RIDEX 654W0003: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Łożysko koła
Kupić RIDEX Łożysko koła w niskiej cenie od Rexbo
Zestaw łożysk koła Tylna oś po obydwu stronach, bez pierścienia nadajnika impulsów ABS RIDEX 4059191319619 sklep online

RIDEX Zestaw łożysk koła Tylna oś po obydwu stronach, bez pierścienia nadajnika impulsów ABS
Numer artykułu: 654W0003

Recenzje o Zestaw łożysk koła 4059191319619
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: Tylna oś po obydwu stronach
  • Wysokość 1 [mm]: 37
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez pierścienia nadajnika impulsów ABS
  • Średnica [mm]: 52
  • Ciężar [kg]: 0,32
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 25
  • Warunki: nowy
72,33 PLN* Zachowaj: 15%
61,48 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Zestaw łożysk koła
  • EAN: 4059191319619
RIDEX 4059191319619

numer 4059191319619 Zestaw łożysk koła marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
DACIA 6001548986
DACIA 7701205812
MASSEY FERGUSON 51850212
MASSEY FERGUSON 51852051
MASSEY FERGUSON 51852358
MASSEY FERGUSON 51852440
NISSAN 43210AX000
NISSAN 43210AZ300
RENAULT 6001547700
RENAULT 6001548986
RENAULT 7701205812
RENAULT 7701208767
RENAULT 7701462217
RENAULT 7701463523
RENAULT 7701465735
RENAULT 7703090253
RENAULT 7703090313
RENAULT 7703090433
RENAULT 8660001817
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Zestaw łożysk koła
KAGER 83-0320
SKF VKBA 3525
SKF VKBA 3556
SKF VKBA 3658
SKF VKBA 961
SKF VKBA 969
SKF VKBD 0112
SKF VKBD 0116
SKF VKBD 0124
SKF VKBD 0125
SKF VKBD 0132
SKF VKBD 0133
SKF VKBD 0138
SKF VKBD 0140
SKF VKBD 0142
SKF VKBD 0143
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4711061
QUINTON HAZELL QWB1088
QUINTON HAZELL QWB431
QUINTON HAZELL QWB662
KRAFT 4105010
METZGER WM 1088
METZGER WM 662
FEBI BILSTEIN 05538
SNR KF155.104U
SNR KF155.105U
SNR R155.19
SNR R155.63
SNR R155.89
NK 763908
NK 763914
NK 763938
NK 763949
OPTIMAL 602858
OPTIMAL 702312
OPTIMAL 702352
OPTIMAL 702899
MAPCO 26102
MAPCO 26103
MEYLE 16-14 650 0001
MEYLE 16-14 750 0005
JAPANPARTS KK-21071
VAICO V46-0049
VAICO V46-0091
FAG 713 6302 50
FAG 713 6303 00
FAG 713 8015 10
FLENNOR FR791201
FLENNOR FR791201L
FLENNOR FR791241
TOPRAN 700 179
TOPRAN 700 185
BLUE PRINT ADN18346
FEBI BILSTEIN 05537
LEMFÖRDER 18204 01
BTA H21071BTA
BTA H2R002BTA
BTA H2R040BTA
BTA H2R009BTA
TRISCAN 8530 25202
TRISCAN 8530 25203
TRISCAN 8530 25239
OPTIMAL 702312L
OPTIMAL 702312S
STARK SKWB-0180002
STARK SKWB-0180034
NIPPARTS N4711064
A.B.S. 200004
A.B.S. 200045
RUVILLE 5563
RUVILLE 5519
KAMOKA 5600011
KAMOKA 5600027
KAMOKA 5600069
KAMOKA 5600070
RUVILLE 5563D
RIDEX 654W0003
RIDEX 654W0035
SWAG 60 90 5537
SWAG 60 90 5538
IJS GROUP 10-1129
IJS GROUP 10-1141
IJS GROUP 10-1288
IJS GROUP 10-1343
GSP GK0969
GSP GK3525
GSP GK3556
JP GROUP 4351301519
JP GROUP 4351301819
STARK SKWB-0180784
MAGNETI MARELLI 361111183871
GSP GK0961
GSP GK3658
BENDIX 051192B
AUTOMEGA 110108710
AUTOMEGA 110110410
PROFIT 2501-0869
PROFIT 2501-3525
MAPCO 26363
MAXGEAR 33-0055
MAXGEAR 33-0059
MAXGEAR 33-0294
MAXGEAR 33-0318
MAXGEAR 33-0337
MASTER-SPORT 3525-SET-MS
KRAFT 4105130
JAPKO 421071
ASHIKA 44-21071
MASTER-SPORT 961-SET-MS
MOOG CI-WB-12232B
FEBEST DAC25520037-KIT
FAST FT22112
MOOG PE-WB-11403
MOOG RE-WB-11479
MOOG RE-WB-11486
MOOG RE-WB-11486D1
MOOG RE-WB-11486D2
MOOG RE-WB-11514
MOOG RE-WB-12752
STC T474001
DENCKERMANN W413091
DENCKERMANN W413092
DENCKERMANN W413261
KAVO PARTS WBK-6509
TRISCAN 8530 25239A
JP GROUP 4151302410
ALANKO 10343548
RIDEX 654W0652
JP GROUP 4351301510
JP GROUP 4351301810
MASTER-SPORT 3658-SET-MS
NSK KH10073
NSK KH10074
OPTIMAL 602858L
ZZVF ZVPH004
NSK KH10177
KAMOKA 5600101
MASTER-SPORT 3556-SET-MS
MASTER-SPORT 5538B-PCS-MS
AIC 52739
DAYCO KWD1010
DAYCO KWD1094
Dr!ve+ DP2010.10.0097
Dr!ve+ DP2010.10.0132
Dr!ve+ DP2010.10.0317
JPN 20L1056-JPN
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX Zestaw łożysk koła 654W0003
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319619
(0)
4 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319619
(0)
3 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319619
(0)
2 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319619
(0)
1 Recenzje Zestaw łożysk koła 4059191319619
(0)