Katalog części zapasowych dla FORD kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do FORD

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
ATE katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki FORD

Podczas gdy amerykański producent samochodów FORD od ponad 100 lat dominuje na niemieckim rynku samochodowym, nigdy nie osiągnął on takiego samego poziomu popularności w innych krajach europejskich, częściowo z powodu słabych wyników w statystykach dotyczących awarii, które od tego czasu uległy znaczącej poprawie. Według niemieckiego automobilklubu ADAC 50 na 1000 egzemplarzy modelu Mondeo posiadało poważną awarię w 2005 roku, podczas gdy w 2012 roku liczba ta zmniejszyła się do jedynie 5 egzemplarzy. Dzięki ogromnemu wyborowi używanych Fordów na pewno znajdziesz ten, który będzie odpowiadał Twoim upodobaniom. Dla osób, które dobrze znają się na możliwych awariach konkretnych modeli i wiedzą, gdzie można tanio nabyć dobrej jakości części zamienne, FORD może być strzałem w dziesiątkę.

Popularne modele Forda i ich typowe obszary problematyczne

Mały samochód Ka, wprowadzony na rynek w 1996 roku, przyciągnął uwagę swoim niezwykłym designem, który jest uroczy, a nie pretensjonalny. Samochody używane z rocznika do 2000 roku posiadają często problemy z układem wydechowym. Właściciele modeli z rocznika do 2006 roku często muszą się borykać z problemami związanymi z rdzą. Inne kwestie, na które należy zwrócić uwagę to problemy z osią i zwiększone zużycie hamulców. Samochód rodzinny o nazwie S-MAX jest znany ze względu na swoje przestronne wnętrze. Typowymi obszarami problematycznymi w modelach z rocznika do 2009 roku są turbosprężarka i filtr cząstek stałych. W innych przypadkach oznaki zużycia ograniczają się głównie do zużytych drążków kierowniczych i uszkodzonych żarówek.

Kuga i Fiesta to ulubione modele Forda w przechodzeniu przeglądu technicznego

Kompaktowy minivan C-Max posiada często problemy z instalacją elektryczną, jak np. awarie kontrolek ostrzegawczych lub centralnego zamka, a usuwanie filtra pyłkowego jest szczególnie skomplikowanym zadaniem. SUV Kuga zdobywa najwyższe noty, jeśli chodzi o łatwość utrzymania w dobrym stanie technicznym. Jedynie uszkodzenia masowego przepływomierza powietrza są częstym problemem. Mały samochód Fiesta, produkowany od 1976 roku, jest jednym z ulubieńców w przechodzeniu przeglądu. Poza zwiększonym zużyciem żarówek, pasków rozrządu, jak i również zużytych pierścieni uszczelniających, nie ma co w nim krytykować. Właściciele Forda Escort powinni zwracać uwagę na wał napędowy, nadmierne straty oleju i korozję.

Kup już teraz wysokiej jakości części zamienne do Forda przez Internet

Często można naprawić Forda za pomocą niedrogich części zamiennych. Jako dostawca wysokiej jakości części do naprawy pompy wody, chłodnicy wody, tłumika, bębnów hamulcowych i wielu innych części zużywalnych, oferujemy naszym klientom możliwość wygodnego zamówienia części w naszym sklepie internetowym po okazyjnych cenach. Cechuje nas łatwa procedura zakupu, szybka dostawa i kompleksowe doradztwo od naszego zespołu ekspertów.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla FORD