RIDEX 654W0019: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Łożysko koła
Kupić RIDEX Łożysko koła w niskiej cenie od Rexbo
Zestaw łożysk koła Tylna oś po obydwu stronach, z pierścieniem osadczym sprężynującym, z nakrętką RIDEX 4059191319978 sklep online

RIDEX Zestaw łożysk koła Tylna oś po obydwu stronach, z pierścieniem osadczym sprężynującym, z nakrętką
Numer artykułu: 654W0019

Recenzje o Zestaw łożysk koła 4059191319978
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: Tylna oś po obydwu stronach
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 29
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z pierścieniem osadczym sprężynującym, z nakrętką
  • Średnica [mm]: 53
  • Szerokość [mm]: 37
  • Warunki: nowy
75,25 PLN* Zachowaj: 15%
63,96 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Zestaw łożysk koła
  • EAN: 4059191319978
RIDEX 4059191319978

numer 4059191319978 Zestaw łożysk koła marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
FORD 1070982
FORD 1085565
FORD 1135043
FORD 1201568
FORD 1212541
FORD 1212546
FORD 1212547
FORD 1212548
FORD 1335383
FORD 2S6J1A049AA
FORD 4154713
MAZDA D35026151B
MAZDA D35026151C
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Zestaw łożysk koła
MAPCO 26629
SKF VKBA 3532
SKF VKBA 6515
SKF VKBD 0162
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4713037
QUINTON HAZELL QWB1128
KRAFT 4102295
METZGER WM 1128
FEBI BILSTEIN 19143
FEBI BILSTEIN 34763
SNR R152.56
NK 762529
OPTIMAL 302057
MAPCO 26642
VAICO V25-0460
FAG 713 6780 30
FLENNOR FR391946
TOPRAN 302 151
BLUE PRINT ADM58340
FEBI BILSTEIN 19183
BTA H2G024BTA
TRISCAN 8530 16235
FAG 713 6786 40
STARK SKWB-0180018
NIPPARTS N4713041
A.B.S. 200008
A.B.S. 200431
RUVILLE 5256
KAMOKA 5600012
JAPANPARTS KK-23033
OPTIMAL 302212
RUVILLE 5288
RIDEX 654W0019
METZGER WM 3532
OPTIMAL 302212L
IJS GROUP 10-1110
JP GROUP 1551301710
JP GROUP 1551301719
MEYLE 714 113 5043/S
GSP GK3532
GSP GK6515
BENDIX 052171B
AUTOMEGA 110009510
AUTOMEGA 110010210
PROFIT 2501-3532
MAXGEAR 33-0170
MASTER-SPORT 3532-SET-MS
KRAFT 4102036
ASHIKA 44-23033
SWAG 50 91 9183
SWAG 50 93 4763
MASTER-SPORT 6515-SET-MS
FEBEST DAC29530037
MOOG FD-WB-11217
DENCKERMANN W413099
DENCKERMANN W413100
DENCKERMANN W413229
DENCKERMANN W413230
KAVO PARTS WBK-4516
KAVO PARTS WBK-4538
ALANKO 10342894
ALANKO 10342895
NSK KH10037
STARK SKWB-0181030
RIDEX 654W0882
QUINTON HAZELL QWB1541
FAI AutoParts FWBK1031
NSK KH10093
FAI AutoParts FWBK1109
ZZVF ZVPH012
AIC 53564
DAYCO KWD1020
DAYCO KWD1428
ESEN SKV 29SKV296
BLUE PRINT ADBP820032
FEBI BILSTEIN 174614
Dr!ve+ DP2010.10.0101
Dr!ve+ DP2010.10.0223
JPN 20L3032-JPN
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Zestaw łożysk koła 654W0019
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319978
(0)
4 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319978
(0)
3 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319978
(0)
2 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319978
(0)
1 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319978
(0)