796001
AIC 53879
AIC 53880
AIC 53888
OPTIMAL AG-51515
NTY AE-VW-001
NTY AE-VW-083
ESEN SKV 52SKV523
NK 11047032
MAXGEAR 12-2260
MEHA AUTOMOTIVE MH71968
YSPARTS YS-GS1085
MTR 12161335
HERTH+BUSS JAKOPARTS J8140840
MAX GVW105-RB
MTR 12191528
EINPARTS EP9197GS
FA KROSNO 23101
STABILUS 6539NS
FEBI BILSTEIN 23388
SWAG 32 92 3388
TRISCAN 8710 29250
VAICO V10-2693
OPTIMAL AG-40130
URO Parts 1J6827550C
URO Parts 3B5827550G
KRAFT 8500050
URO Parts 1J6827550E
URO Parts 8N0823359
LUCAS LSGE2266
STABILUS 018376
QUINTON HAZELL QTS128439
ASHIKA ZSA09181
JAPKO ZSJ09181
URO Parts 3A9827550
OPTIMAL AG-51913
MAPCO 20894
METZGER 2110094
ABAKUS 101-00-005
MONROE ML5185
NTY AE-VW-002
YSPARTS YS-GS1145
MAX GVW120-RB
MTR 12191941
FA KROSNO 23155
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 219G0004
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 4059191190423
(0)
4 Recenzje Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 4059191190423
(0)
3 Recenzje Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 4059191190423
(0)
2 Recenzje Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 4059191190423
(0)
1 Recenzje Sprężyna gazowa, pokrywa bagażnika 4059191190423
(0)