Kategoria Czyszczenie szyb: Silniczek spryskiwaczy, Pompka do spryskiwaczy, Silniczek do spryskiwaczy, Pompka spryskiwacza szyb, Pompka płynu do spryskiwaczy, Pompa spryskiwacza w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Silniczek do spryskiwaczy

BOSCH Pompa spryskiwacza najwyższej jakości
FEBI BILSTEIN Pompa spryskiwacza najwyższej jakości
RIDEX Pompa spryskiwacza najwyższej jakości
MAPCO Pompa spryskiwacza najwyższej jakości
STARK Pompa spryskiwacza najwyższej jakości
Silniczek spryskiwaczy TOPRAN w przystępnej cenie
Silniczek spryskiwaczy SWAG w przystępnej cenie
Silniczek spryskiwaczy METZGER w przystępnej cenie
Silniczek spryskiwaczy JP GROUP w przystępnej cenie
Silniczek spryskiwaczy HELLA w przystępnej cenie

Pompka spryskiwacza szyb dla samochód kupić niedrogo online

Pompy spryskiwacza szyby przedniej dostarczają płyn roboczy ze zbiornika do dysz, które spryskują nim szybę przednią. Części te nie posiadają z góry określonej żywotności.

Co należy wiedzieć na temat wymiany pomp spryskiwacza szyby przedniej?

  1. Jeśli dana część samochodowa ulegnie awarii, płyn do spryskiwaczy będzie dostarczany do zbiornika nieregularnie lub w ogóle.
  2. Jeśli posiadasz doświadczenie w naprawach samochodowych, możesz z łatwością samodzielnie zamontować nową część. Do tego potrzebna Ci będzie grzechotka i zestaw wkrętaków i kluczy. W zależności od konstrukcji samochodu często konieczne jest wyjęcie akumulatora oraz innych elementów, które uniemożliwiają dostęp do wyżej wspomnianego urządzenia.
  3. Przed rozpoczęciem pracy odłącz ujemny zacisk od akumulatora, zdejmij zbiornik wyrównawczy oraz spuść płyn roboczy. Po zakończeniu wymiany wyreguluj ustawienie dysz. Większość pojazdów posiada do tego specjalne śruby.
  4. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić pompy spryskiwacza szyby przedniej, a także w razie zaistniałej potrzeby wszystkie pozostałe elementy do tego podzespołu w celu jednoczesnej wymiany.
  5. W sezonie zimowym stosuj wyłącznie płyn do spryskiwaczy, który nie zamarza nawet w temperaturze -20°C. Przedłuży to żywotność elementów danego systemu.

Oferty Pompka płynu do spryskiwaczy auto części