Kategoria Zawieszenie, wahacze: Śruby do kół, Śruby zabezpieczające, Szpilka koła, Zestaw śrub zabezpieczających w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Szpilka koła

FEBI BILSTEIN Śruby do kół najwyższej jakości
RIDEX Śruby do kół najwyższej jakości
MAPCO Śruby do kół najwyższej jakości
VAICO Śruby do kół najwyższej jakości
STARK Śruby do kół najwyższej jakości
Śruby do kół TOPRAN w przystępnej cenie
Śruby do kół SWAG w przystępnej cenie
Śruby do kół METZGER w przystępnej cenie
Śruby do kół JP GROUP w przystępnej cenie
Śruby do kół LEMFÖRDER w przystępnej cenie

Zestaw śrub zabezpieczających dla samochód kupić niedrogo online

Śruby i nakrętki do kół są używane do mocowania kół na piastach. Żywotność serwisowa tych elementów mocujących nie jest ograniczona.

Co powinieneś wiedzieć o wymianie śrub i nakrętek do kół

  1. W momencie, gdy elementy mocujące ulegną uszkodzeniu, koło nie jest już bezpiecznie przymocowane, co skutkuje jego luzem. W niektórych przypadkach może nawet odkręcić się podczas jazdy. Kiepski stan elementów mocujących jest sygnalizowany zbaczaniem pojazdu z pożądanego toru jazdy, a także wibracjami pojawiającymi się na zawieszeniu. Usterki mogą również zostać wykryte podczas rutynowego przeglądu.
  2. Można samodzielnie wymienić te elementy przy użyciu klucza dynamometrycznego. Należy ściśle przestrzegać momentu dokręcenia podanego przez producenta pojazdu. Nie należy korzystać z klucza pneumatycznego, gdyż istnieje wtedy duże ryzyko przekręcenia elementów mocujących.
  3. Jeśli dane części samochodowe są skorodowane, to często bardzo trudno jest je odkręcić. W takim przypadku zaleca się nałożenie na ich powierzchnię specjalnego smaru i pozostawienie go na czas określony przez producenta środka. Zazwyczaj po takiej procedurze będzie je można łatwo odkręcić za pomocą klucza do kół o odpowiednim rozmiarze.
  4. Montaż elementów kołnierzowych ma pewne cechy szczególne. Przykładem na to jest konieczność nałożenia smaru między podkładkę a sześciokątną nakrętkę podczas montażu. Tym samym smar nie powinien dostać się na część podkładki, która styka się z felgą koła.
  5. Z reguły w przypadku uszkodzenia wyłącznie jednego elementu mocującego nie zabrania się pozostawienia innych elementów bez wymiany, jeżeli na ich powierzchni nie ma żadnych odprysków, pęknięć lub śladów korozji. Tym samym ich naprawa jest tania. Wymiana całego zestawu najczęściej ma miejsce podczas procesu tuningu pojazdu. W naszym sklepie internetowym możesz już teraz kupić śruby i nakrętki do kół od zaufanych producentów. Podczas składania zamówienia przez Internet podaj markę i model pojazdu, a nasi specjaliści działu obsługi klienta pomogą Ci w zakupie produktów, które z pewnością będą pasowały do wszystkich parametrów Twojego pojazdu.
  6. Jeśli jeden z elementów mocujących odpadł i się zgubił, nie zwlekaj z kupnem nowego. Można je zakupić oddzielnie w niskiej cenie. Jeśli ilość śrub i nakrętek do kół jest mniejsza od wymaganej, to wtedy są one wystawione na nadmierne obciążenie mechaniczne i szybciej ulegają uszkodzeniom.

Oferty Koło / mocowanie koła auto części