FEBI BILSTEIN 13603: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Świeca zapłonowa
Kupić FEBI BILSTEIN Świeca zapłonowa w niskiej cenie od Rexbo
świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 FEBI BILSTEIN 4027816136033 sklep online

FEBI BILSTEIN świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16
Numer artykułu: 13603

Recenzje o świeca zapłonowa 4027816136033
Recenzje (0)
  • Rozmiar klucza: 16
  • Gwint zewn. [mm]: M14 x 1,25
  • Długość gwintu [mm]: 19
  • świeca zapłonowa: z płaskim gniazdem uszczelki, 1 elektroda masowa
  • Odstęp elektrod: 0,8
  • Przestrzegać danych technicznych:
  • Warunki: nowy
51,26 PLN* Zachowaj: 15%
43,57 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: FEBI BILSTEIN
  • Typ: Żwieca zapłonowa
  • EAN: 4027816136033
FEBI BILSTEIN 4027816136033

numer 4027816136033 świeca zapłonowa marki FEBI BILSTEIN odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 60569957
ALFA ROMEO 60579903
DAIHATSU 9004851166000
DAIHATSU 9004851178000
DAIHATSU 9091901181000
DAIHATSU 99906910X9029
DAIHATSU 99906910X9034
FEBI BILSTEIN FDR13WPP1
FIAT 60569957
FIAT 60810689
MAZDA TF5018110
MITSUBISHI MD319517
MITSUBISHI MD357531
MITSUBISHI MS851506
MITSUBISHI MS851861
NISSAN 2240153J16
NISSAN 2240153J66
NISSAN 2240153V16
NISSAN 22401WA016
NISSAN 22401WA066
OPEL 01214046
OPEL 1214046
OPEL 55562534
RENAULT 7700273698
RENAULT 8200363364
SAAB 8819310
SAAB 9139643
SMART 0003085V005000000
SMART A0003085V005000000
SUBARU 22401AA400
SUBARU 22401AA510
SUBARU 22401AA530
SUBARU 22401AA531
TOYOTA 9091901128
TOYOTA 9091901180
TOYOTA 9091901181
VOLVO 271766
VOLVO 272313
VOLVO 272344
VOLVO 8670057
VOLVO 8692071
VW 101000049AC
VW 101000049AD
VW 101000063AA
VW 101000065AA
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów świeca zapłonowa
NGK 6323
BERU Z188
BERU Z57
BERU Z238
BERU Z130
BERU Z151
BERU Z206
BERU Z221
NGK 2215
NGK 2645
NGK 3100
NGK 3350
NGK 3500
NGK 3539
NGK 4377
NGK 4793
NGK 5649
NGK 5689
NGK 5773
NGK 6314
NGK 6418
NGK 6458
NGK 7998
BOSCH 0 241 245 641
BOSCH 0 242 235 749
BOSCH 0 242 236 564
BOSCH 0 242 240 530
BOSCH 0 242 240 593
BOSCH 0 242 240 649
BOSCH 0 242 240 650
BOSCH 0 242 245 558
DENSO IK16
DENSO IK20
DENSO IQ20
DENSO IW22
DENSO K16TT
DENSO K20TT
DENSO KJ16CR-L11
DENSO PK20PR-P8
DENSO PK20R8
DENSO PQ20R
DENSO Q20TT
DENSO VK20
DENSO VK20Y
DENSO VW20
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110150312
MAGNETI MARELLI 062110190312
MAGNETI MARELLI 062120030312
MAGNETI MARELLI 062120040312
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13521
FEBI BILSTEIN 13603
FEBI BILSTEIN 13609
VEMO V99-75-0007
BERU Z314
VEMO V99-75-0031
VALEO 246892
VALEO 246877
VALEO 246869
DENSO SVK20RZ8
DENSO K20PBR
MAGNETI MARELLI 062120118312
CHAMPION OE191/T10
CHAMPION OE126/T10
CHAMPION OE145/T10
CHAMPION L82C/T10
CHAMPION OE014/T10
CHAMPION OE136/T10
FEBI BILSTEIN 13608
CHAMPION OE227
DENSO IK16TT
DENSO IK20TT
DENSO IQ20TT
DENSO IW20TT
BUGIAD BSP21463
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990030
STARK SKSP-1990039
DT 4.67509
RIDEX 686S0003
DT 7.56090
HELLA 8EH 188 704-241
HELLA 8EH 188 705-031
HELLA 8EH 188 705-041
HELLA 8EH 188 705-061
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-031
HELLA 8EH 188 706-061
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
RIDEX 686S0040
RIDEX 686S0031
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o FEBI BILSTEIN świeca zapłonowa 13603
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje świeca zapłonowa 4027816136033
(0)
4 Recenzje świeca zapłonowa 4027816136033
(0)
3 Recenzje świeca zapłonowa 4027816136033
(0)
2 Recenzje świeca zapłonowa 4027816136033
(0)
1 Recenzje świeca zapłonowa 4027816136033
(0)