URO Parts 3536966: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić URO Parts Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju FPM (fluor-kauczuk), Średnica wewnętrzna: 10,8[mm] URO Parts 847603051356 sklep online

URO Parts Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju FPM (fluor-kauczuk), Średnica wewnętrzna: 10,8[mm]
Numer artykułu: 3536966

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 847603051356
Recenzje (0)
  • Materiał: FPM (fluor-kauczuk)
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 10,8
  • Grubość [mm]: 2,6
  • Kształt: Oring
  • Średnica [mm]: 20,8
  • TECDOC-Nr silnika: Z 22 SE
  • Warunki: nowy
7,18 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: URO Parts
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 847603051356
URO Parts 847603051356

numer 847603051356 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki URO Parts odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 234032235
ALFA ROMEO 71739194
AUDI 0138492
AUDI 138492
AUDI N0138492
AUDI N0138493
AUDI N138492
BMW 7119963226
CHRYSLER 0228195
CHRYSLER 05073946AA
CHRYSLER 228195
CHRYSLER 5073946AA
DAEWOO 11023589
DAEWOO 916014003
DAF 0244680
DEUTZ-FAHR 1118693
FIAT 10280060
FIAT 7522709
FORD 0209725
FORD 1005306
FORD 209725
FORD 4803630
FORD 95VW6734AA
GMC 03536966
GMC 12616850
HANOMAG 0996731012
HANOMAG HENSCHEL N007603014106
ISUZU 9095714140
IVECO 16508160
KHD 01118693
KHD 01301223
MAN 06561900706
MASSEY FERGUSON 1440012X1
MAZDA 995641400
MAZDA 995641400PT
MERCEDES-BENZ 007603014106
MERCEDES-BENZ A007603014106
MITSUBISHI MN960041
MWM 604920101420
NISSAN 11026HG00B
OPEL 0652526
OPEL 11023582
OPEL 2091046
OPEL 652526
OPEL 652544
OPEL 94000375
OPEL 94525114
PEUGEOT 117005
RENAULT TRUCKS 0003008058
RENAULT TRUCKS 0870073700
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
PAYEN NA5133
ELRING 056.130
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15037900
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
CORTECO 005783H
CORTECO 12015256B
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
TOPRAN 110 600
TOPRAN 206 622
DIEDERICHS 1142701
VAICO V10-2265
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
RTS 017-00663
RTS 96-00662-2
DT Spare Parts 9.01006
DT Spare Parts 9.01028
REINZ 41-70089-00
CORTECO 005783S
FA1 232.150.100
FA1 244.851.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
PAYEN KG664
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V40-1110
VAICO V53-0068
AJUSA 01148400
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
SASIC 9005716
CORTECO 005519H
AJUSA 01288800
Metalcaucho 05945
AUTOMEGA 190021210
AUTOMEGA 190064710
AJUSA 21029500
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.2505
KLOKKERHOLM 9539474
KLOKKERHOLM 9557473
URO Parts C2S39552
BGA OS0310
FAI AutoParts OS870
FAI AutoParts SS022
STC T405945
VAICO V30-1007
FA1 259.150.010
VIKA 11030366501
AUGER 71508
PAYEN KG5366
ACKOJA A53-0068
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
FA1 257.877.011
PAYEN KG5144
TRISCAN 8550 100003
3RG 83742
AIC 52648
KS TOOLS 430.0529
METZGER 8030071
OMG SRL G40.3913/C
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o URO Parts Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 3536966
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 847603051356
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 847603051356
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 847603051356
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 847603051356
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 847603051356
(0)