Katalog części zapasowych dla TOYOTA kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do TOYOTA

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
FEBI BILSTEIN katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od Toyota Motor Corporation

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki TOYOTA

Producent samochodów TOYOTA zdobył światową sławę dzięki swoim ekologicznym i niezawodnym samochodom. Mimo że japońska marka ma reputację rozsądnego, ale nudnego wyboru z samochodami o nijakim wyglądzie, to opinia ta zmienia się wraz z odważniejszym podejściem firmy do projektowania. Jednocześnie japońska grupa może oferować zaawansowane technicznie pojazdy w stosunkowo niskich cenach dzięki innowacyjnemu systemowi produkcji, który uczynił ją największym producentem samochodów na świecie.

TOYOTA - solidne samochody z nielicznymi słabościami

Model Corolla jest jednym z najczęściej sprzedawanych aut na świecie i od dziesięcioleci jest symbolem trwałości i niezawodności. Auto z silnikiem Diesla z systemem wtrysku Common-rail czasami ma wadliwe turbosprężarki lub problemy z pompą wysokiego ciśnienia. W 1997 roku na rynek wypuszczono Priusa, który był pierwszym modelem z silnikiem hybrydowym produkowanym na dużą skalę. Ta benzynowo-elektryczna hybryda jest także stosunkowo bezproblemowa. Dotyczą jej jedynie typowe problemy związane z rozładowanymi akumulatorami rozruchowymi, nadmiernym ubytkiem czynnika chłodniczego w klimatyzacji i wadliwymi żarówkami. Przeglądy miejskiego auta TOYOTA Yaris wykazują zazwyczaj wysokie zużycie hamulców i sprzęgła, a także wadliwy włącznik zapłonu i reflektory.

Problemy z Auris, Avensis i innymi modelami

Średniej wielkości Avensis, który został wprowadzony na rynek w 1997 roku jako następca Cariny, ma podobną reputację. Zwłaszcza jeśli chodzi o modele z silnikiem D-CAT, w których słabą stroną jest katalizator. Kolejne problemy, na które kierowcy muszą zwracać uwagę, to rdzewiejące zaciski akumulatora i mocowania komory silnika. W używanym, kompaktowym SUV-ie RAV4 należy sprawdzać stan przegubów osiowych w przypadku regularnej jazdy terenowej. Trzeba również dokładnie sprawdzać stan części sprzęgła. W kompaktowym aucie Auris przedwczesne zużycie tarcz hamulcowych i awaria immobilizera są częstymi usterkami.

Kup niedrogie części zamienne do TOYOTY

Chociaż samochody tego pioniera hybrydowego na ogół nie ulegają awariom, to w przypadku usterki części zamienne do naprawy są często dość drogie. Jako wieloletni i przyjazny dla klienta dostawca części zamiennych oferujemy osłony przegubów osi, akumulatory, paski rozrządu, filtry, uszczelki silnika, filtry powietrza i hydrauliczne oraz inne części samochodowe w stosunkowo niskich cenach. Dostawa wysokiej jakości części jest dla nas rzeczą oczywistą. Sprzedajemy tylko części naprawcze renomowanych marek, znanych ze swojej funkcjonalności i trwałości. Bezpieczna płatność, szybka dostawa i przyjazna obsługa klienta to tylko niektóre z powodów, dla których warto złożyć u nas zamówienie.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla TOYOTA