BOSCH 1 987 429 404: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzacja
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Elektryka
  • Filtr
  • Karoseria
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / części montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr powietrza
Kupić BOSCH Filtr powietrza w niskiej cenie od Rexbo
Filtr powietrza BOSCH 02031651433440403700 sklep online

BOSCH Filtr powietrza
Numer artykułu: 1 987 429 404

Recenzje o Filtr powietrza 02031651433440403700
Recenzje (0)
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Długość [mm]: 344,5
  • Szerokość [mm]: 135,5
  • Wysokość [mm]: 70,3
  • Strefy klimatyczne: nie dla zimnych klimatów
  • Ilość: 1
  • Warunki: nowy
51,21 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: BOSCH
  • Typ: Filtr powietrza
  • EAN: 02031651433440403700
BOSCH 02031651433440403700

numer 02031651433440403700 Filtr powietrza marki BOSCH odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI 1K0129620D
AUDI 1K0129620G
AUDI 3C0129620A
AUDI 3C0129620B
AUDI 5C0129620
BOSCH AFVW12
BOSCH S9404
SEAT 1K0129620D
SKODA 1K0129620D
VW 1K0129620D
VW 1K0129620F
VW 1K0129620G
VW 3C0129620A
VW 3C0129620B
VW 5C0129620
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr powietrza
VAICO V10-1620
MANN-FILTER C 35 154
BOSCH 1 987 429 404
HENGST FILTER E488L
MAGNETI MARELLI 152071758677
FEBI BILSTEIN 22552
MAPCO 60816
MEYLE 112 129 0040
VAICO V10-0621
KRAFT 1710410
MAHLE ORIGINAL LX 1211
TOPRAN 109 788
COOPERSFIAAM FILTERS PA7444
VALEO 585001
JC PREMIUM B2W042PR
UFI 30.187.00
KNECHT LX 1211
STARK SKAF-0060003
CHAMPION CAF100806P
SOFIMA S 2012 A
BLUE PRINT ADV182204
KAMOKA F201201
MISFAT P419
PURFLUX A1160
RIDEX 8A0004
OPTIMAL FA-00803
BUGIAD BSP20663
JP GROUP 1118602800
JP GROUP 1118602809
FRIGAIR AR10.101
ALCO FILTER MD-8060
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.210
MEYLE 112 330 0003/S
MEYLE 112 330 0004/S
MEYLE 112 330 0005/S
PROFIT 1512-1022
AUTOMEGA 180025510
MAXGEAR 26-0153
SWAG 30 92 2552
MASTER-SPORT 35154-LF-PCS-MS
KOLBENSCHMIDT 50013608
DENCKERMANN A140459
DENCKERMANN A140460
TECNOCAR A2102
Borsehung B12811
BSG BSG 90-135-011
FRAM CA9711
Dr!ve+ DP1110.10.0114
OPEN PARTS EAF3001.10
MECAFILTER ELP9072
CLEAN FILTER MA1356
MULLER FILTER PA2102
QUINTON HAZELL QFA0442
MOTAQUIP VFA1058
PZL Filters WA50475
WIX FILTERS WA6781
VIKA 11290204901
MEAT & DORIA 16835
FILTRON AP 139/2
DJ PARTS FA1399
STEP FILTERS AE29070
MASTER-SPORT 450001012
MASTER-SPORT 450001013
MASTER-SPORT 450001723
MASTER-SPORT 450001773
MASTER-SPORT 450001783
MASTER-SPORT 450001983
MASTER-SPORT 450001993
MASTER-SPORT 450002023
MASTER-SPORT 450002033
PIPERCROSS PP1621
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320827
MASTER-SPORT 450001992
STARK SKFS-18880649
RIDEX 4055F0650
STARK SKFS-18880654
RIDEX 4055F0655
STARK SKFS-18880662
RIDEX 4055F0663
DACO Germany DFA0202
PURRO PUR-PA0044
JAPANPARTS FA-0917JM
JAPKO FA-0917JM
ProfiPower 2F0001
MTR MT6239
RIDEX PLUS 8A0004P
OPTIMAL OP-FAF10157
MEYLE 112 330 0015/S
IAP QUALITY PARTS 121-50043
PREXAparts P121021
JPN 20F9101-JPN
DAVID VASCO A072
STARK SKFS-18880192
RIDEX 4055F0193
MANN-FILTER C 14 130
VAICO V10-0618
VAICO V10-0619
STARK SKAF-0060302
RIDEX 8A0296
PROFIT 1512-1039
MAXGEAR 26-0663
Dr!ve+ DP1110.10.0031
PIPERCROSS PX1818
MTR 12138275
QUINTON HAZELL QFA0051
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o BOSCH Filtr powietrza 1 987 429 404
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr powietrza 02031651433440403700
(0)
4 Recenzje Filtr powietrza 02031651433440403700
(0)
3 Recenzje Filtr powietrza 02031651433440403700
(0)
2 Recenzje Filtr powietrza 02031651433440403700
(0)
1 Recenzje Filtr powietrza 02031651433440403700
(0)