Katalog części zapasowych dla AUDI kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do AUDI

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
ATE katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od Volkswagen AG

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki AUDI

AUDI podbiło serca wielu kierowców dzięki skutecznym kampaniom marketingowym i reklamom telewizyjnym. Nie sposób zapomnieć legendarnej reklamy modelu 100 Quattro ze skocznią narciarską. Ogólnie rzecz biorąc, AUDI można sklasyfikować wspólnie z BMW i MERCEDES-BENZ jako "marki premium". Reklamy podkreślają typowo sportowy charakter tych pojazdów i skierowane są do kierowców, którzy cenią sobie niedocenianą elegancję. Na przełomie nowego tysiąclecia bawarski producent samochodów był liderem w dziedzinie projektowania wnętrz. Firmowi projektanci starają się budować tę reputację za pomocą nowoczesnych koncepcji wnętrz.

Statystyki dopuszczalnych awarii sportowych samochodów klasy premium

AUDI obejmuje wszystkie klasy pojazdów, poczynając od małego samochodu A1 do luksusowego pojazdu A8, sportowego samochodu TT i SUV-a Q7. Najczęściej sprzedawanym modelem jest A4 klasy średniej, który zastąpił A80 w 1994 roku. W wersjach benzynowych można zauważyć wysokie zużycie sprzęgła i wadliwe cewki zapłonowe. Niektórzy właściciele samochodów A4 z silnikiem Diesla zgłaszają zerwanie paska rozrządu. Model A5 ma również bardzo niski wskaźnik usterek. Przy zakupie używanego pojazdu należy pamiętać o sprawdzeniu łożysk wału napędowego i kół oraz sprawdzeniu porowatości przewodów hamulcowych.

A3 - podatny na uszkodzenia samochód kompaktowy

Jeśli chodzi o usterki, kompaktowy model A3 jest liderem w swojej klasie. Do 2005 roku układ wtryskowy powodował problemy w silnikach benzynowych. Modele z rocznika 2003 i 2004 były podatne na uszkodzenia termostatów i pomp wody. Model A6 (który zastąpił AUDI 100 w 1994 r.) posiada problemy dotyczące rdzewienia układu wydechowego, szybkiego zużywania się łożysk kół po przejechaniu zaledwie 20 000 km i tendencji do wycieków w systemie odpowietrzania skrzyni korbowej.

Części zamienne do AUDI - zamów je wygodnie i tanio przez Internet

Jesteśmy niezawodnym dostawcą części samochodowych do niedrogich zakupów części zamiennych do modeli marki AUDI, jak również innych producentów pojazdów. Jakość jest dla nas ważna. Dlatego sprzedajemy tylko części zamienne oryginalnej jakości od znanych dostawców. Proces składania zamówienia jest prosty. Umieść potrzebne części zamienne w koszyku, wybierz preferowaną metodę płatności i pozwól się mile zaskoczyć szybką dostawą zamówionych przez Ciebie części samochodowe.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla AUDI