ELRING 115.100: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Uszczelka korka spustowego oleju
Kupić ELRING Uszczelka korka spustowego oleju w niskiej cenie od Rexbo
Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm] ELRING 4041248009062 sklep online

ELRING Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Miedź, Średnica wewnętrzna: 14[mm]
Numer artykułu: 115.100

Recenzje o Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4041248009062
Recenzje (0)
  • Materiał: Miedź
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • Grubość [mm]: 1,5
  • Kształt: Wersja A
  • alternatywny zestaw naprawczy: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN / ISO: 7603
  • Rok prod. od: 08/1995
  • Średnica [mm]: 20
  • Warunki: nowy
1,19 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Numer silnika od: 105655
  • Numer silnika do: 14142430
  • kod: A6 4A
  • Inne szczegóły
  • Producent: ELRING
  • Typ: Pierżcień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • EAN: 4041248009062
ELRING 4041248009062

numer 4041248009062 Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju marki ELRING odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 234032235
AUDI N0138492
AUDI N138492
CHRYSLER 05073946AA
CUPRA N0138492
CUPRA N138492
DAEWOO 94525114
DAF 0244680
DEUTZ 01118693
DEUTZ 01301223
DODGE 05073946AA
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
HANOMAG HENSCHEL N007603014106
ISUZU 9095714140
IVECO 16508160
JEEP 05073946AA
KHD 01118693
KHD 01301223
MAGIRUS-DEUTZ 01118693
MAGIRUS-DEUTZ 01301223
MAN 06561900706
MASSEY FERGUSON 1440012X1
MAZDA 995621400
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
MITSUBISHI MN960041
MWM 01118693
MWM 604920101420
NISSAN 11026HG00B
NISSAN 11026HG00F
NISSAN 11026HG00H
OPEL 11023582
OPEL 2091046
OPEL 4803630
OPEL 94525114
RAM 05073946AA
RENAULT TRUCKS 0003008058
RENAULT TRUCKS 0870073700
RENAULT TRUCKS 5000254857
RENAULT TRUCKS 7703062043
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
SEAT N0138492
SEAT N138492
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
GOETZE 33-110870-00
PAYEN NA5133
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15037900
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
BOSCH 2 916 710 609
FEBI BILSTEIN 07215
FEBI BILSTEIN 12281
CORTECO 005565H
CORTECO 005565S
CORTECO 12015256B
SWAG 32 91 2281
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
VAICO V10-2265
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT Spare Parts 9.01028
GATES GAT4394
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
PAYEN KG664
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
BLUE PRINT ADV180106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
AUTOMEGA 190021210
AJUSA 21013700
FA1 259.150-U-25
URO Parts 3536966
KS TOOLS 430.2505
KLOKKERHOLM 9557473
BGA OS0310
FAI AutoParts OS870
VAICO V30-1007
FA1 259.150.010
AUGER 71508
PAYEN KG5366
ACKOJA A53-0068
PAYEN KG5369
PAYEN PA401
FA1 257.877.011
PAYEN KG5144
TRISCAN 8550 100003
AIC 52648
STARK SKDP-2580053
RIDEX 593D0054
METZGER 8030071
AJUSA 21037700
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o ELRING Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 115.100
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4041248009062
(0)
4 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4041248009062
(0)
3 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4041248009062
(0)
2 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4041248009062
(0)
1 Recenzje Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju 4041248009062
(0)