Katalog części zapasowych dla OPEL kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do OPEL

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
ATE katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od General Motors Company

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki OPEL

Klasyczne pojazdy, takie jak Manta, Kadett lub Rekord sprawiły, że OPEL był jednym z niemieckich producentów samochodów odnoszących największe sukcesy. Jednakże już w latach 90-tych XX wieku marka ta zaczęła mieć negatywne opinie. Mówiło się, że jest to marka dla rodzin pracujących i studentów, których nie stać na pojazdy marek VW, BMW czy MERCEDES-BENZ. Problemy dotyczące jakości i designu doprowadziły do utraty wizerunku firmy, dlatego jej zarząd od wielu lat stara się z nimi uporać. Niemiecki producent pojazdów, należący do grupy motoryzacyjnej General Motors, coraz bardziej koncentruje się na innowacjach i odrodzeniu dawnych kultowych modeli samochodów.

OPEL - typowe wady kultowej marki

Firma założona w 1862 roku ma szczególnie silną pozycję w segmencie małych samochodów dzięki modelom Adam, Corsa i Karl. Stary slogan "OPEL. Niezawodny" jest wyjątkowo trafny w przypadku modelu Corsa. Pod względem technicznym modele starszych generacji nie mają prawie żadnych słabych stron. W modelu Corsa D, który został skonstruowany w latach 2006-2014, najczęstszymi problemami są: zużyte łożyska kół, pęknięte sprężyny zawieszenia na przedniej i tylnej osi lub nieszczelne wtryskiwacze w silnikach Diesla. Kompaktowy pojazd Astra, następca Kadetta, był szczególnie podatny na awarie do momentu wypuszczenia na rynek Astry J w 2009 roku. Nowa generacja przyciąga głównie negatywne opinie z powodu rdzewiejącego układu wydechowego, a także problemów z tempomatem, czujnikami, sprężynami i tłumikami drgań. Model Vectra, poprzednik Insignii, kojarzy się z podatnym na rdzę układem wydechowych, typowym dla OPLA, oraz zużywającymi się częściami układu kierowniczego.

Typowe problemy z Zafirą i Omegą

Wśród problemów z używanymi, kompaktowymi vanami Zafira są wadliwe zawory regulacyjne, zatkane filtry cząstek stałych, awarie czujników wałka rozrządu, sondy lambda i przekładni w modelach z sześciobiegową skrzynią biegów. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem pojazdu tej kultowej marki z napędem na tylne koła, na rynku pojazdów używanych znajdziesz tylko jeden, np. średniej klasy Omegę. Ten samochód ma typowy problem z wadliwymi alternatorami i rozrusznikami.

Sklep z niedrogimi częściami zamiennymi z ogromnym wyborem części samochodowych do OPLA

Jesteśmy zorientowanym na klienta sklepem internetowym z częściami samochodowymi. Z naszą pomocą możesz utrzymać używany pojazd tej niemieckiej marki w dobrej kondycji, nie wydając przy tym zbyt wiele pieniędzy. Czy to zbiorniki paliwa, światła, sprężyny śrubowe, łożyska amortyzatorów, czy klocki lub szczęki hamulcowe - sprzedajemy części samochodowe pochodzące od dobrze znanych producentów, które zapewniają długotrwałe bezpieczeństwo, gdy pojazd wymaga naprawy. Prosty i bezpieczny proces płatności, szybkie terminy dostaw i osobiste wsparcie kompetentnego doradcy to tylko niektóre z zalet, które wyróżniają nas na tle innych dostawców. Zamów już teraz swoje części przez Internet i zapoznaj się z naszym doskonałym serwisem.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla OPEL