Kategoria Karoseria: Wzmocnienie czołowe, Wzmocnienie przednie, Wzmocnienie pasa przedniego w sklepie internetowym
Markę
1
Model
2
Modyfikację
Modyfikację
3

Producentów części zamiennych dla Wzmocnienie pasa przedniego

VAICO Wzmocnienie przednie najwyższej jakości
VAN WEZEL Wzmocnienie przednie najwyższej jakości
JP GROUP Wzmocnienie przednie najwyższej jakości
JOHNS Wzmocnienie przednie najwyższej jakości
PRASCO Wzmocnienie przednie najwyższej jakości
Wzmocnienie czołowe BLIC w przystępnej cenie
Wzmocnienie czołowe DIEDERICHS w przystępnej cenie
Wzmocnienie czołowe BUGIAD w przystępnej cenie
Wzmocnienie czołowe SIEGEL AUTOMOTIVE w przystępnej cenie
Wzmocnienie czołowe DPA w przystępnej cenie

Pas przedni dla samochód kupić niedrogo online

Ramy chłodnicy są przeznaczone do zamocowania wymiennika ciepła. Utrzymują one na miejscu także zderzak oraz przednie oświetlenie. Żywotność tych części nie jest z góry określona.

Co należy wiedzieć na temat wymiany ram chłodnicy?

  1. Oznakami uszkodzenia konstrukcyjnego mogą być zwiększone odstępy pomiędzy przednimi elementami nadwozia oraz trudności z zamknięciem maski samochodu. Podczas jazdy pojawia się odgłos grzechotania z miejsca, w którym znajduje się część.
  2. Część należy wymienić na stacji serwisowej, ponieważ tego typu praca jest zazwyczaj pracochłonna i wymaga czasami użycia spawarki. Spinki można usunąć przy pomocy płaskiego śrubokręta, a śruby - przy pomocy grzechotki i nasadki. Przy montażu nowej części zaleca się nałożenie niewielkiej ilości uszczelniacza na elementy złączne.
  3. W trakcie pracy ważne jest sprawdzenie stanu pobliskich części, zwłaszcza jeśli pojazd jest naprawiany po wypadku samochodowym. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ramy chłodnicy oraz inne komponenty w przystępnych cenach. Ponadto zakupy online stają się jeszcze bardziej opłacalne podczas naszych promocji.
  4. Umiejscowienie tej części sprawia, że jest ona narażona na zabrudzenia z drogi. Aby przedłużyć żywotność metalowych elementów, niezbędne jest regularne stosowanie środka antykorozyjnego. Ostrożna jazda pomoże uniknąć zniekształcenia ramy w wyniku uderzenia.

Oferty Wzmocnienie czołowe auto części