JAPKO 600619: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Tarcza hamulcowa
Kupić JAPKO Tarcza hamulcowa w niskiej cenie od Rexbo
Tarcza hamulcowa Oś przednia, Ø: 280[mm], wentylowany, Ø: 280[mm] JAPKO 221091415321340153213 sklep online

JAPKO Tarcza hamulcowa Oś przednia, Ø: 280[mm], wentylowany, Ø: 280[mm]
Numer artykułu: 600619

Recenzje o Tarcza hamulcowa 221091415321340153213
Recenzje (0)
  • Strona zabudowy: Oś przednia
  • Średnica [mm]: 280
  • Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
  • Ilość otworów: 5
  • Rok prod. od: 09/2001
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24
  • Minimalna grubość [mm]: 22
  • Wysokość [mm]: 66
  • Warunki: nowy
256,81 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: JAPKO
  • Typ: Tarcza hamulcowa
  • EAN: 221091415321340153213
JAPKO 221091415321340153213

numer 221091415321340153213 Tarcza hamulcowa marki JAPKO odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 14048190
ALFA ROMEO 14115090
ALFA ROMEO 14145390
ALFA ROMEO 14151090
ALFA ROMEO 50512995
ALFA ROMEO 6000629846
ALFA ROMEO 6000629849
ALFA ROMEO 6000629990
ALFA ROMEO 6000630916
ALFA ROMEO 60800959
ALFA ROMEO 60800960
ALFA ROMEO 60800962
ALFA ROMEO 60800968
ALFA ROMEO 60809229
ALFA ROMEO 60814186
ALFA ROMEO 71739634
ALFA ROMEO 71753854
ALFA ROMEO 71754090
ALFA ROMEO 71754214
ALFA ROMEO 71754647
ALFA ROMEO 71754862
ALFA ROMEO 71765051
ALFA ROMEO 71765053
ALFA ROMEO 71765055
ALFA ROMEO 71765646
ALFA ROMEO 71765647
ALFA ROMEO 71769092
ALFA ROMEO 71769274
ALFA ROMEO 71769275
ALFA ROMEO 71769471
ALFA ROMEO 71772777
ALFA ROMEO 71772816
ALFA ROMEO 71777109
ALFA ROMEO 71777111
ALFA ROMEO 71777113
ALFA ROMEO 71777114
ALFA ROMEO 71805180
ALFA ROMEO 71805181
ALFA ROMEO 71805182
ALFA ROMEO 71805183
ALFA ROMEO 71805184
ALFA ROMEO 71805185
ALFA ROMEO 71805187
ALFA ROMEO 71805639
ALFA ROMEO 71805640
ALFA ROMEO 71805641
ALFA ROMEO 71805642
ALFA ROMEO 7905527371
CHRYSLER 5802219038
CHRYSLER 8094864
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Tarcza hamulcowa
FRIGAIR 1313.5292
FRIGAIR 1333.5360
BOSCH F 026 407 083
VAICO V22-0229
VAICO V42-0125
MANN-FILTER CU 2232
MANN-FILTER W 9009
MANN-FILTER WP 1144
BERU GN037
BOSCH 0 451 103 261
BOSCH 0 451 203 201
BOSCH 0 986 424 597
BOSCH 0 986 494 071
BOSCH 1 457 433 520
PURFLUX A1211
PURFLUX LS867B
QUINTON HAZELL BP1501
BREMBO P 23 115
HENGST FILTER E416L
HENGST FILTER H14W28
HENGST FILTER H17W29
HENGST FILTER H210WN
MAGNETI MARELLI 153071760101
MAGNETI MARELLI 350203062890
FEBI BILSTEIN 06882
FEBI BILSTEIN 11507
FEBI BILSTEIN 16555
FEBI BILSTEIN 31300
FEBI BILSTEIN 36493
MAPCO 61144
MAPCO 6555
JAPANPARTS B122
JAPANPARTS B125
JAPANPARTS FAA-KI20
JAPANPARTS FC-ECO016
JAPANPARTS FC-K18S
JAPANPARTS FO-ECO044
JAPANPARTS FO-ECO058
VAICO V24-0019
VAICO V24-0047
VAICO V24-0064
VAICO V24-7178
VAICO V42-0050
KRAFT 1703040
VEMO V24-30-1006
VEMO V24-30-1103-1
LPR 05P674
MAHLE ORIGINAL LA 297
MAHLE ORIGINAL LX 854
MAHLE ORIGINAL OC 248
MAHLE ORIGINAL OC 613
TOPRAN 721 013
COOPERSFIAAM FILTERS FL6891
COOPERSFIAAM FILTERS FL9086
COOPERSFIAAM FILTERS FT5018A
COOPERSFIAAM FILTERS FT5266
COOPERSFIAAM FILTERS FT5844
COOPERSFIAAM FILTERS PA7298
COOPERSFIAAM FILTERS PC8174
BOSCH 1 987 432 133
SKF VKMC 02195-2
JAPANPARTS PM403
MAPCO 64609
VEMO V99-84-0003
FEBI BILSTEIN 38882
VAICO V24-0344
VALEO 586014
UFI 23.303.00
UFI 23.546.00
MAHLE ORIGINAL OC 983
FEBI BILSTEIN 39830
BOSCH 1 987 946 458
KNECHT LX 854
KNECHT OC 248
KNECHT LA 297
KNECHT OC 613
KNECHT OC 983
DT Spare Parts 6.24207
BOSCH F 002 G50 048
JAPANPARTS A-603
JAPANPARTS FO-022S
JAPANPARTS FO-ECO095
JAPANPARTS FO-ECO107
VALEO 586115
STARK SKBP-0010036
TRW GDB1482DTE
TRW GDB1485DTE
GATES KP45623XS
VAICO V24-0469
VAICO V24-0480
SOFIMA S 0920 R
SOFIMA S 3003 DR
TEXTAR 2375701
MINTEX MDB3040
DENCKERMANN A210007
BLUE PRINT ADN12123
BLUE PRINT ADL144201
KAMOKA F100401
KAMOKA F102701
KAMOKA F114101
KAMOKA JQ1011850
KAMOKA JQ1012932
KAMOKA JQ1012938
MISFAT P112
MISFAT Z303
MISFAT Z621
PURFLUX A1070
PURFLUX A1071
PURFLUX AH250
PURFLUX LS235
PURFLUX LS389
ASHIKA 10-ECO044
JAPANPARTS CE-021
JAPANPARTS MM-00010
JAPANPARTS MM-00582
RUVILLE 56036781
HENGST FILTER E3976LI
HENGST FILTER E1930LC-2
MAGNETI MARELLI 363700201883
ASHIKA 21-KI-K20
STARK SKIF-0170262
STARK SKAF-0060206
STARK SKOF-0860040
STARK SKOF-0860110
RIDEX 402B0037
RIDEX 424I0258
ASHIKA 10-ECO095
RIDEX 8A0202
STARK SKWPT-0750099
RIDEX 7O0005
RIDEX 7O0041
MEAT & DORIA 15321/3
MEAT & DORIA 15569
HOFFER 15321/3
HOFFER 15569
RIDEX 7O0111
SWAG 70 93 9830
HIDRIA H1 815
JP GROUP 1218505300
JP GROUP 1218505309
JP GROUP 3028100209
CHAMPION COF101108S
FRIGAIR CT04.701
ASHIKA 30-ECO016
ASHIKA 10-ECO058
ASHIKA 30-K0-018
KOLBENSCHMIDT 50013359
KOLBENSCHMIDT 50014079
ALCO FILTER SP-1330
MAGNETI MARELLI 153071760520
MAGNETI MARELLI 363916060115
DT Spare Parts 7.59009
KAMOKA JQ101212
SogefiPro FT8501A
ASHIKA 01-00-021
JAPKO 01021
ASHIKA 10-00-022
ASHIKA 10-ECO107
JAPKO 10022
MEYLE 15-12 320 0000
PROFIT 1540-0306
KRAFT 1736820
AUTOMEGA 180041810
AUTOMEGA 180060310
MEAT & DORIA 18531
JAPKO 1ECO044
JAPKO 1ECO058
JAPKO 1ECO095
JAPKO 1ECO107
MEYLE 214 860 0003
JAPKO 21K20
MAXGEAR 26-0031
MAXGEAR 26-0566
BREMI 26063
METELLI 30-1352-4
JAPKO 30K18
JAPKO 3ECO016
MEYLE 40-14 322 0001
FEBI BILSTEIN 49537
ASHIKA 50-00-0003
ASHIKA 50-00-0015
ASHIKA 50-00-0025
ASHIKA 50-00-0036
ASHIKA 50-00-0045
ASHIKA 50-00-0058
ASHIKA 50-00-0061
ASHIKA 50-00-0071
ASHIKA 50-00-0087
JAPKO 500003
JAPKO 500015
JAPKO 500025
JAPKO 500036
JAPKO 500045
JAPKO 500058
JAPKO 500061
JAPKO 500071
JAPKO 500087
ASHIKA 51-00-00003
ASHIKA 51-00-00004
ASHIKA 51-00-022
JAPKO 510003
JAPKO 510004
JAPKO 51022
INA 530 0625 30
ASHIKA 60-09-927
TOPRAN 600 095
JAPKO 60927
SWAG 62 93 1300
SWAG 62 94 9537
SWAG 70 91 6555
SWAG 70 93 8882
HELLA 8DB 355 014-731
ASHIKA A-603
JAPKO A-603
DENCKERMANN A210507
BLUE PRINT ADL142104
DENCKERMANN B110185
ASHIKA B122
JAPKO B122
ASHIKA B125
JAPKO B125
FTE BL1796A4
FTE BL1796B4
BSG BSG 70-140-003
FRAM CA10046
FRAM CA8899
FRAM CA9230
FRAM CF10200
MANN-FILTER CU 2232/1
DIEDERICHS DCI0016
DIEDERICHS DCI0137
CLEAN FILTER DF1898
JAPANPARTS DI-927
CLEAN FILTER DO1838
Dr!ve+ DP1110.11.0013
Dr!ve+ DP1110.11.0102
MECAFILTER ELH4157
MECAFILTER ELH4375
MECAFILTER ELP3687
MULLER FILTER FC105
JAPANPARTS FO-500S
MULLER FILTER FO294
MULLER FILTER FO3003
FAST FT29051
FAST FT29084
FAST FT29112
FAST FT29115
FAST FT29147
FAST FT37312
FAST FT38002
FAST FT38072
SogefiPro FT4584
SogefiPro FT6526
FAST FT82706
KAMOKA JQ101279
GRAF KP1085-4
GRAF KP1352-4
DENCKERMANN M110761
ASHIKA MA-00010
ASHIKA MA-00582
JAPKO MJ00010
JAPKO MJ00582
CLEAN FILTER NC2194
MASTER-SPORT P1144-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT P1144-OF-PCS-MS
DONALDSON P550226
JAPANPARTS PA-0003AF
JAPANPARTS PA-0015AF
JAPANPARTS PA-0025AF
JAPANPARTS PA-0036AF
JAPANPARTS PA-0045AF
JAPANPARTS PA-0058AF
JAPANPARTS PA-0061AF
JAPANPARTS PA-0071AF
JAPANPARTS PA-0087AF
FRAM PH10267
FRAM PH4847A
FRAM PH5566A
ASHIKA PM403
JAPKO PM403
JAPANPARTS PP-0003AF
JAPANPARTS PP-0004AF
JAPANPARTS PP-022AF
QUINTON HAZELL QFA0712
QUINTON HAZELL QFC0332
QUINTON HAZELL QFL0082
QUINTON HAZELL QFL0281
WIX FILTERS WL7160
WIX FILTERS WL7445
WIX FILTERS WP9260
ZAFFO Z517
MAGNETI MARELLI 363700423115
ASHIKA 60-09-931
BLUE PRINT ADL142107
BLUE PRINT ADL142518
DT Spare Parts 12.90317
MASTER-SPORT 1144-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 9009-OF-PCS-MS
MAXGEAR 26-0764
JAPKO 60931
KRAFT 1703397
RIDEX 3096W0100
ASHIKA 30-00-0200
JAPKO 300200
FILTRON K 1189
FILTRON OP 592/9
FILTRON OP 594
LUCAS LKP180
QUARO QP2677C
BUGATTI KBU10184D
ZEKKERT BS-2920
ZEKKERT BS-2939
JAPANPARTS DI-0222
ASHIKA 60-00-0221
ASHIKA 60-00-0222
ASHIKA 60-00-0229
ASHIKA 60-00-0619
ASHIKA 61-00-0202
AUTOMEGA 217946110
MASTER-SPORT 2232-IF-PCS-MS
JAPKO 600221
JAPKO 600222
JAPKO 600229
JAPKO 600619
JAPKO 610202
JAPANPARTS PA-0204AF
JAPANPARTS PA-0213AF
JAPANPARTS PA-0248AF
ASHIKA 50-00-0204
ASHIKA 50-00-0213
ASHIKA 50-00-0227
ASHIKA 50-00-0248
ASHIKA 60-00-0206
ASHIKA 60-00-0223
JAPKO 500204
JAPKO 500213
JAPKO 500227
JAPKO 500248
JAPKO 600206
JAPKO 600223
ASHIKA 50-00-0624
ASHIKA 51-00-0220
SAMKO 5SP674
JAPKO 500624
JAPKO 510220
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715015
MASTER-SPORT 450001122
HELLA 8EG 008 498-651
MASTER-SPORT 2232-IFB-PCS-MS
RIDEX 402B1501
PURRO PUR-PC1004
Dr!ve+ DP1110.12.0341
ProfiPower 1F0065
BOSCH F 026 407 321
MTR 12138308
IVECO 5802823579
IVECO 2995655
RIDEX PLUS 7O0041P
RIDEX PLUS 7O0065P
IVECO 2994057
IVECO 5802219038
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o JAPKO Tarcza hamulcowa 600619
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Tarcza hamulcowa 221091415321340153213
(0)
4 Recenzje Tarcza hamulcowa 221091415321340153213
(0)
3 Recenzje Tarcza hamulcowa 221091415321340153213
(0)
2 Recenzje Tarcza hamulcowa 221091415321340153213
(0)
1 Recenzje Tarcza hamulcowa 221091415321340153213
(0)