Katalog części zapasowych dla SKODA kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do SKODA

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
FEBI BILSTEIN katalog części zamiennych
VAICO katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od Volkswagen AG

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki SKODA

Prosty design i wiele dodatkowych funkcji wyposażenia wnętrza to charakterystyczne cechy czeskiego producenta motoryzacyjnego, który od 1991 roku jest częścią koncernu Volkswagen Group. Jednocześnie trzeci najstarszy producent samochodów na świecie koncentruje się na wysokiej jakości wykończenia wnętrza w dobrej cenie. Historia tej ambitnej firmy sięga przede wszystkim do sprzedaży samochodów kombi. Wielu kierowców postrzega auta marki Skody jako przestronne cuda na rynku samochodowym, które oferują wiele schowków.

Octavia i Fabia - dwie legendy Skody i ich słabe strony

Modele Octavia i Fabia, oba wiodące w swojej klasie pod względem jakości i wartości, znacząco przyczyniły się do sukcesu Skody w Polsce. Model Octavia, który został po raz pierwszy wyprodukowany w 1959 roku, jest uznawany za samochód posiadający problemy z wadliwą sprężarką klimatyzacji, pękniętymi osłonami przegubów osi oraz złączy wahaczy poprzecznych, jak i również siłownikami klapy bagażnika. W modelu Fabia, wprowadzonym na rynek w 1999 roku, często występują problemy ze zużywaniem się silentblocków, ponadprzeciętnym zużyciem tarcz hamulcowych i dużymi ubytkami oleju.

Typowe słabe strony Felicia, Superb i Roomster

Popularny samochód rodzinny Roomster był pierwszym minivanem czeskiego producenta. Ma on tendencję do pojawiania się uszkodzeń żarówek i i cewek zapłonowych, a także do wyjątkowo dużego zużycia hamulców. We flagowym modelu Superb powinno się sprawdzać klocki hamulcowe po przejechaniu około 60 000 kilometrów i w razie potrzeby wymieniać je. Modele z łańcuchami rozrządu mogą mieć także tego typu problemy. Zbudowana w latach 1994-2001 Felicia ma problemy z cewkami zapłonowymi, przewodami zapłonowymi, elektryką i układem hamulcowym, a także ze zużywaniem się przedniego zawieszenia i wadliwym wałem napędowym.

Niedrogie części zamienne do aut marki Skoda w jakości części oryginalnych

Z nami jako dostawcą części zamiennych możesz wygodnie i opłacalnie naprawiać swoją Skodę. Dysponujemy szerokim asortymentem najwyższej jakości części samochodowych od renomowanych producentów. Zamówienie elementu potrzebnego do naprawy, czy to przewodu chłodnicy, kopułki rozdzielacza zapłonu czy innych części zamiennych do Skody 1000, Favorit i reszty modeli jest proste i może być wykonane za pomocą kilku kliknięć. Zapewniamy bezpieczne metody płatności i szybką, niezawodną realizację zamówienia.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla SKODA