Katalog części zapasowych dla VW kupić tanio
Markę
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Części samochodowe pasujące do VW

Wybór naszych marek premium

STARK katalog części zamiennych
BOSCH katalog części zamiennych
SACHS katalog części zamiennych
SKF katalog części zamiennych
VALEO katalog części zamiennych
VAN WEZEL katalog części zamiennych
MAPCO katalog części zamiennych
A.B.S. katalog części zamiennych
HELLA katalog części zamiennych
ATE katalog części zamiennych
MONROE katalog części zamiennych
TRW katalog części zamiennych
Inni marki samochodowe od Volkswagen AG

Użyteczne informacje na temat serwisu i przeglądu samochodów marki VW

Największy niemiecki producent samochodów przekonuje do siebie klientów dzięki bogatej ofercie modeli. Argumentem zachęcającym do kupna tego samochodu jest fakt, że praktycznie co szósty samochód osobowy w Europie jest marki VW. To oznacza, że można znaleźć szeroki wybór części zamiennych w niskich cenach w porównaniu z innymi producentami samochodów. Nawet zakup części zamiennych do modeli, które mają ponad 20 lat nie stanowi zazwyczaj problemu. Po zakończeniu produkcji modelu VW Phaeton w marcu 2016 roku, drugi największy na świecie producent samochodów nie ma za wiele do zaoferowania fanom luksusowych pojazdów.

Typowe wady małych i kompaktowych pojazdów marki Volkswagen

Samochód miejski Lupo został wprowadzony na rynek w 1998 roku. Był on skierowany do nabywców, którzy poszukiwali małego i taniego pojazdu. W używanych wersjach tych niemieckich małych samochodów często występują usterki mechanizmu wycieraczek, elektrycznych szyb i szyberdachu. W modelu Polo, najlepiej sprzedającym się małym samochodzie w Niemczech, często trzeba naprawiać uszczelki drzwi, dźwignię hamulca ręcznego, przewody hamulcowe i układ wydechowy. Model Golf, który jest codziennym i najbardziej popularnym pojazdem kompaktowym w Niemczech, jest podatny na awarie elementów układu hamulcowego i wydechowego, zwłaszcza w modelach trzeciej i czwartej generacji. W nowszych modelach dość często występują problemy z elektryką.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie używanego VW Passata i podobnych samochodów?

Passat jest dość często wykorzystywany jako samochód służbowy, przez co zużycie hamulców jest zazwyczaj znacznie większe. Ponadto należy regularnie sprawdzać stan łożysk połączeń poprzecznych i wahaczy wzdłużnych. Model Bora ma problemy z uszczelnieniem układu mycia, wadliwym wskaźnikiem poziomu paliwa lub uszkodzonym zamkiem. Właściciele modeli Touran często skarżą się na zużyte piasty i łożyska kół, klocki i tarcze hamulcowe oraz wadliwe turbosprężarki.

Zakup najwyższej jakości części zamiennych do pojazdów marki VW przez Internet

Jako wieloletni dostawca części samochodowych jesteśmy zobowiązani do szybkiego dostarczania naszym klientom niedrogich części do pojazdów marki VW. W naszym magazynie dostępny jest szeroki wybór niezbędnych części samochodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ich szybką dostawę. Sprzedajemy wysokiej jakości części pochodzące od znanych producentów, które imponują niezawodnością i trwałością. W naszym sklepie internetowym już za pomocą kilku kliknięć możesz znaleźć różne części: od pomp serwo i wałów napędowych, przez napinacze i rolki zwrotne, po pompy paliwowe do modeli różnych serii w celu niedrogiej naprawy samochodu.

Najlepiej sprzedające się części samochodowe dla VW